[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
دامنه اختلافات عناصر ضدانقلاب بالا گرفت
1
دامنه اختلافات عناصر ضدانقلاب بالا گرفت
بسمه تعالی

این روزها با اوج گرفتن درگیری بین عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین، «امید شریفی دانا» یکی از عناصر سلطنت‌طلب، «امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا و همکار سرویس‌های جاسوس غربی را مورد انتقاد شدید قرار داد.

[عکس: %D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9...%D8%B1.jpg]

این موضوع تا آن‌جا ادامه می‌یابد که امید دانا در صفحه فیس‌بوک با انتشار پستی فخرآور را فردی عقده‌ای و حقیر خطاب کرد و نوشت: «یک نگاه اجمالی به پست‌های خود شیفته قرن که به بیماری “سندروم توجه” دچار است و فارغ از دروغ‌های شاخداری که می‌بندد در صفحه فیس بوک خودش به جای اینکه بگوید: “سخنرانی اینجانب در فلان جا، یا مصاحبه فلانی با من، یا دیدار من با فلان کس” در صفحه فیس بوک شخصی و پیجش نام خودش را می‌نویسد و می‌گوید: “سخنرانی امیر عباس فخرآور در فلان جا، مصاحبه فلانی با نویسنده کتاب رفیق آیت الله امیر عباس فخرآور، دیدار نویسنده رفیق آیت الله امیر عباس فخرآور با فلان کس..!!”»

[عکس: 2017-06-03_19-12-38.jpg]

عنصر سلطنت‌طلب مقیم سوئد حتی نسبت به حضور فخرآور در شبکه وهابی کلمه حمله کرد و گفت: “من در این مورد حسابی فکر کردم و وقتی می‌بینم این شیاد بزرگ که هیچ پرنسیبی ندارد و بخاطر دیده شدن از تلویزیون “کلمه” که نماینده جریان سلفی و تروریستی اسلامی و وابسته به عربستان است ….. مغز مردم را دارند شستشو می دهند می رود.”
این دو که خود را از دشمنان قسم‌خورده جمهوری‌اسلامی و دین مبین اسلام می‌دانند، در سال‌های اخیر با وجود اختلافات بسیاری در بین خود حتی حاضر نیستند تا مشکلات را مخفی نزد خود نگه داشته و هر ازگاهی این چنین به یکدیگر می‌تازند.
«امیرعباس فخرآور» که از عناصر اپوزیسیون تندرو و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه آمریکا است، از هر روشی استفاده می‌کند تا خود را در نگاه مقامات آمریکایی بزرگ کرده و به‌عنوان مخالف اصلی جمهوری‌اسلامی معرفی کند تا از این طریق بتواند در بین دولتمردان آمریکایی برای خود جایگاهی درست کند.
اخیرا نیز اینگونه اقدامات فخرآور سبب شده بود تا «امید دانا» در یکی از برنامه‌های اخیرش با کنایه به فخرآور و خودبزرگ‌نمایی‌های او بگوید: “اگر کسی جلوی کنگره آمریکا برود می‌تواند با همه نماینده‌های عکس یادگاری بگیرد و حتی اگر کمی پیگیری کند، عکس گرفتن با ترامپ هم خیلی عجیب نیست …”
این مورد تنها یکی از مواد بسیار زیاد اختلاف و درگیری لفظی بین مخالفان جمهوری‌اسلامی بود که دامنه آن روز به روز در حال افزایش یافتن است.

پانوشت:
امیر عباس فخرآور عنصر وطن فروشیست که دشمنی خود با کشورش را در وقایع تیرماه ۷۸ آشکار نمود. وی از جاسوسان رژیم صهیونیستی می باشد و سفرهای متعددی نیز تل آویو داشته که در جریان این سفرها با وزیرخارجه وقت رژیم صهیونیستی نیز ملاقاتهایی داشته است.
[عکس: 10516_182.jpg]
دیدار فخرآور با زیپی لیونی وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی

لازم به ذکر است که امید دانا طرف مقابل فخرآور در این گزارش، دو روز پیش مناظره ای ویدئویی با مهدی میرقادری معروف به مبارز نستوه یکی از هواداران ربع پهلوی و از اعضای نهاد سلطنت طلب مردمی در رد رضا پهلوی بعنوان جانشین خاندان محمدرضا پهلوی داشته است که در صورت عدم پرداختن به این مناظره جنجالی توسط سایت ها، در آینده مطلبی در خصوص  این مناظره منتشر خواهم نمود. یا علی، التماس دعا، عابدینی

انتهای پیام/ امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
دامنه اختلافات عناصر ضدانقلاب بالا گرفت - توسط عابدینی - 06-03-2017، 11:34 PM