[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
میلیون ایرانی ها به طلبان دار سلطنت خنده مژده
1
شاد  مژده خنده دار سلطنت طلبان به میلیون ها ایرانی ها
بسمه تعالی

علیرغم شکست پیاپی سلطنت طلبان و دیگر مدعیان در اپوزسیون، همچنان این طیف سیاسی در خارج از کشور در رویای بازگشت دوباره رضا پهلوی به تاج و تخت است. آنها تلاش خود را به بازگشت شاهزاده و سلطنت او بر ایران خلاصه می کنند، این در حالی است که رضا پهلوی چندین و چندبار اعلام کرده که قصد اصلی او بازگشت به تاج و تخت نیست و تنها در صورتی این مهم ممکن است که اکثریت مردم چنین مایل باشند.

ژست های دموکراسی طلبانه رضا پهلوی از یک سو و تلاش حامیان او از سوی دیگر منجر به اختلاف و درگیری در اپوزسیون شده است. در طول سال های گذشته شاهد شکست رضا پهلوی در عرصه مبارزات سیاسی بودیم، او نتوانست آنچنان که مدعی بود علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اقامه دعوا کند؛ پس از آن حامیان رضا پهلوی به صحنه آمدند تا بار دیگر شانس خود را امتحان کنند.

سلطنت طلبان این روزها با شنیدن اظهارنظر مقام های آمریکایی مبنی بر تغییر حکومت در ایران بسیار هیجان زده هستند، حامیان رضا پهلوی از سرخوشی مطالبی را بیان می کنند که مخاطب جز خنده واکنشی دیگری نمی تواند نسبت به آن داشته باشد.

یکی از حامیان سلطنت طلب که این روزها بسیار به وجد آمده «سیاوش امانیه» است؛ او سرکرده یک گروه تلگرامی [ که از قضا فیلتر هم نشده!] است. سیاوش امانیه برخلاف سایر حامیان سلطنت طلب رابطه نزدیکی با رضا پهلوی دارد و تصاویری که از او با رضا پهلوی منتشر شده گویای این واقعیت است. سیاوش امانیه مانند سایر حامیان رضا پهلوی با تلویزیون فارسی بی بی سی و امیرعباس فخرآور رابطه خوبی ندارد.

[عکس: photo_2017-07-21_13-56-57.jpg]

اما هیجان زیاد او این روزها به ضررش تمام شده! سیاوش امانیه به تازگی ویدئوی در یوتوب منتشر کرده که فارغ از تمام مباحث سیاسی واقعا مضحک و خنده دار است. او در این ویدئو از جانب رضا پهلوی به مردم ایران شادباش عرض کرده و به عموم ملت ایران نوید آزادی از چنگال ج.ا.ا می دهد!!!

انتشار این ویدئو و نسبت دادن آن به رضا پهلوی بار دیگر «امید دانا» را به اظهارنظر واداشته است؛ او که تا چند سال پیش با مجموعه رفتارهای احمقانه اش نشان داد که تا چه اندازه بی سواد است، این روزها در ژست تئورسین سیاسی در مقابل دوربین رسما به رضا پهلوی و حامیان کوچک و بزرگ او خرده می گیرد.

[عکس: omiddanaroodast.jpg]

نکته جالب توجه درباره امید دانا اینکه او تا همین چندسال پیش از حامیان سرسخت رضا پهلوی بود.

در بخشی از ویدئو منتشر شده توسط «سیاوش امانیه» او عنوان می کند: « ایران بزرگ دارد تشکیل می شود، هر کسی که صدای من را می شنود شروع به تمیز کردن خانه و کوچه و خیابان نماید که ایران تمیز شود! آمده عوض شدن حکومت در ایران عزیز باشیم».

همچنین در بخش دیگری از ویدئو «سیاوش امانیه» بر لزوم تشکیل گارد شهریار تاکید می کند و می گوید: «من همچنان که قبل تر اعلام کرد باید گارد شهریار را آماده کنم و افراد را استخدام کنیم؛ افرادی در اولویت استخدام هستند که در صفحه رسمی پیج رستاخیز سیمرغ فعالیت داشتند و مطالب آن را در طول سال های گذشته بازنشر کردند»
.

امید دانا در واکنش به انتشار این ویدئو می گوید که تنها یک کمدین از پس اظهارات سیاوش امانیه بر می آید و من نمی توانم با آدمی که قلبی مهربان نسبت به شاهزاده دارد ولی در سر او چیزی به نام مغز نیست حرفی بگویم!

و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه

پیام‌های این موضوع
مژده خنده دار سلطنت طلبان به میلیون ها ایرانی ها - توسط عابدینی - 07-21-2017، 11:07 PM