[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
رفتار شجاعانه و باورنکردنی یک کارتن خواب در حمله تروریستی حادثه تهران
1
لامپ  رفتار شجاعانه و باورنکردنی یک کارتن خواب در حمله تروریستی حادثه تهران!
تلاش كارتن‌خواب براي شكار داعشی ها

رفتار شجاعانه و باورنکردنی یک کارتن خواب در حمله تروریستی حادثه تهران!
يكي از صحنه‌هايي كه در اين درگيري نظرم را به خود جلب كرد، حركت مرد كارتن‌خوابي بود كه قصد داشت با داعشي‌ها درگير شود. به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، یكي ديگر از شاهدان عيني در حادثه تروریستی روز چهارشنبه گفت: من اينجا مغازه دارم. لحظه حادثه با شنيدن صداي شليك تير از مغازه‌ام بيرون آمدم. دو مرد مسلح زائران و خادمان را به رگبار بسته بودند.
 
همه فرار مي‌كردند و در گوشه‌اي پناه مي‌گرفتند تا اينكه يكي از مأموران كلانتري راه آنها را سد كرد. افسر كلانتري قبل از اينكه مأموران ديگر به كمك او بيايند شجاعانه با دو مرد مسلح درگير شد و بدون ترس آنها را هدف قرار داد و مانع فرار آنها به طرف در ورودي حرم شد تا اينكه چند مأمور ديگر از كلانتري بيرون آمدند و با مردان مسلح درگير شدند.
 
وي در ادامه گفت: يكي از صحنه‌هايي كه در اين درگيري نظرم را به خود جلب كرد، حركت مرد كارتن‌خوابي بود كه قصد داشت با داعشي‌ها درگير شود.
 
در حالي كه مأموران پليس با داعشي‌ها درگير بودند مشاهده كردم مرد كارتن‌خوابي كه ميله‌آهني در دست داشت به صورت سينه‌خيز به طرف يكي از داعشي‌ها كه پشت درختي كمين كرده بود، حركت مي‌كرد.
 
او قصد داشت از پشت به مرد داعشي ضربه بزند و او را به هلاكت برساند. او با شجاعت و بدون ترس به طرف مرد داعشي مي‌رفت، اما قبل از اينكه او برسد مأموران داعشي را به هلاكت رساندند.  يكي ديگر از شاهدان گفت: من از ابتدا شاهد وحشيگري تروريست‌ها بودم، اما چيزي كه مهم بود مقابله جانانه يكي از افسران كلانتري با داعشي بود. او واقعاً ابتدا يك‌تنه جلو داعشي‌ها را گرفت. وي در ادامه گفت: داعشي‌ها بدانند كه ايران پر از سربازان قاسم سليماني است كه ترسي از آنها ندارند.

منبع: روزنامه جوان
1 تشکر از ارسال دل گمنام:
عابدینی (06-11-2017)

پیام‌های این موضوع
رفتار شجاعانه و باورنکردنی یک کارتن خواب در حمله تروریستی حادثه تهران! - توسط دل گمنام - 06-10-2017، 10:39 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل