[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
چرا اپوزیسیون در برابر گزارش عملیاتی نیروی دریایی آمریکا خلیج فارس سکوت می کند؟
1
چرا اپوزیسیون در برابر گزارش عملیاتی نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس سکوت می کند؟
بسمه تعالی

بنا بر گزارش ها در تاریخ بیست وپنجم ژوئیه ۲۰۱۷ میلادی ناو آمریکایی یو‌اس‌اس تاندربولت در خلیج فارس به سوی قایق های نیروی دریایی سپاه پاسداران تیرهای اخطار شلیک کرده است. این نخستین بار نیست که میان نیرو های سپاه پاسداران و یکان های نظامی آمریکایی مستقر در گوشه و کنار خلیج فارس از اینگونه درگیری ها رخ می دهد.

[عکس: n00041171-b.jpg]

یک فیلم کوتاه از گزارش عملیاتی یک مامور آمریکایی مستقر در ناو یو اس اس تاندربولت در باره همین ماجرا دریوتیوب پخش شد، در این فیلم نظامی آمریکایی موقعیت تاکتیکی ناو آمریکایی را در شمال خلیج عربی ! اعلام می کند: « امروز بیست و پنجم جولای ساعت هفت و بیست دقیقه و ما درحال عملیات در شمال خلیج عربی! در یازده و دو دهم درجه شمالی و ده و هفت دهم درجه شرقی با سرعت ۱۳۰ درجه با چرخش پنج نات هستیم»

فرامرز دادرس، تحلیلگر اطلاعاتی خارج از کشور در مقاله ای با عنوان «چرا اپوزیسیون در برابر گزارش عملیاتی نیروی دریایی آمریکا سکوت کرده است» به نقد عملکرد گروه های مختلف ضدانقلاب می پردازد.

در این مقاله، دادرس با اشاره ورود غیرقانونی آمریکا به آب های ایران در انتقاد از سکوت اپوزیسیون در نقض تمامیت ارضی ایران نوشت: «مسئله مهم این است که اپوزیسیون وابسته به بیگانگان و دلخوش به وعده های آقای ترامپ سکوت اختیار کرده و هیچ واکنشی در این باره تاکنون انجام نداده است».

او در ادامه این مطلب، با انتقاد از تلاش ضدانقلاب برای ارتباط با چهره های جنگ طلب آمریکایی می نویسد: «پرسش من از رهبران و مسئولین اپوزیسیون ایران که در ملاقات و دستبوسی نمایندگان کنگره و سنای آمریکا از یکدیگر پیشی می جویند این است که اگر به تمامیت ارضی، استقلال و منافع ملی ایران پایبند می باشند چرا از هم اکنون به این تحریکات پاسخی شایسته نمی دهند و سکوت اختیار کرده اند؟ اپوزیسیونی که به دلیل رفت و آمد به کنگره آمریکا و ملاقات با جنگ طلبان بیگانه مورد انتقاد میهن دوستان قرار گرفته، می گوید که برای سرنگونی جمهوری اسلامی و به قدرت رسیدن هیچ تعهد یا قرار دادی پیشاپیش با کشور های بیگانه نبسته است».

دادرس در پایان این مقاله، از چهره ها و گروه های ضدانقلاب خواست تا برای باورپذیری «عدم وابستگی اپوزیسیون» به کشور های غربی، نامه «رسمی و سرگشاده» خطاب به «دولت و نیروی دریایی آمریکا» ارسال کنند و مراتب «ناخشنودی» خود را اعلام کرده و «پیش شرط همکاری های خود را موکول به تصحیح اشتباه» نمایند.

انتهای پیام / رسانه ایران
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
چرا اپوزیسیون در برابر گزارش عملیاتی نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس سکوت می کند؟ - توسط عابدینی - 08-01-2017، 11:05 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید بازی انگلیسی «من‌وتو» با خلیج‌فارس/ عذرخواهی کنید خائن‌ها! h.tavakkoli 66 05-27-2017، 12:22 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید سکوت معنادار اپوزیسیون، در برابر سخنان ضدایرانی مقامات سعودی عابدینی 43 05-16-2017، 12:28 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر نامه اپوزیسیون به مجالس سنا و نمایندگان آمریکا برای تصاحب VOA عابدینی 51 02-22-2017، 11:49 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید حقارت شازده پهلوی؛ شیخک‌های حاشیه خلیج فارس بر ملت ایران برتری دارند! عابدینی 116 02-12-2017، 05:13 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر هَمسترِ اپوزیسیون در فکر مهاجرت به آمریکا !! عابدینی 75 02-09-2017، 11:58 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل