[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
بازماندگان توسط منافق تروریست‌های تطهیر پهلوی
1
تطهیر تروریست‌های منافق توسط بازماندگان پهلوی
بسمه تعالی

سناریوی جدید سلطنتی
تطهیر تروریست‌های منافق توسط بازماندگان پهلوی
سایت سلطنت‌طلب کیهان لندن در گزارشی به حمایت و تبلیغ از تروریست‌های منافق پرداخت، و ربع پهلوی و مریم رجوی را به‌ نوعی عامل پیروزی بر نظام خواند.


[عکس: 14995878999651.jpg]

سلطنت‌طلبان همان کسانی هستند که در دوره‌ای همین گروهک منافقین را از طریق ساواک کنترل و با آن‌ها برخوردهای شدید داشتند، تعدادی از آن‌ها را به قتل رسانده و عده‌ای را هم زندانی کرده بودند و از آنها به عنوان گروهک مسلح و خرابکار نام می بردند.
 با پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر معادلات، این گروهک ادعای مالکیت انقلاب را مطرح کرد و زمانی که در تصاحب آن ناکام ماند رو به اقدامات مسلحانه و تروریستی علیه مردم و مقامات مظلوم نظام نوپای جمهوری اسلامی آورد و جنایات جلادگونه دهه 60 را رقم زد.
اما در ادامه این خیانت و وطن‌فروشی‌ها منافقان که به سد آهنین مردم در برابر خود بر خورده بودند دست به خیانت علیه مردم و میهن خود برای صدام در جریان جنگ تحمیلی می‌زنند.
هرچند خیانت‌ها و جنایات این گروهک فرقه‌ای در این فراز نمی گنجد، اما کیهان لندن سایت وابسته به سلطنت طبان به‌تازگی به تطهیر تروریست‌های وطن‌فروش منافق، افتاده و برایشان تبلیغ می‌کند.
در قسمتی از این گزارش، جلادهای دهه 60 چنین مطرح می‌شوند:
"پایداری و ماندگاری مجاهدین مثال‌زدنی است. آن‌ها ده سال در دوران اوج ترورهای پیش از انقلاب، دو تصفیه داخلی و فشار نیروهای امنیتی را پشت سر گذاشتند و بعد از انقلاب دو دوران تیرباران‌های فله‌ای ابتدای دهه شصت و انتهای دهه شصت و قتل‌عام در زندان‌ها، همزمان با مراحل پایانی جنگ ایران و عراق و هجوم نظامی مجاهدین به خاک ایران پس از اعلام آتش‌بس با عراق (عملیات فروغ جاویدان- عمیات مرصاد، مرداد ماه سال ۱۳۶۷) را تحمل کردند و باقی ماندند. در حال حاضر قدرت بسیج و تدارکات مجاهدین به‌تنهایی یک سر و گردن از مجموعه اپوزیسیون داخلی و خارجی جمهوری اسلامی بلندتر است. کمبود رضا پهلوی اهرمی است که با کمک آن بتواند نیروهای پراکنده‌ی همسو با خود را در داخل و خارج از ایران جلو براند."
هرچند با قدری تأمل در گزارش فوق الذکر در می یابیم که سلطنت طلبان هم در این میان سنگ ربع پهلوی را به بهانه منافقین به سینه می زنند.
گفتنی است اتحاد نمایشی سلطنت‌طلبان و فرقه رجوی آشکارترین نشانه ضعف و شکست این گروه‌های متلاشی شده در اجرای اهداف شوم خودشان برای رسیدن به تنها هدف آن ها که دستیابی به قدرت در طی این سال‌ها بوده است، می باشد که بسیار قابل‌تأمل است و سابقه آنها نشان می دهد این تشنگان قدرت بازهم هم با یکدیگر دچار اختلاف خواهند شد و این نمایش را نمی توانند به پایان برسانند.

پا نوشت: این مطلب که در ۱۶ تیر ماه توسط رضا تقی زاده از نزدیکان فرح دیبا (پهلوی) می باشد نوشته شده؛ احتمالا در پاسخ به فیلمی که توسط رصد تی وی در تاریخ ۱۲ تیر ۹۶ به نام رضا پهلوی جنگ طلبی در پوشش دموکراسی خواهی منتشر شد، می باشد. فیلم فوق تحت عنوان « منافقین و سلطنت طلبان، توافق با یکدیگر یا حذف فیزیکی » در انجمن منتشر شد. یا علی - عابدینی

انتهای پیام / دیده بان
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
دلفی (07-11-2017)

پیام‌های این موضوع
تطهیر تروریست‌های منافق توسط بازماندگان پهلوی - توسط عابدینی - 07-09-2017، 12:43 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر تمسخر شازده پهلوی توسط ضد انقلاب + پی نوشت عابدینی 37 05-16-2017، 04:26 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر برعهده گرفتن رهبری سلطنت طلبان توسط یک تروریست عابدینی 113 01-03-2017، 12:19 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  ویدئو علت تایید رفتار و گفتار شازده منتظرالسلطنه پهلوی توسط علیرضا نوریزاده " عابدینی 129 11-27-2016، 03:02 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  منشاء تمام اختلاف ها پهلوی است/ این بار نام رضا پهلوی آتش افروخت+سند mearaj 820 12-10-2012، 10:59 PM
آخرین ارسال: mearaj
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل