[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
نارسیسیسم، «امید دانا» و رائفی‌پور
1
نارسیسیسم، «امید دانا» و رائفی‌پور !!
بسمه تعالی

«امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون است که در سالهای اخیر توانسته با استفاده از خلاء در میان مخالفان حکومت ایران، خود را تا حدی مطرح کند.
وی که از حامیان رژیم سرنگون‌شده پهلوی و مبلغ تاریخ باستانی ایران است، در چند سال اخیر به جمع مخالفان «ربع پهلوی» پیوسته و توانسته علیه بسیاری از اقدامات ضدملی و خائنانه فرزند منتسب به آخرین شاه ایران، افشاگری کند.

[عکس: %D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%A7.jpg]

شریفی دانا معتقد است که در مرحله نخست باید واقعیت‌ها درباره عناصر اپوزیسیون را مطرح کرد و افراد ناخالص را تصفیه نمود و سپس به مقابله با حکومت ایران پرداخت. او در این راه توانسته بسیاری از عناصر اپوزیسیون و بخصوص «ربع پهلوی» را رسوا کند. اما این افشاگری‌ها سبب شده تا او خود را فردی باسواد، عالم و تاثیرگذار بر همه مسائل بدانم و در واقع دچار بیماری روحی خودشیفتگی (نارسیسیسم) شود.
در روان‌شناسی «خودشیفتگی» یا به انگلیسی «نارسیسیسم» بیانگر عشق افراطی به خود و تکیه بر خودانگاشت‌های درونی است. خودشیفتگی افراطی براساس خصیصه‌های روانی و شخصیتی در عشق بیش از اندازه به خود و خودشیفتگی بی‌حد و حصر شناسایی می‌شود و آن را نوعی اختلال روانی می‌دانند.
از علائم ابتلای «امید دانا» به خودشیفتی این است که در هفته‌های اخیر خود را تاثیرگذار بر همه مسائل مانند شکست داعش در عراق، بستن رودخانه زاب در مرز ایران و کردستان عراق و سخنان شخصیت‌های مختلف می‌داند.
در این راستا، این سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با اشاره به بخشی از سخنان اخیر استاد «علی‌اکبر رائفی‌پور»، در صفحه فیسبوکش نوشت: “تغییر گام به گام «علی اکبر رائفی پور» تحلیل‌گر تندرو اصولگرای رژیم به سوی ملی‌گرایی نشان می‌دهد، «تیم رودست» در مسیر بسیار درستی حرکت میکند … تا چند سال پیش افرادی همچون «رائفی‌پور» به کل تاریخ و فرهنگ ایران را ناچیز می‌شماردند و تنها به ارزش‌های بی‌ارزش اسلامی دلخوش کرده بودند، ولی امروز با توجه به سطح تبلیغات پان‌ایرانیستی جریاناتی همچون ما افرادی چون «رائفی پور» گام به گام از فرهنگ و تاریخ و هویت ایرانی دفاع می‌کنند …”

[عکس: 2017-07-23_12-51-58.png]

«امید دانا» که از اغتشاشاگران عاشورای سال ۸۸ بود و سپس به خارج گریخت، در ادامه افزود: “رائفی پور حتا در این بخش از سخنانش، کسانی که به تاریخ و فرهنگ و شاهنشاه کورش بزرگ توهین میکنند را «گیج‌های مذهبی» خطاب کرد و آنان را «خائن به ملت» بیان نمود که امر بی‌سابقه ایست. دوستان عزیزم اینجانب دقیقا می‌دانم چه می کنم، تاکنون هیچ‌کس روی بخش اصولگرا و مذهبی نظام سرمایه‌گذاری نکرده بود تا آنان را به سوی ملی‌گرایی سوق دهد و این حقیقت را هم باید پذیرفت که جریان اصلاح‌طلبی تا مغز استخوان وابسته به بیگانگان است ولی جریان اصولگرا به هیچ کشوری وابسته مالی نیست … جریان اصولگرا خشک مغز اسلامی هستند ولی خودفروخته نیستند که با تبلیغات و آگاهی‌رسانی گسترده ما، آنان گام به گام به سوی دیدگاه پان‌ایرانیستی می‌آیند و در آینده میتوان روی آنان از برای مبارزه با گلوبالیسم‌های جهانی از دیدگاه ایرانشهری حساب ویژه‌ای باز نمود … سخنان رائفی‌پور در دفاع از هویت ایرانی که تقریبا ۸۰ درصد مواضعش با ما یکی بود، آن ۲۰ درصد هم درستشان خواهیم کرد …”
خودشیفتگی به‌طور واضح در سخنان و رفتار «امید دانا» مشخص است، بصورتی که در ادعای مضحک می‌گوید که سخنان بسیاری از افراد سرشناس از روی سخنان گذشته او کپی می‌شود و حتی توانسته افرادی مانند آقای رائفی‌پور را هم تحت تاثیر قرار دهد و آنها را به راه راست هدایت کند! این سخنان این اپوزیسیون فراری آنقدر مضحک و سخیف است که ارزش پاسخ دادن ندارد و تنها می‌توان آن را به عنوان نشانه‌ای برای کم‌عقلی و بیماری روحی مخالفان جمهوری‌اسلامی قلمداد کرد.

انتهای پیام / امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه

پیام‌های این موضوع
نارسیسیسم، «امید دانا» و رائفی‌پور !! - توسط عابدینی - 07-23-2017، 01:40 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید مناظره امید دانا با حامی رضا پهلوی عابدینی 51 06-22-2017، 11:32 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر امید دانا: شبکه «ایران آریایی» بی‌آبرو و مایه خنده است! عابدینی 96 01-31-2017، 11:55 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل