[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
ازدواج رها‎ اعتمادی با گوگوش
1
ازدواج رها‎ اعتمادی با گوگوش
 اخیرا گفته شده که رها اعتمادی شاعر و ترانه سرا و از مجریان و تهیه کنندگان شبکه من و تو با خواننده لس آنجلسی گوگوش (فائقه آتشین) وارد رابطه عاشقانه ای شده اند. ظاهرا در جریان آکادمی موسیقی گوگوش علاقه ای بین این دو شکل گرفت ولی در آن زمان رها اعتمادی با شخص دیگری در رابطه بود، با این وجود این دو رابطه بسیار نزدیک و صمیمی خود را حفظ کردند.
بنا بر گفته های یکی از مجریان من وتو که چند ماه پیش از این شبکه جدا شده این دو علاوه بر رابطه‌ی احساسی، رابطه‌ی کاری بسیار نزدیکی نیز با یکدیگر داشتند، رها اعتمادی ترانه‌سرای برخی از آهنگ‌های آکادمی موسیقی گوگوش و آلبوم حجم سبز، اعجاز گوگوش نیز بود.
پس از پایان آخرین سری مجموعه استیج و جدایی از آخرین دوست دختر خود( به نام دَنییل)، رها اعتمادی به لس آنجلس رفته و مدیر برنامه های گوگوش شده و بیش از پیش این دو نفر به هم نزدیک شدند. طی اخبار موثقی که به دست ما رسیده این دو با هم در رابطه جدی هستند. این زوج هنوز خبر رابطه‌ی خود را به صورت رسمی اعلام نکرده اند اما دوستان و نزدیکانشان همگی از این موضوع باخبرند. رها اعتمادی و گوگوش با هم حدود ۳۵ سال تفاوت سنی دارند.
گوگوش هنرپیشه و خواننده لس آنجلسی متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ در تهران (۶۷ سال دارد) است. وی بعد از انقلاب در ایران ماند و تا سال ۱۳۷۹ که در ایران بود هیچگونه فعالیت هنری نداشت. در سال ۷۹ پس از ۲۱ سال موفق به دریافت گذرنامه و خروج از ایران شد و فعالیت هنریش را از سر گرفت.
گوگوش چهار بار به صورت رسمی ازدواج کرده ( همسران سابق: محمود قربانی، بهروز وثوقی، همایون مصداقی و مسعود کیمیایی) و تنها یک پسر به اسم کامبیز دارد.
[عکس: 10364924294855389933.jpg]
از آن طرف رها اعتمادی در ۱۳ آبان سال ۱۳۶۳ در تهران متولد شده (۳۲ سال دارد) و در سن شش ماهگی با خانواده به سوئد مهاجرت کرده و تا ۱۹ سالگی ساکن همین کشور بوده. پس از پایان تحصیلات در آمریکا به لندن مهاجرت کرده و ساکن همین شهر است.
رها اعتمادی مدتی برای مجموعه ببین تی‌وی فعالیت کرد و سپس به شبکه من و تو در لندن پیوست و مجری برنامه پر حاشیه آکادمی موسیقی گوگوش شد که از این شبکه پخش می شد.
لازم به یاد آوریست که شبکه من و تو توسط دو تن از اعضای اپوزیسیون به نام‌های کیوان و مرجان عباسی تأسیس شده است. ایده اصلی این شبکه و شرکت مرجان تی وی اولین بار در شورای مرکزی اتحاد جمهوری خواهان ایران که شاخه‌ایاز تشکیلات YFA یا یهودیان فعال آزاد در هلند است مطرح شد و در آن شورا تصمیم بر این گرفته شد که دوتن دو نفر از اعضای فعال تشکیلات اتحاد جمهوری خواهان که البته سابقه کار و فعالیت رسانه‌ایداشته‌اند بهنام‌های کیوان عباسی و مرجان عباسی برای تأسیس شبکه‌ای مستقل انتخاب شوند.
نحوه فعالیت و کار این شبکه می‌بایست با سایر شبکه‌های هم‌طراز متفاوت می‌بود لذا بعد از جلسات مختلف ایده تأسیس شبکه من و تو مطرح شد و در ۶ آبان ۱۳۸۹ این شبکه بر روی آنتن رفت.
گفته می‌شود تشکیلات وای اف ای مقدمات کار من وتو را اعم از هزینه‌ها، برنامه، بخش آرشیو، مکان و ساختمان، تجهیزات و حتی انتخاب مجریان و عوامل و دست‌اندرکاران را فراهم کرد و شبکه من و تو بعد از ۶ماه تأسیس شد. البته حسن اعتمادی در این خصوص گفته بود که اینن سرمایه‌ها با رایزنی برخی از مدیران این شبکه با مقامات پنتاگون و وزارت امور خارجه آمریکا انجام‌گرفته و هم اکنون این نهادها از اینن  شبکه حمایت حداکثری دارند.
طریقه فعالیت گروه وای اف ای و اتحادیه جمهوری خواهان و جذب افراد به این شبکه این‌گونه  است که در ابتدا با ظاهر عوام‌فریبانه افراد سیاسی و فرهنگی را جذب کرده و سپس بعد از گذشت مدتی آنها را با شرایط گروه آشنا کرده و در ابتدا آنها را با وعده‌های مسئولیت‌های چنین و  چنانی در آینده ایران فریب داده و سپس آنها را به عضویت تشکیلات درآورده و به‌مرور هر چه دارند و ندارند را به‌صورت ماهیانه از آنها می‌گیرند.
در این شبکه زنان و مردانی که وارد می‌شوند تا ۵ سال حق ازدواج و یا فرزند آوری را ندارند و به صورت ماهیانه هم باید افرادی را به این شبکهه معرفی نمایند. به همین دلیل است که افرادی که در این شبکه کار می‌کنند هیچ‌گاه تاکنون به‌صورت رسمی در این شبکه ازدواج‌نکرده‌اند.
گفته می‌شود قوانین تشکیلات یهودی در این شبکه و شبکه پشتیبان آن نیز وجود دارد و افراد به‌محض ورود به این شبکه به فرقه بهائیت گرایش پیدا می‌کنند و باید کاملاً در اختیار مدیران شبکه باشند. همچنین افراد زیادی از کارکنان این شبکه در گردهمایی‌های خانگی و سازمانی تشکیلات مرتبط با صهیونیست ها و اسرائیل حضور دارند و به این امر نیز افتخار می‌کنند.
انتهای پیام/
ایران
3 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
حسنعلی ابراه (06-22-2017), دلفی (06-30-2017), عابدینی (06-22-2017)

پیام‌های این موضوع
ازدواج رها‎ اعتمادی با گوگوش - توسط h.tavakkoli - 06-22-2017، 08:17 AM