[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
صدای آمریکا برای شورای ملی سنگ تمام گذاشت
1
صدای آمریکا برای شورای ملی سنگ تمام گذاشت
بسمه تعالی

صدای آمریکا که در دوران پس از ترامپ و حتی قبل‌تر از آن در بحران شدید مدیریت و کیفیت برنامه قرار دارد و این روزها هر آن باید منتظر خبر تازه‌ای از سوء مدیریت در این شبکه یا تجاوز یکی از کارمندان به همکار خود باشیم مدیران این شبکه در عملی کاملاً ناشیانه تصمیم گرفته‌اند تا برای جلب نظر مسئولان دولت فعلی آمریکا اندکی چرخش داشته باشند و با رپرتاژ آگهی‌های بسیار سطح پایین خود را برای مسئولان فعلی آمریکایی لوس می‌کنند.
در ماه‌های اخیر در راستای ترامپی شدن ستاره درخشش مدیر این شبکه، درِ «صدای آمریکا» بر روی امیر عباس فخر آور باز شود. وی از مخالفان جدی این شبکه در دوران اوباما بود و اعتقاد داشت بخشی از لابی ایران در آمریکا این شبکه را در ید خود گرفته و به هر طرف که می‌خواهد آن را می‌کشد.
در دوران پس از ترامپ اخبار سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین) هم به روی آنتن «صدای آمریکا» رفت تا جایی که تا قبل از این این گروهک تروریستی هیچ جایگاهی در لیست گروه‌های سیاسی این شبکه نداشت.
از طرفی نیم ساعت هم به رضا پهلوی شازده تبعیدی تریبون داده شد. و وی در این نیم ساعت بدون کمترین چالشی از طرف مجری برنامه نظرات خود را در خصوص آینده جمهوری اسلامی بر زبان آورد. (تا دیروز اگر شازده به «صدای آمریکا» دعوت می‌شد، شخص دیگری را نیز در کنار وی می‌نشاندند تا به گفته مدیران وقت «صدای آمریکا»BALANCE توازن برقرار شود.) اما در فضای جدید این شبکه می‌بینیم که تریبونی در اختیار آنها نهاده شد و رضا ربع به راحتی سخنرانی کرد.
و درحرکتی بسیار آماتوری دو ماه پیش در راستای تغییر جهت صدای آمریکا وب‌سایت این شبکه مقاله‌ای از نوع تبلیغاتی برای نوه شاه معدوم یعنی فرزند رضا پهلوی منتشر کرد.
یا مثلاً چند هفته پیش درسایت این شبکه که با مدیریت آرش سیگارچی یکی از نور چشمی‌های درخشش اداره می‌شود مقاله‌ای در خصوص پسر کوچک ترامپ نوشته‌شده و به تعریف و تمجید از وی پرداخته‌شده است.

[عکس: Photo-Frame-4.jpg]

در همین راستا اخیرا هم مهدی فلاحتی با نازیلا گلستان از مشاوران و نزدیکان رضا پهلوی که شائبه هایی در خصوص ارتباط های خارج عرف این دو نفر هم در اذهان عمومی وجود دارد مصاحبه ای انجام داده و گلستان که برای اولین بار در این شبکه حضور پیدا کرده از مبحث حقوق بشر و این که در مذاکرات آینده بین ایران و آمریکا باید این مبحث محور مذاکرات قرار گیرد سخن به میان آورده.
نکته جالب این که در این مصاحبه بر خلاف سبک و سیاق صدای آمریکا در گذشته مجری برنامه به تعریف و تمجید از شورای ربع پهلوی می پردازد و این تشکیلات را که تعدادی انگشت شمار با هماهنگی یکدیگر تشکیل داده اند را مجمعی با مشارکت ۳۰ گروه سیاسی شاخص می داند که در راس آن شخص رضا پهلوی ایستاده هر چند در ادامه این پاچه خواری از جنس صدای آمریکا نازیلا گلستان هم به تائید آن می پردازد ولی این رویه صدای آمریکا به پروبال دادن به شورای ملی ایرانیان تا کنون سابقه نداشته و در آینده باید منتظر اختلافات این شبکه با دیگر اعضای اپوزیسیون و حتی سلطنت طلبان مخالف ربع پهلوی ماند.

انتهای پیام/ امپراتوری دروغ

و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
2 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه , محمدد

پیام‌های این موضوع
صدای آمریکا برای شورای ملی سنگ تمام گذاشت - توسط عابدینی - 05-27-2017، 10:49 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید التماس شورای ملی و رضا پهلوی از دولت آمریکا شنیده می شود!!؟ عابدینی 21 08-06-2017، 12:28 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر انتقاد تند مجری شبکه تلویزیونی اندیشه از بی بی سی فارسی و صدای آمریکا عابدینی 32 08-01-2017، 09:11 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  روزهای پایانی باند دالتون‌ها در «صدای آمریکا» نزدیک است!؟ h.tavakkoli 49 03-09-2017، 12:03 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید رئیس شورای ایرانیان آمریکا خطاب به رضا پهلوی: تو را به دموکراسی سنه نه! عابدینی 72 02-16-2017، 12:50 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید علینژاد به شعور مخاطبان خود توهین کرد؛ تماس از سلول انفرادی با صدای آمریکا! h.tavakkoli 47 02-09-2017، 09:27 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل