[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
پر و بال دادن من تو به ربع پهلوی
1
پر و بال دادن من و تو به ربع پهلوی
بسمه تعالی

ناجی سازی از پهلوی‌ها به سبک بهاییت
شبکه ماهواره ای بهایی «من و تو» در مصاحبه‌ای با ربع پهلوی، پروژه ناجی سازی از او برای مردم ایران را به سبک و سیاق خود کلید زد.

[عکس: 149899616419282.jpg]

شبکه سلطنت‌طلب افق ایران وابسته به رضا پهلوی، در برنامه «زمان انتخاب» بار دیگر به حمایت همه‌جانبه‌ای از فرقه بهاییت می‌پردازد، این در حالی است که در پاسخ به این حمایت و مظلوم‌نمایی رسانه‌ای، توسط سلطنت‌طلبانی که همراه و همگام با فرقه بهاییت در دوران سلطنت پهلوی‌ها بودند، شبکه بهایی من و تو را بر آن داشت تا با مصاحبه‌ای تلویزیونی با ربع پهلوی این اقدام وی را جبران نماید.
در این مصاحبه که توسط اتاق خبر شبکه من و تو طراحی و پخش شد ربع پهلوی به نکاتی اشاره داشت که برخی از آن موارد را در ذیل آورده‌ایم:
او طی اشاره ای گستاخانه ای ابراز کرد: «با بازی گرفتن مردم ایران» می‌توانیم برای تغییر واقعی نظام اقدام نماییم.
وی در ادامه می‌گوید: «سیاست من بر این بود که با نافرمانی مدنی مردم و حمایت بین‌المللی بتوانیم اقدام نهایی را اجرایی کنیم. سناریوی تغییر فقط برای نظام نیست، هدف برگشت ایران به دوران پیشرفت است! (در حالی که دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سراسر پیشرفت  است)  برای تغییر نظام باید از گروه‌های مخالف سکولار و دموکرات استفاده کرد و منشأ مشکلات منطقه در حال حاضر ایران است.

[عکس: 149899616407781.jpg]

گفتنی است در مصاحبه اخیر بازهم به‌صورت غیرمستقیم ربع پهلوی اشاره دارد به آزادی مذاهب ساختگی ای مثل فرقه بهاییت که با افکار و اعتقادات فرقه‌ای خودشان و جاسوسان آنها سازگار هستند در حالی که اقلیت های مذهبی واقعی از جمله ارامنه، کلیمیان و... بارها و بارها به آزادی در ایران اشاره کرده اند و حتی نمایندگانشان در مجلس شورای اسلامی حضور دارند.
مضحک ترین قسمت مصاحبه آنجایی است که رضا پهلوی تلاش دارد نیروهای نظامی را همراه خود نماید و چنین می‌گوید:
" نیروهای نظامی، عوامل ارتش، سپاه، بسیج نگران آینده خود نباشند و با مردم همراه شوند و حتی مردم نگران این نباشند که با رفتن نظام، هرج‌ومرج می‌شود."
در قسمتی دیگر مجری اتاق خبر با سؤالی مبنی بر اینکه اگر حمایت جهانی و خارجی برای تغییر نظام باشد احتمالاً آن‌ها درخواست‌هایی هم دارند که در پاسخ ربع پهلوی چنین می‌گوید:
مذاکرات من با خارجی‌ها بدون پیش‌شرط است و آن شروط را قبول نمی‌کنم. حمایت جهانی را بدون هیچ پیش‌شرطی قبول دارم و نیازی به معامله نیست.
این در حالی است که پایه و اساس حکومت پهلوی‌ها بر مبنای حمایت خارجی‌ها و دست‌نشاندگی بود و آنها را خارجی ها آوردند و حتی نمایندگان مجلس فرمایشی را هم سفارتخانه های آمریکا و انگلیس انتخاب می کردند.

انتهای پیام / دیده بان
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه (07-02-2017)

پیام‌های این موضوع
پر و بال دادن من و تو به ربع پهلوی - توسط عابدینی - 07-02-2017، 04:20 PM