[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
اعلام آمریکا الله حزب ارتش موجودیت کرد
1
ارتش حزب الله آمریکا اعلام موجودیت کرد
بسمه تعالی

«ارتش حزب‌الله آمریکا» در لس‌آنجلس اعلام موجودیت کرد

[عکس: 67a799633ff41.jpg]

یک گروه ناشناس که خود را «ارتش حزب‌الله آمریکا» معرفی کرده، اقدام به پخش شب‌نامه در شهر لس‌آنجلس آمریکا کرد.

به گزارش تارنمای پان ایرانیست دات اینفو به نقل از «خبرگزاری ایرانشهر» که در شهر لس‌آنجلس آمریکا فعال است، این شب‌نامه بامداد روز چهارشنبه 26 ژوئیه منتشر شد.

بنا بر این گزارش، زمان انتشار شب‌نامه، ساعاتی پس از تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران در مجلس نمایندگان آمریکا بود. این شب‌نامه در منطقه پرژن اسکوئر (منطقه ایرانیان لس آن‌جلس) در تیراژ گسترده پخش شده است.

نویسندگان این شب‌نامه با اشاره به حضور نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در خلیج فارس، هشدار داده‌اند که به اقدامات آمریکا در خلیج، در خاک آمریکا پاسخ خواهند داد.

این گروه در شب‌نامه، خود را «ید واحده ملت‌های مسلمان خاورمیانه» در آمریکا قلمداد کرده و هشدار داده که اگر ایالات متحده از خلیج خارج نشود، با واکنشی که «مشت آهنین» خوانده شده در خاک خود مواجه خواهد شد.

بنا بر این گزارش، گروهی از ایرانیان ( بخوانید ضد انقلاب - عابدینی) ساکن منطقه پرژن اسکوئر با گزارش این رویداد به پلیس محلی و پلیس فدرال FBI نگرانی جدی خود را از احتمال ناامنی در این منطقه اعلام کردند. ماموران پلیس نیز با گسترش دامنه تحقیقات خود و افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس در این منطقه، اقدامات خود را برای یافتن سرنخ‌هایی از عاملان انتشار شب‌نامه، آغاز کردند.

انتهای پیام / فیس بوک
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
2 تشکر از ارسال عابدینی:
hamidmomeni , حسنعلی ابراه

پیام‌های این موضوع
ارتش حزب الله آمریکا اعلام موجودیت کرد - توسط عابدینی - 07-30-2017، 02:40 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل