[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
دعوا «جغله» و «خاله نوری» بر سر «ربع پهلوی»
1
دعوا «جغله» و «خاله نوری» بر سر «ربع پهلوی»!!
بسمه تعالی

هر روز شاهد درگیری و شکاف بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون هستیم. به عبارت دیگر، روزی نیست که شاهد گیس و گیس‌کشی مخالفان جمهوری‌اسلامی با یکدیگر نباشیم.
در ادامه یکی از این دعواها، پس از آنکه «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد و مخالف سرسخت «ربع پهلوی»، برای چندین بار «علیرضا نوری‌زاده» از حامیان این روزهای فرزند منصوب به شاه مخلوع، را مورد حمله قرار داد و او را فردی «چندش‌آور» نامید، آتش این دعوا دوباره روشن شد.

[عکس: %D8%B1%D8%A8%D8%B9-%D9%BE%D9%87%D9%84%D9%88%DB%8C.jpg]

«امید دانا» پس از آن به نوری‌زاده حمله کرد که مدیر شبکه سعودی «ایران فردا» در یکی از برنامه‌هایش با تمسخرِ دانا، او را «جغله» و «مامور جمهوری‌اسلامی» نامیده بود و به حمایت از «ربع پهلوی»، «حسن شریعتمداری» اپوزیسیون ساکن اروپا و حامی تجزیه ایران و «عبدا… مهتدی» دبیرکل گروهک تروریستی کومله پرداخت.
«امید شریفی دانا» همچنین در پاسخ به نوری‌زاده، او را «زن‌باره» نامید و گفت: “مدتی بود «خاله نوری» (علیرضا نوریزاده) چپ و راست به من حمله می‌کرد ولی از آنجایی که این «حشره موذی» عربستان ارزشش را نداشت، بهش نمی‌پرداختیم. ولی دیشب متوجه شدیم به بهانه حمایت از «رضا ناپهلوی» به من کمترین حمله کرده و همزمان از تروریست‌های کومله و پدرخوانده فدراتیو کردن ایران «حسن شریعتمداری» حمایت می‌نماید! … دیگر دیدم سکوت جایز نیست و ضمن افشای ارتباط ایشان و صبا خویی دختر «اسماعیل خویی» با حزب تروریستی تجزیه‌طلب کومله، بابت اینکه سر شوخی را با ما باز کرده و اساعه ادب نموده، اندکی با یادآوری ویدیو «بیشتر می‌خوام» بهش یادآوری کنیم چه موجود چندش‌آوری بوده و هست!…”
این سلطنت‌طلب با پرداختن به فساد اخلاقی نوری‌زاده، تصریح کرد: “نوری زاده مرا مامور جمهوری اسلامی خوانده است. به ایرانم قسم که مامور جمهوری اسلامی بودن به مراتب شرف دارد به مامور عربستان بودن!…”
فارغ از این دعواها، این روزها «ربع پهلوی» به‌جای وحدت‌آفرینی در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی، به عامل تفرقه و درگیری بین آنها تبدیل شده و بسیاری از دوستداران دیروزش دیگر ارزشی برایش قائل نیستند.

انتهای پیام / امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
دعوا «جغله» و «خاله نوری» بر سر «ربع پهلوی»!! - توسط عابدینی - 07-11-2017، 01:48 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید نگاه مفلوکانه به آمریکا در بیانیه رضا پهلوی در سالروز مرگ محمدرضا پهلوی عابدینی 29 07-29-2017، 12:38 AM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل