[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
رو فخرآور کذایی کتاب پشت‌پرده شد
1
پشت‌پرده کتاب کذایی فخرآور رو شد!
[عکس: %D9%81%D8%AE%D8%B1%D8%A2%D9%88%D8%B1-%D8...00x330.jpg]«امیرعباس فخرآور» ازجمله عناصر اپوزیسیون است که بسیار دوست دارد دشمنی خود با جمهوری‌اسلامی و ارزش‌های ملت ایران را بروز و نمایش دهد. وی که از عوامل حوادث ۱۸ تیر ۷۸ بود، پس از فرار به آمریکا به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سالها به صراحت از تحریم و حتی حمله نظامی به ایران حمایت کرد.
فخرآور سال گذشته در راستای انجام ماموریتش برای دستگاه‌های امنیتی آمریکا و نشان دادن خوش‌خدمتی‌اش به مقامات آمریکایی، کتابی سراسر دروغ به نام «رفیق آیت‌الله» علیه مقامات ارشد جمهوری‌اسلامی نوشته و در آن مانند توهمات «محمدرضا پهلوی» و پسرش، ادعا کرد که انقلاب اسلامی ملت ایران در سال ۵۷ با حمایت دستگاه امنیتی شوروی رخ داد و مردم در وقوع این انقلاب نقش مهمی نداشتند!
این کتاب سراسر دروغ و بدون هیچگونه سند موثق و معتبر، در دورانی با سفارش آمریکایی‌ها نوشته شد که رابطه بین دو کشور جمهوری‌اسلامی ایران و فدراسیون روسیه گسترش یافت و بخصوص در موضوعات منطقه‌ای مانند مقابله با تروریست در غرب آسیا، این دو کشور همکاری‌های فی‌مابین را افزایش دادند و آمریکایی‌ها از افزایش این روابط شدیداً ترسیدند. بنابراین، دولتمردان آمریکایی در یکی از اقداماتشان با تولید کتابی توسط یکی از مزدورانشان یعنی فخرآور، سعی کردند ارتباط بین ایران و روسیه را خدشه‌دار کنند، زیرا غربی‌ها بخصوص آمریکایی‌ها شدیداً می‌ترسند در صورت افزایش ارتباط و همکاری بین دو کشور قدرتمند منطقه خاورمیانه یعنی ایران و روسیه، دیگر جایی در منطقه نداشته باشند و بسیاری از منافعشان را از دست بدهند.
یکی از سناریوهایی که «فخرآور» با استناد به کتابش به آن دامن می‌زد، تلاش برای القا تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر و پیروز شدن آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بود، تا از این طریق عنوان شود که انتخابات و نظام مردم‌سالار در ایران اسلامی وجود ندارد و همه مناسب حکومتی توسط ولی‌فقیه انتخاب و مورد انتصاب قرار می‌گیرند. البته این سناریو با انتخاب دکتر حسن روحانی شکست خود و فخرآور هم فردای انتخابات برای توجیه گاف خود با لکنت‌زبان ادعا کرد که «نظام در آخرین لحظه نظر خود را از رییسی به روحانی عوض کرد»!!
[عکس: %D9%81%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8...B%8C-1.jpg]
از راست به چپ: «امیرعباس فخرآور»، «بیژن خلیلی» و «مهدی آقازمانی»
اما این تنها گاف فخرآور درباره کتاب کذایی‌اش نیست و چندی پیش یکی از عناصر اپوزیسیون، افشا کرد کتاب مذکور که با سفارش مقامات اطلاعاتی آمریکایی نوشته شده، در آستانه انتخابات ایران، با حمایت مالی رژیم آل‌سعود و «ربع پهلوی» تهیه و به‌طور رایگان منتشر شده است و آنها تمام هزینه‌های چاپ و انتشار و دستمزد فخرآور را پرداخت کرده‌اند. ضمن اینکه این کتاب کذایی در انتشارات «کتاب» در آمریکا منتشر شده که توسط نزدیکان «ربع پهلوی» یعنی «مهدی آقازمانی» و «بیژن خلیلی» اداره می‌شود.
فخرآور که تا چند ماه پیش مجبور بود کتاب ضعیفش را یک به یک و با هزار فراخوان و تخفیف مانند گوجه و خیار در بازارهای محلی بفروشد، پس از خریده‌شدن کتابش و توزیع رایگان آن در فضای مجازی، به نان و نوای خوبی رسیده است و از سویی دیگر خوش‌خدمتی خود به مقامات جمهوری‌خواه آمریکایی را نشان داده است.
[عکس: %D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%B9%D8%A8%D8%...%D8%B1.jpg]
 
انتهای پیام/
ایران
1 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
محمدد (05-29-2017)

پیام‌های این موضوع
پشت‌پرده کتاب کذایی فخرآور رو شد! - توسط h.tavakkoli - 05-27-2017، 12:27 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر فخرآور خطاب به رضا پهلوی: اسرار شما را افشا می کنم! عابدینی 12 07-15-2017، 10:13 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید فخرآور: اپوزیسیون شهر زامبی‌ها است عابدینی 62 05-01-2017، 09:23 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید آقای فخرآور! دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را ؟! h.tavakkoli 53 02-25-2017، 01:25 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید راز HR4490چیست؟ / فخرآور: منتظر «طوفان ها» علیه «VOA» باشید! عابدینی 157 12-03-2016، 12:24 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر نوری‌زاده: فخرآور دروغ می‌گوید! h.tavakkoli 157 09-08-2016، 10:22 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل