[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
معما در معما؛ هدف از تاسیس شبکه ایران انیترنشنال چیست؟
1
معما در معما؛ هدف از تاسیس شبکه ایران انیترنشنال چیست؟
بسمه تعالی

شبکه تلویزیونی تازه تاسیس ایران اینترنشنال یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 96 روی آنتن رفت. این تازه ترین رسانه خبری اپوزیسیون است که طی این سال ها آغاز به کار می کند.
گفته می شود علی اصغر رمضانپور معاون فرهنگی وزیر ارشاد دولت خاتمی در شورای سردبیری ایران اینترنشنال حضور دارد. وی سابقه حضور در بی بی سی را نیز در پرونده دارد. هر چند با پخش با تاخیر اولین روز این شبکه سایت خبری بالاترین از پایگاه های خبری ضدانقلاب در واکنش به این پخش، ضمن اعتراض شدید به گرافیک پایین این شبکه، شروع آن را ناموفق همراه بااشکالات فنی بسیار بالا دانست.
کارشناس شبکه تلویزیونی اندیشه نیز تاسیس و اهداف تاسیس این شبکه را معما در معما توصیف می کند و صاحب امتیاز ایران اینترنشنال را یک فوتبالیست عربستانی با نام عادل العبد الکریم معرفی می کند.
نیک آهنگ کوثر کاریکاتوریست بنام جریان ضدانقلاب نیز در گفت و گو با اندیشه با تایید کمک های مالی ثروتمندان عربستانی از همکاری آنان با برخی از چهره های اپوزیسیون چون نوری زاده در لندن پرده برداشت.

[عکس: inn.jpg]

وی در پاسخ به سوال مجری شبکه اندیشه درباره منش سیاسی ایران اینترنشنال، به دعوت معنادار این شبکه از مهمانان اشاره می کند.
هر چند شروع ضعیف این شبکه در فضای رسانه ایی فارسی زبان مورد توجه قرار گرفته اما این نکته قابل تامل است که تاسیس شبکه مزبور در ابتدای راه خود باعث ایجاد اختلاف و دودستگی میان اپوزیسیون شده است.
این شبکه با انتشار آگهی استخدام خود دفتر کار خود را مرکز لندن نوشته که به زودی به غرب لندن نقل مکان خواهند کرد. اهمیت وجود این مسئله در این است که شبکه بی بی سی فارسی نیز در لندن مستقر است.

انتهای پیام / روباه نیوز
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
دل گمنام

پیام‌های این موضوع
معما در معما؛ هدف از تاسیس شبکه ایران انیترنشنال چیست؟ - توسط عابدینی - 06-04-2017، 12:04 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید "اگر کردستان تاسیس شود، اسرائیل با ایران همسایه می شود" عابدینی 19 08-12-2017، 11:23 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل