[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
تمسخر شازده پهلوی توسط ضد انقلاب پی نوشت
1
تمسخر شازده پهلوی توسط ضد انقلاب + پی نوشت
بسمه تعالی

اقدامات شاذ ربع پهلوی در چند وقت اخیر نه تنها صدای برخی از حامیان وی را درآورده بلکه ضد انقلاب خارج نشین نیز وی را با این اقدامات تمسخر می کنند و اندک آبرویی را که هم در میان سلطنت طلبان و ضد انقلاب دارد نیز به باد می رود.
هر چند هر روز شاهد اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف مخالفان جمهوری اسلامی و ضدانقلاب  در خارج کشور هستیم. ولی شکاف و اختلاف بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون در آ؛ستانه انتخابات که از سال ها پیش برای آن روز شماری می کرده اند خیلی جالب به نظر می رسد.
از آن جایی که رضا پهلوی برخلاف نظر عمده سلطنت طلبان در اوایل به قدرت رسیدن ترامپ نامه‌ای به وی نوشت و از وی درخواست کرد مردم ایران زمین را بیش از پیش تحریم نماید تا حکومت ایران تسلیم درخواست‌های ظالمانه دولت آمریکا شود، سلطنت طلبان در ماه های اخیر به فکر ساختن رهبرانی دیگر غیر از وی برای خود هستند افرادی مثل امید دانا و سعید شمیرانی همگام با دیگر مخالفان وی از جمله شهرام همایون اندک اندک در حال رشد هستند تا جایی که رضا پهلوی عملا از سردمداری این جریان برکنار شده است.
چند روز پیش یکی از نویسندگان سایت گویا نیوز که وابسته به سازمان سیا می باشد در مقاله ای به تمسخر اقدامات رضا پهلوی به خصوص مصاحبه اخیر وی با آسوشیدپرس و بیانیه وی خطاب به جوانان ایرانی پرداخته. وی در بخشی از متن خود نوشته :”موضوع عجیبى ست موضوع شاهزاده! ما هر چه سعى مى کنیم، ایشان را به منطقى برسانیم که واقعیت پیرامون خود را درست و دقیق ببیند، و بر اساس آن عمل کند، باز با کمال تاسف، از یک کانال غلط به یک کانال غلط دیگر آمدن ایشان را شاهدیم که موجب حرکتى غلط اندر غلط خواهد شد.”
این نویسنده که مداوم با اسم مستعار می نویسد گفته:”چندى پیش رضا پهلوی به ناگهان بیانیه اى صادر کرد که در آن خواهان انقلاب مردم شده بود. این بیانیه زمانى صادر شد، که نه نشانه اى از تحول در اجتماع ما وجود داشت، نه زمینه اى براى انقلاب کردن مردم. حدس ما به این رفت که چون ترامپ آمده است، شاهزاده توپ خود را با باروت او پر کرده است.
بعد از صدور این بیانیه، طبق معمول و به عادت معهود، دوباره سکوت شاهنشاهى بر قرار شد و نخودها، بعد از به به و چه چه کردن بسیار و شاهنشاه را به عرش بردن، همگى به سر خانه و زندگى شان برگشتند.”
وی در نهایت نوشته که وظیفه داریم خدمت ایشان بگوییم که این لحن و بیان جدید هم، لحن و بیان خوبى نیست. جورى حرف بزنید و عمل کنید که مردم -مردم واقعى، نه این جماعتى که در خارجِ امن و امان، موقع اجتماع در دور و بر شما، تعدادشان به ١٠٠ نفر نیز نمى رسد- بارى جورى حرف بزنید و عمل کنید که مردم واقعى به حرف تان گوش کنند و راهى در مقابل شان باشید.

پی نوشت: در طی باورمندی سلطنت طلبان به بی کفایتی منتظرالسلطنه ربع پهلوی و خلع وی از سلطنت!!! سعید شمیرانی اقدام به تشکیل گروهی بنام فدائیان ایران نموده و روز ۲۶ اردیبهشت را روز رستاخیز ملی اعلام نموده و حتی مسیرهای تظاهرات سلطنت طلبان در تهران را نیز اعلام نموده است.

[عکس: 14949354312512.jpg]

این اقدام وی و تبلیغات طرفدارانش در فضای مجازی یادآور هخا (اهورا پیروز خالقی یزدی) می باشد که گفته بود با ۶۲ هواپیما به ایران می آید. از طرفی شهرام همایون هم با جنبش ما هستیم مدعی رهبری سلطنت طلبان است. این درحالیست که امید شریفی دانا با برنامه رودست به طور غیررسمی رهبری سلطنت طلبان را به دست گرفته و گوی سبقت را از سایرین ربوده است. درگیری هرچه بیشتر این سه طیف از هرجهت به نفع امنیت ملی می باشد.

[عکس: 149493543115191.png]
[عکس: 14949354312823.jpg]

انتهای پیام/ امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه (05-16-2017)

پیام‌های این موضوع
تمسخر شازده پهلوی توسط ضد انقلاب + پی نوشت - توسط عابدینی - 05-16-2017، 04:26 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید تطهیر تروریست‌های منافق توسط بازماندگان پهلوی عابدینی 26 07-09-2017، 12:43 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید شادمانی شازده پهلوی از تحریم مجدد ایران h.tavakkoli 80 04-16-2017، 03:01 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید حقارت شازده پهلوی؛ شیخک‌های حاشیه خلیج فارس بر ملت ایران برتری دارند! عابدینی 107 02-12-2017، 05:13 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید توهین وقیحانه شازده پهلوی به آتش نشانان شهید در ساختمان پلاسکو عابدینی 89 01-22-2017، 11:42 AM
آخرین ارسال: farshid
  ویدئو علت تایید رفتار و گفتار شازده منتظرالسلطنه پهلوی توسط علیرضا نوریزاده " عابدینی 129 11-27-2016، 03:02 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل