[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
شادی نوچه «ربع پهلوی» از اخراج محقق ایرانی آمریکا
1
شادی نوچه «ربع پهلوی» از اخراج محقق ایرانی از آمریکا!
بسمه تعالی

چند روز پیش بسیاری از رسانه‌ها خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه «محسن دهنوی»، فارغ‌التحصیل مقطع دکتری در رشته نانو تکنولوژی از دانشگاه صنعتی شریف، که به دعوت دانشگاه هاروارد و برای تحقیقات علمی به آمریکا سفر کرده بود، توسط ماموران امنیتی آمریکایی از ورودش به این کشور ممانعت و به ایران بازگردانده شد.
پژوهشگر سرطان‌شناس ایرانی، تحصیلات خود را در مقطع دکتری به پایان رسانده است. دانشمندان دانشگاه هاروارد دعوتنامه‌ای برایش ارسال کرده و پیگیر سفر او به آمریکا می‌شوند اما قانون ضد مهاجرتی که رئیس جمهور آمریکا آن را امضا کرده بود باعث شد تا پلیس فرودگاه آمریکا مانع ورود محسن دهنوی به این کشور شود.
دکتر دهنوی درباره دلیل سفرش به آمریکا گفت: “… لابد می‌گویید چرا آمریکا؟ واقعیت این است که آمریکا در توسعه این تکنولوژی خیلی جلوتر از بقیه است. ما بناست علم را یاد بگیریم و مشکلات کشورمان رو حل کنیم ولو بالصین. ولو آمریکا.”
اما پس از انتشار این خبر، بسیاری از عناصر اپوزیسیون که به دامان دشمنان ملت ایران پناه برده‌اند، ابراز خوشحالی کردند و عناد و دشمنی خود با ملت ایران را آشکار کردند. یکی از این عناصر اپوزیسیون، «مهدی میرقادری» با نام مستعار «مبارز نستوه» بود که با ابراز خوشحالی از اخراج دانشمند جوان ایرانی از آمریکا در صفحه فیسبوکش نوشت: “چه لذتی بهتر از اینکه مزدوران جمهوری اسلامی را با پس‌گردنی به همان کشوری برگردانند که ملت را درونش به خاک سیاه نشانده و خود به مانند ویروس از آنجا منتقل می‌شوند …”
این اپوزیسیون فراری و از طرفداران «ربع پهلوی» که در فکر مهاجرت به آمریکا است، با تقدیر و تشکر از ترامپ، با همان لحن بی‌ادبانه دیگر عناصر اپوزیسیون، گفت: “… دست رئیس جمهور ترامپ را باید برای این حرکتش بوسید و ای کاش فرمان اولیه اش به طور کامل اجرا میشد تا یک پاکسازی اساسی از این مزدوران در امریکا انجام میشد تا امثال این مردک که زمانی که رئیس بسیج دانشگاه شریف و رئیس ستاد سعید جلیلی بود علیه دانشجویان توطئه‌چینی میکرد با آن زنیکه چادر چاقدوریش و سه توله‌ای که معلوم نیست چه زمانی درست کرده پا نشود و به سمت آمریکایی برود که مدام شعار مرگ بر آن سر داده است …”

[عکس: 2017-07-18_14-18-05.jpg]

اینگونه رفتارهای خائنانه به امری طبیعی در بین عناصر اپوزیسیون تبدیل شده و در مقابل با درخواست برای تحریم و حتی حمله نظامی به ایران، این مورد حتی یکی از عادی‌ترین آنها است!

انتهای پیام / امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه

پیام‌های این موضوع
شادی نوچه «ربع پهلوی» از اخراج محقق ایرانی از آمریکا! - توسط عابدینی - 07-18-2017، 10:56 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید التماس شورای ملی و رضا پهلوی از دولت آمریکا شنیده می شود!!؟ عابدینی 21 08-06-2017، 12:28 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید نگاه مفلوکانه به آمریکا در بیانیه رضا پهلوی در سالروز مرگ محمدرضا پهلوی عابدینی 30 07-29-2017، 12:38 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید اعتراض مجاهدین خلق به حضور دیپلمات های ایرانی در آمریکا عابدینی 36 07-15-2017، 10:47 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  عکس زنان خانواده پهلوی در آمریکا به کار مدلینگ رو آوده اند! عابدینی 75 06-15-2017، 04:53 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر التماس رضا پهلوی از کارگران ایرانی+ تصویر عابدینی 26 04-15-2017، 10:49 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل