[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
مناظره امید دانا با حامی رضا پهلوی
1
مناظره امید دانا با حامی رضا پهلوی
بسمه تعالی

مناظره امید دانا با حامی رضا پهلوی: اگر او زمان رضاخان بود به جرم خیانت اعدام می شد/ بزرگ ترین پهلوی ستیز خود رضا است/ ایران به درستی مجاهدین خلق را در سال 67 اعدام کرد/اگر صیاد شیرازی نبود مجاهدین، ایران را به صدام می دادند

[عکس: reza.jpg]

امید دانا سلطنت طلب ضدانقلاب در یک مناظره با رضا ضرابی شاعر و حامی رضاپهلوی که خود را سکولار-دموکرات می خواند به شدت به وی حمله کرد و وی را خائن نامید.

این مناظره که دو روز قبل در محل اقامت ضرابی در فرانکفورت برگزار شد ضرابی با طرح پرسش هایی از دلایل رویگردانی دانا از اپوزیسیون پرسید.

در این برنامه امیددانا بارها از ضرابی درخواست کرد در گفت و گو فریاد نزند چون ممکن است پلیس باخبر شود.

این مناظره به دلیل حمایت دانا از حضور نظامی ایران در سوریه، مخالفت صریح وی با رضا پهلوی، توهین دانا به قران کریم، و مخالفت ضمنی وی با آمریکا و حمایت از اعدام اعضای منافقین در سال 67 توسط جمهوری اسلامی دارای اهمیت می باشد.

مهمترین مباحث مطرح شده در این مناظره به این شرح است:

-امید دانا: مخالفین جمهوری اسلامی علناً و عملاً از خودش بدتر است!

-مبارزه سیاسی معنا ندارد، باید کار فرهنگی کرد.

-شرکت مردم خارج از کشور در انتخابات ریاست جمهوری در شهر فرانکفورت از روی اجبار نبود.

-قبح خیانت توسط اپوزیسیون شکسته است. رضا پهلوی با مریم رجوی فرقی ندارند. هر دو با سناتور جنگ طلب جان مک کین دیدار کرده اند.

-از احمدشاه قاجار خائن تر در تاریخ ایران نداریم.

-ضرابی خطاب به دانا: شما امید را از این مردم گرفته اید. امید دانا ضربه ای به اپوزیسیون وارد کرده که کس دیگری وارد نکرده. جوری به اپوزیسیون ضربه زده که این ملت امیدشان را از دست داده اند.

ضرابی: چه اشکالی دارد رضا پهلوی با مک کین دیدار کند و از او برای براندازی کمک بگیرد؟

امید دانا: از کی تا حالا آمریکا و اروپا دلش به حال ایران و خاورمیانه سوخته؟ اگر سوخته بود که میلیون ها دلار به جرج سوروس نمی داد تا برنامه بلبشوی منطقه را بدهد. ببینید بودجه های میلیاردی به برنارد لوئیس که طرح تجزیه کشور ایران و منطقه را دارد می دهند.

-حاضرم در غرب بمانم ولی کشورم تکه تکه نشود.

-من می گویم جمهوری اسلامی باید برود. اسلام هم باید برود. قرآن دارید تا من جلوی دوربین پاره کنم؟

-شخصیت خانواده پهلوی این نیست که رضا فرزندشون باشد.

-تمام آلترناتیوهای جمهوری اسلامی بدتر از خودش است.

-امید واهی دادن بزرگ ترین خیانت هاست. کاری که هخا کرد. کاری که تیمسار روحانی می کند. با دوستانش آب جو می خورند و از مردم می خواهند به خیابان بریزند. خودش هم که در لس آنجلس است. کاری که سعید شمیرانی کرد که جوانان را فرستاد بدبخت کرد.

-بزرگ ترین پهلوی ستیز رضا ناپهلوی است.

-برای من سکولاریسم و دموکراسی هیچ ارزشی ندارد چه بسا ضد ارزش هم هستند. برای من شاقول منافع ملی است نه دموکراسی و سکولاریسم.

-همان طور که حضور نظامی رضاخان در عمان درست بود حضور نظامی ایران در سوریه درست است. به هر نیتی که باشد.به نفع منافع ملی است. کسانی که در سوریه می جنگند قهرمانان من هستند.

- در داستان حمله موشکی سپاه به داعش شما اگر نمی توانید دفاع کنید زیپ دهانتان را که می توانید ببندید و سکوت کنید. اگر حمایت نمی کنید ساکت باشید.

-اگر رضا پهلوی در زمان رضاخان زنده بود به جرم خیانت به مام میهن اعدام می شد.

-رضا ضرابی: مایه تاسف است. برای اپوزیسیون باید گریه کرد. شما مایه افسردگی ملت ایران هستید.

-دانا: به حال افکار خودتان گریه کنید که نمی توانید بین منافع ملی و اپوزیسیون تمایز قائل شوید.

-اگر صیاد شیرازی نبود مجاهدین خلق ایران را دست صدام می دادند.

-اعدام خائنان به ملت ایران ( اعدام های سال 67) کاملا درست بود. تازه اینها دیر اعدام شدند. باید زودتر اعدام می شدند.

-هر چند ممکن است برخی بی گناه بین آنها بوده باشد مانند یکی از اقوام من ولی اعدام خائنان به ایران درست بود.

انتهای پیام / روباه نیوز
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
2 تشکر از ارسال عابدینی:
h.tavakkoli , دلفی

پیام‌های این موضوع
مناظره امید دانا با حامی رضا پهلوی - توسط عابدینی - 06-22-2017، 11:32 PM