[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
استقبال طرفداران «ربع پهلوی» از ادامه حملات تروریستی داعش در ایران
1
استقبال طرفداران «ربع پهلوی» از ادامه حملات تروریستی داعش در ایران!
بسمه تعالی

در حملات تروریستی چند روز پیش (۱۷ خرداد ۹۶) در تهران، دست کم ۱۷ تن از هموطنانمان شهید و ده‌ها نفر هم مجروع شدند. این اقدامات تروریستی با بازتاب بسیاری در رسانه‌های دنیا مواجه شد و شخصیت‌های سیاسی بسیاری از کشورهای دنیا به غیر از چند حکومت از جمله رژیم سعودی و رژیم صهیونیستی و امثالهم، آن را محکوم کردند.
پس از وقوع این حملات، برخی از عناصر اپوزیسیون برای آنکه بیش از این بر بی‌آبرویی خود نیفزایند و خود را دلسوز ملت ایران معرفی کنند، با انتشار پیام‌ها و بیانیه‌هایی حملات تروریستی اخیر در تهران را محکوم کردند. اما در این میان برخیاز عناصر اپوزیسیون هم چهره واقعی خود را به نمایش گذاشتند و از وقوع اقدامات تروریستی در ایران ابراز خوشنودی کردند.
یکی از این عناصر اپوزیسیون، فردی به نام «مهدی میرقادری» است که بسیار دوست دارد خود را با لقب «مبارز نستوه» معرفی کند. او که اهل شیراز ، به سبب فعالیت‌های ضدامنیتی بخصوص در فضای مجازی چندین بار در ایران بازداشت شده بود. میرقادری که پس از فراری از ایران، اکنون در ترکیه بسر می‌برد، گویا آنقدر ارزش ندارد که از کشورهای غربی مجوز اقامت بگیرد و به اروپا و آمریکا برود.
«مهدی میرقادری» از طرفداران سر سخت «ربع پهلوی» است و تاکنون در راه حمایت از ربع با چندین نفر دعوا گرفته است. در ماه‌های گذشته که «ربع پهلوی» با سخنان ضدایرانی خود سبب عصبانیت بسیاری افراد حتی عناصر اپوزیسیون شده بود، میرقادری جز افرادی بود که از ربع حمایت کرد و گفته بود: “استفاده از عنوان «خلیج فارس» یا «خلیج عربی» و یا «خلیج» حق شاهزاده (ربع پهلوی) است و او می‌داند که درست چیست!! …”
این ضدانقلاب فراری، پس از حوادث تروریستی تروریستی اخیر در تهران، خوشحالی خود را از اقدامات تروریست‌های داعشی و کشته‌شدن تعدادی از هموطنانمان نشان داد و نوشت: “سرانجام آن سال ۲۰۱۷ که مدتها نوید می‌دادم فرا رسید. سال سخت برای حکومت اسلامی …”

[عکس: 2017-06-12_14-55-11.png]

تعدادی دیگر از طرفداران «ربع پهلوی» در زیر پست «مهدی میرقادری» از اقدامات تروریستی داعش در ایران ابراز خوشنودی و حمایت کردند.

[عکس: %D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%86%D8...%D8%AA.jpg]

در حالی که طرفداران و سینه چاکان «ربع پهلوی» اینگونه از اقدامات تروریستی در تهران و شهادت جمعی از هموطنانمان ابراز شادی می‌کنند، چطور باید نامه تسلیت و ابراز همدردی «ربع پهلوی» را باور کرد؟ آن هم در روزهایی که خبرهایی درباره ارتباط او با شاهزاده‌های سعودی منتشر می‌شود.
«امید دانا» از منتقدان «ربع پهلوی»، پس از حملات تروریستی اخیر در تهران گفته بود: “پست‌تر از تروریستها کسانی هستند که از ناامنی در تهران ابراز خشنودی کردند. ﻛﺴﺎﻧﻴﻜﻪ اﺯ ﺣﻤﻠﻪ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘی ﺗﻬﺮاﻥ، اﺑﺮاﺯ ﺧﺮﺳﻨﺪی ﻛﺮﺩﻧﺪ: ۱- ﮔﺮﻭﻩ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘی ﺩاﻋﺶ و ﮔﺮﻭﻫﻜﻬﺎی ﻫﻮاﺩاﺭ ﺁﻥ، ۲- ﮔﺮﻭﻫﻜﻬﺎی ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘی ﺗﺠﺰﻳﻪ‌ﻃﻠﺐ، ﭘﺎﻥ ﻛﺮﺩ، ﭘﺎﻥ ﻋﺮﺏ، ﭘﺎﻥ ﺑﻠﻮﭺ و … ، ۳- ﻋربستاﻥ سعودی و ﺣﺎﻣﻴﺎﻧﺶ، ۴- مجاهدین خلق (منافقین) ، ۵- ﻫﻮاﺩاﺭاﻥ رضا ناپهلوی …”

انتهای پیام/ امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
استقبال طرفداران «ربع پهلوی» از ادامه حملات تروریستی داعش در ایران! - توسط عابدینی - 06-17-2017، 11:18 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  ویدئو حملات کم‌سابقه علیه بیوه شاه و ربع پهلوی عابدینی 10 08-15-2017، 11:34 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید نگاه مفلوکانه به آمریکا در بیانیه رضا پهلوی در سالروز مرگ محمدرضا پهلوی عابدینی 30 07-29-2017، 12:38 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر استقبال مشاور «ربع پهلوی» از سخنان «سگ دیوانه» ! عابدینی 39 07-13-2017، 11:32 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر جنگ قدرت در اطرافیان رضا پهلوی؛ شورای ملی ایران منحل شد عابدینی 39 07-11-2017، 11:27 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر شوک مرگبار به رضا پهلوی؛ انحلال شورای ملی ایران در آستانه انتخابات عابدینی 100 04-16-2017، 09:30 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل