[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
نوری‌زاد کسی به من توجه نمی‌کند
1
نوری‌زاد: کسی به من توجه نمی‌کند!
 «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق که از گذشته خود پشیمان شده و در سالهای پس از فتنه ۸۸ تلاش می‌کند خود را به اپوزیسیون خارج‌نشین و بیگانگان ثابت کند، در دهه ۶۰ شمسی عضو تیم روایت فتح شهید مرتضی آوینی بود و پس از آن در رسانه‌های انقلابی قلم می‌زد و علیه استکبار جهانی و جریان منحرف از انقلاب قلم فرسایی می‌کرد.
وی که پیش از فتنه مذکور علیه آمریکا و دولت‌های غربی و عناصر ضدانقلاب می‌نوشت و سخن می‌گفت، پس از آنکه دچار تحولی رو به زوال و ۱۸۰ درجه‌ای شد. نوری‌زاد در تمام اعمالش سعی نمود خود را به دولت‌های غربی و گروه‌های ضدانقلاب خارج‌نشین ثابت کند؛ هرچند که تاکنون در راه رسیدن به اهدافش ناکام بوده و بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون خارج‌نشین به‌سبب سوابق به‌ظاهر انقلابی نوری‌زاد، به او به چشم یک نفوذی نگاه می‌کنند و معتقدند که وی با هدایت دستگاه‌های امنیتی جمهوری‌اسلامی به دنبال ایجاد اختلاف و انحراف در اهداف و برنامه‌های گروه‌های اپوزیسیون نظام است.
به‌عبارت دیگر «محمد نوری‌زاد» در چشم دیگران به چوب دو سر نجسی تبدیل شده که از سویی به‌سبب اعمال غیرقانونی‌اش پس از فتنه ۸۸ مورد توجه و حمایت گروه‌های حامی جمهوری‌اسلامی قرار نمی‌گیرد و از سویی دیگر به‌سبب سوابق به‌ظاهر انقلابی‌اش از طرف مخالفان جمهوری‌اسلامی هم رانده می‌شود.
در این سالها، با وجود مواضع تندروانه، او آنقدر مورد بی‌توجهی قرار گرفته که چند روز پیش لب به اعتراف گشود و اذعان نمود که مردم و بسیاری از چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب به سخنان او توجهی نمی‌کنند و نسبت به وضعیت زندانیان سیاسی (بخوانید امنیتی) بی‌توجه هستند.
«محمد نوری‌زاد» که در سالهای اخیر برای جلب توجه علیه اعتقادات و مقدسات ملت مسلمان ایران سخن گفته و  چنان از نظر اخلاقی سقوط کرده که حتی از شیطان‌پرستان(!) هم حمایت کرده، حتی از برخی مخاطبینش هم انتقاد کرد و گفت: “… برخی وقتی من را می‌بینند، می‌گویند همه مطالبت را می‌خوانیم و سخنانت را گوش می‌دهیم، اما چه فایده وقتی عملی نباشد. برخی که سخنان من را می‌شنوند و مصاحبه‌هایم را می‌بینند، مانند آن است که به سینما می‌روند و پاپ‌کورن می‌خورند … انگار برای تفریح مطالبم را می‌خوانند و حمایت علنی و عملی وجود ندارد …”
نوری‌زادذ که تا چند سال پیش ادعا می‌کرد به تنهایی می‌تواند به حکومت ایران مبارزه کند، در سالهای اخیر با بی‌توجهی کامل مواجه شده به این سبب در ماه‌های اخیر با مشکلات روحی و روانی علاوه بر بیماری‌های متعدد دست به گریبان شده و آینده خوبی برایش پیش‌بینی نمی‌شود.
انتهای متن/
ایران
1 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
عابدینی

پیام‌های این موضوع
نوری‌زاد: کسی به من توجه نمی‌کند! - توسط h.tavakkoli - 08-03-2017، 08:38 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل