[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
آزادی‌بیان به سبک اپوزیسیون
1
آزادی‌بیان به سبک اپوزیسیون!
بسمه تعالی

رسانه‌ها، گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون با آنکه همواره خود را داعیه‌دار حقوق‌بشر و آزادی بیان معرفی می‌کنند، اما حتی نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند و نظر مخالفی را برنمی‌تابند.
چند روز پیش پس از مرگ «مریم میرزاخوانی» دانشمند ایرانی‌تبارِ آمریکایی، «مسعود بهنود» کارشناس تلویزیون «بی‌بی‌سی فارسی» با انتشار عکسی قدیمی از دیدار «مریم میرزاخوانی» و مرحوم هاشمی رفسنجانی، در صفحه توییتر خود نوشت: “فکر نکنیم همه قدرت رای زور و زر میخواهند. نه، برخی هم قدرت میخواهند چون به آنها امکان میدهد به نوابغ لبخند بزنند. گیرم که بعد مرگشان کشف شود.”

[عکس: 20108247_10214109005938618_4396789847537...68x382.jpg]

این سخنان هرچند کوتاه بهنود با واکنش تند بسیاری از عناصر اپوزیسیون مواجه شد. از جمله «حسن داعی» حامی گروهک تروریستی منافقین و از مزدوران رژیم سعودی که مواضع تندی علیه جمهوری‌اسلامی دارد، به حمله به بهنود، او را مزدور حکومت ایران دانست و در صفحه فیسبوکش نوشت: “انصافا که مسعود بهنود در کاسه‌لیسی از رژیم و گسترش فرهنگ ذلت، از همه ساندیس‌خوران نظام یک سر و گردن بالاتر است. درگذشت دردناک مریم میرزاخانی که از جهنم آخوندی یعنی دشمن زن، علم و فرهنگ گریخت و در غرب به شکوفائی رسید نیز فرصتی است برای بهنود تا این واقعه را خرج نظام کند و از مرده رفسنجانی تملق بگوید. به گفته وی، رفسنجانی «قدرت را برای زور و زر نمی‌خواسته بلکه قدرت میخواست چون به وی امکان میداد به نوابع لبخند بزنند» دست مریزاد به بی‌بی‌سی که عصاره‌های ذلت و کاسه‌لیسی را یکجا جمع کرده است …”
«نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست فراری و از زیردستان «ربع پهلوی» هم از سخنان «حسن داعی» حمایت کرد و «امیرعباس فخرآور» نوچه سازمان جاسوسی آمریکا هم در واکنش به این سخنان بهنود، او را مامور حکومت ایران دانست و ادعا کرد: “افرادی مانند مسعود بهنود، عنایت فانی، ابراهیم نبوی و … را که می‌بینم یاد سخنان وزیر سابق اطلاعات ایران (حجت‌الاسلام فلاحیان) می‌افتم که گفت بیشتر خبرنگاران در داخل و خارج کشور مامور وزارت اطلاعات ایران هستند …”
اینگونه عناصر اپوزیسیون که نظام جمهوری‌اسلامی را به نقض حقوق‌بشر و آزادی‌بیان متهم می‌کنند، حتی حاضر نیستند یک جمله مخالف به نظر خود را شنیده و تحمل کنند. این موضوع نشان‌دهنده آنست که ضدانقلاب در ادعای خود راجب صادق نیست و نمی‌توان به وعده‌هایش اطمینان کرد.

انتهای پیام / امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه

پیام‌های این موضوع
آزادی‌بیان به سبک اپوزیسیون! - توسط عابدینی - 07-23-2017، 01:44 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید آقای سیگارچی آزادی بیان را از VOA آغاز کنید! h.tavakkoli 36 07-25-2017، 12:10 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل