[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
ازدواج سفید فاطمه حقیقت‌جو و اوج ذلالت ضد انقلاب
1
ازدواج سفید فاطمه حقیقت‌جو و اوج ذلالت ضد انقلاب
[عکس: haghighat-620x330.jpg]

ازدواج برای غربی ها رابطه‌ای خصوصی و شخصی است. ولی وقتی زن و مردی فقط به دلایل شخصی خودشان زیر یک سقف رفته و بدون ثبت رسمی، قانونی و حقوقی در کنار هم زندگی می‌کنند و هم خانه میشوند، به آن ارتباط ازدواج سفید گفته می‌شود. زندگی بدون ازدواج یکی از شیوه‌های رایج زندگی در غرب است. بیش از دوسوم زوج‌های آمریکایی پیش از ازدواج رسمی، مدتی را بدون ازدواج با یکدیگر زیر یک سقف می‌گذرانند.
ضد انقلاب مقیم خارج کشور از آنجایی که در سالیان اخیر تنها راه مبارزه با نظام اسلامی را مبارزه فرهنگی یافته اند تمام تلاش خود را بر این موضوع قرار داده اند تا بنیان های خانواده و سبک زندگی جوانان ایرانی را تغییر دهند.
یکی از حربه های این افراد زدودن ارزش های جامعه و سنت های الهی از میان جوانان ایرانی است. برنامه تابو در رادیو فردا یکی از این برنامه هاست که وظیفه خود را شکستن تابوهای موجود در جامعه ایرانی با هدف تغییر سبک زندگی اسلامی و عادی نمودن برخی از گناهان کبیره در جامعه است.
در آخرین برنامه از این سری برنامه های ضد فرهنگی موضوع ازدواج سفید که در سالیان اخیر بسیار مورد استقبال رسانه های فارسی زبان قرار گرفته مورد بحث قرار گرفت.
یکی از افرادی که در این برنامه از این ازدواج استقبال نمود خانم فاطمه حقیقت جو بود که زمانی در مجلس ششم نماینده غرب گرای رادیکالی بود که بسیاری از قوانین اسلامی را مورد نتقد تند خود قرار می دادو چندی بعد هم از ایران خارج شد.
 فاطمه حقیقت جو پس از فرار از ایران در اوایل دهه ۸۰ به تبیین موضع گوناگون علیه ایران پرداخت و بار‌ها نسخه حکومت غیر دینی در ایران را پیچید وبعد ها به دلیل خیانت مجبور به متارکه و جدایی از همسرش – محمد تهوری – شد.
وی پس از فرار به خارج ابتدا چادر را کنار گذاشت و به توصیه دوستان آمریکایی‌اش با کت و دامن در انظار عمومی ظاهر شد. این فراری ضد انقلاب بار ها در مصاحبه‌ای با شبکه های فارسی زبان به تشریح نظرات سکولار خود درباره حجاب پرداخت و حجاب را با عفت بی‌ارتباط دانست!
گفته می شود محمد تهوری همسر سابق وی خبرنگار روزنامه ایران که یکی از حلقه‌های وصل به گروهک تروریستی منافقین بود به دستور سرکردگان گروهک با فاطمه حقیقت‌جو (نماینده وقت مجلس) روابط عاطفی برقرار کرده بود و سپس با دستور تشکیلات با وی ازدواج کرده بود.
حقیقت‌جو که زمینه‌های رفتارهای رادیکال را در خود داشت پس از ازدواج تشکیلاتی با تهوری پتانسیل خود در این زمینه را به خدمت رهنمودهای گروهک تروریستی منافقین در ‌آورد اما چندی بعداز وی طلاق گرفت و این موضوع نشان داد که با پایان یافتن ماموریت تهوری در ازدواج با حقیقت جو و تبدیل شدن حقیقت جو به مهره سوخته، به سراغ مهره‌های جدیدی رفته است.
وی چند روز پیش در برنامه تابو در تائید ازدواج سفید یعنی هم باشی دو نفر در کنار هم بدون عقد رسمی و شرعی که هم اکنون در غرب هم مورد انتقاد پژوهشگران واقع شده است گفت:”من باید عرض کنم که ازدواج کردم، دوازده سیزده سال با همسرم زندگی کردم، ازش جدا شدم و الان بدون اینکه رسماً با کسی ازدواج کرده باشم با یک آقایی دارم زندگی می‌کنم و با وی رابطه دارم و بیشتر می‌خواهم ببینم که ما به درد هم می‌خوریم یا نمی‌خوریم. اتفاقاً وقتی آدم وارد می‌شود لزوماً بُعد فیزیکی مسئله نیست، بُعد عاطفی، و حمایتی که از همدیگر دارند را نگاه می‌کند و من فکر می‌کنم که در واقع می‌شود این دو را کنار هم قرار داد، به عنوان شخصی که این تجربه را کرده‌ام.”
این سخنان نشان می دهد این افراد در سیری که از ابتدا تا کنون طی نموده اند چگونه بر اثر بی اعتقادی به مبانی دینی در فرهنگ غربی مسخ شده اند و دیگر راه بازگشتی نیز برایشان متصور نیست.
انتهای پیام/
ایران
3 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
حسنعلی ابراه , عابدینی , محمدد

پیام‌های این موضوع
ازدواج سفید فاطمه حقیقت‌جو و اوج ذلالت ضد انقلاب - توسط h.tavakkoli - 07-26-2017، 09:08 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل