[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
چهره جاسوس سیا در ایران لو رفت
1
چهره جاسوس سیا در ایران لو رفت
رکنا: برخی رسانه‌های آمریکایی ادعا کرده‌اند این عکس متعلق به "مایکل دی‌آندریا" است که از سوی سیا به عنوان رئیس اداره عملیات‌های ایران انتخاب شده است.

[عکس: photo_2017-06-04_07-30-22.jpg]
برخی رسانه‌های آمریکایی ادعا کرده‌اند عکس زیر متعلق به "مایکل دی‌آندریا" ملقب به شاهزاده تاریکی است که از سوی سازمان جاسوسی سیا به عنوان رئیس اداره عملیات‌های ایران انتخاب شده است.
بیشتر بخوانید:
شاهزاده تاریکی کیست؟
 آشنایی با مرد شماره یک سیا برای جاسوسی از ایران
پیشتر گفته شده بود وی در طول 40 سال فعالیت مخفی در سیا، در مقابل هیچ دوربینی قرار نگرفته است. 
احتمال می رود این عکس پس از انتصاب او به عنوان رئیس اداره عملیات‌های ایران و به اقتضای جایگاه جدیدش که او را پس از 40 سال از حالت یک مامور اطلاعاتی مخفی خارج می‌کند از او گرفته شده باشد.
در حالیکه سیا هیچ اطلاعاتی تاکنون از او منتشر نکرده است، برخی رسانه‌ها پیشتر به نقل از همکاران او که به شرط افشا نشدن نامشان حاضر به مصاحبه شده بودند نوشته بودند او اعتیاد شدیدی به نیکوتین دارد و در این تصویر افشاشده نیز دود سیگار به وضوح قابل مشاهده است.
گفته می‌شود مایکل دی‌آندریا در یکی از ماموریت‌های خارجی‌اش به عنوان مامور سیا با یک زن مسلمان آشنا شده و به خاطر ازدواج با او مسلمان شده است.
با راه‌اندازی اداره عملیات‌های ایران در سیا، قرار است از این پس تمام فعالیت‌های جاسوسی مرتبط با ایران تحت هدایت و نظارت مستقیم او انجام شود.
طبق گزارش رسانه‌های آمریکایی، وی طراح اصلی ترور Assassination شهید عماد مغنیه فرمانده نظامی ارشد حزب‌الله و همچنین، اسامه بن لادن سرکرده گروه تروریستی القاعده است
3 تشکر از ارسال دل گمنام:
h.tavakkoli (06-07-2017), حسنعلی ابراه (06-05-2017), دلفی (06-08-2017)

پیام‌های این موضوع
چهره جاسوس سیا در ایران لو رفت - توسط دل گمنام - 06-05-2017، 04:34 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل