[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
جنگ اپوزیسیون علیه همدیگر طنز شده است
1
جنگ اپوزیسیون علیه همدیگر طنز شده است
بسمه تعالی

ظاهرا اختلافات چهره های اپوزیسیون تمامی ندارد. هراز چندگاهی آنها با کوچک ترین بهانه به جان هم می افتند. امیددانا که یکی از پان ایرانیست های مخالف رضا پهلوی است از همه بیشتر به هم فکرانش حمله می کند. او در آخرین مطلبی که در کانال تلگرامی اش منتشر کرده به خسرو فرَوَهَر حمله کرد و وی را مورد تمسخر خود قرار داده. او که یک سلطنت طلب اسلام ستیز است در صفحه توئیتری خود از طرفدارانش خواسته است تا مجموعه مطالبی را که بنا بر ادعای خود در خصوص تاریخ مستند برنامه های "تحقیقی" خود را پیاده سازی کنند تا به صورت کتاب منتشر شود.

این حرف به مذاق امیددانا خوش نیامده. وی ادعا می کند که این ایده را از او دزدیده است. چون برخی از طرفداران امیددانا تمامی برنامه های او را نوشته اند تا بصورت PDF در آورده تا بعدا به شکل یک کتاب منتشر شود.

امید دانا ،فرَوَهَر را یک حسود و خودشیفته توصیف می کند. این مخالف رضا پهلوی با استهزاء برنامه های "تحقیقی" خسرو می نویسد:

«تو و تحقیق! تو فقط بلدی چاپلوسی کنی تا شاید چهارتا لایک بیشتر گدایی کنی، چی تو رو بیایند بنویسند شرم کن اینقدر حسادت نکن سکته می کنیا �»

[عکس: 0.jpg]

سپس با طعنه و کنایه با اشاره به مجردی خسرو می نویسد:

«همین کارها را کردی که داری میرسی به 50 سالگی ولی هیچکس حاضر نشده دوست دخترت باشد چه برسه به ازدواج!

دیگه مرز چندش را رد کردی حسابی مشمئز کننده شدی!»

این بار اولی نیست که این دو به جنگ هم رفته اند. امید شریفی دانا پیشتر برنامه ای با عنوان " پاسخ به دروغ ها و حسادت های خسرو صمدی (فروهر) به اینجانب (امید دانا) تولید و پخش کرده بود.

فروهر از دوستان نزدیک امیرعباس فخرآور است که بارها درخواست کرده که برای اثبات ادعاهای خود مناظره کند. درخواستی که تاکنون نتیجه مثبتی در بر نداشته.

انتهای پیام / روباه نیوز
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
farshid

پیام‌های این موضوع
جنگ اپوزیسیون علیه همدیگر طنز شده است - توسط عابدینی - 08-07-2017، 02:50 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر خزعلی علیه هدی صابر؛ اپوزیسیون علیه خزعلی عابدینی 170 01-04-2017، 01:05 AM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل