[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
فرزندان کورش کبیر، توتال را ندیدند؟
1
فرزندان کورش کبیر، توتال را ندیدند؟!
از هم پای توتال به ایران باز شد! این همان شرکت فرانسوی است که پیشتر در اوج تحریم‌ها به ما خیانت کرد! دولت یازدهم پای او را به این کشور باز کرد تا نفت ما را ببرد. قراردادی -برخلاف تأکید رهبر معظم انقلاب- بسته شد که به موجب آن، تنها 19 درصد از فاز یازده پارس جنوبی به ایران خواهد رسید. بقیه را فرانسه (و مقداری را هم چین) خواهد بُرد! اکنون منتظریم که رگ گردن باستانگرایان علیه فرانسه برافروخته شود! ولی هرچه می‌گردیم هیچ اثری از کمپین و هیچ صدای اعتراضی از سوی این جماعت شنیده نمی‌شود... به راستی پشت پرده چه خبر است؟!
کوتاه نوشته این مطلب: 
وزارت نفتِ دولتِ حسن روحانی، برخلاف توصیه و تأکید رهبرِ معظم انقلاب، قراردادی را با شرکت فرانسوی توتال (Total) امضا کرد که به موجب آن، سهم ایران از فاز 11 پارس جنوبی تنها 19.9 درصد خواهد بود. یعنی کمتر از 20 درصد! (VOA صدای امریکا، 3 ژوئیه 2017).
به عبارتی بیش از 80 درصد منابع ما را فرانسوی‌ها و مقداری را هم چینی‌ها می‌برند. حال، تحقرآمیزتر از این می‌توان متصور شد؟ گویا برخی از دولتمردان، هنوز در عصر قاجار به سر می‌برند. اکنون جای سؤال اینجاست که وقتی 'برخی' کشورهای عربی حاشیه خلیج، از سر خباثت و ناجوانمردی، بیش از سهم خود از میادین مشترک برداشت می‌کنند، باستانگرایان، زمین و زمین را به هم می‌بافند و صدر تا ذیلِ قوم عرب را به باد فحش و ناسزا می‌گیرند. اما امروز چرا سکوت کرده اند؟! حال که یک شرکت فرانسوی به غارت منابع کشور پرداخته است، چرا از کمپین اعتراض به شرکت فرانسوی خبری نیست؟ مگر پشت‌پرده، چه‌ها ردّ و بدل می‌شود که این‌ها مُهر سکوت بر لب‌های خود زده اند؟
[عکس: 67567657.jpg]
[عکس: 1473231235150832.jpg]

التماس دعا.یاحق
1 تشکر از ارسال گمنام:
حسنعلی ابراه

پیام‌های این موضوع
فرزندان کورش کبیر، توتال را ندیدند؟! - توسط گمنام - 07-16-2017، 12:30 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل