[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
اندرحکایات اختلافات تمام‌نشدنی در اردوگاه سلطنت‌طلبان
1
اندرحکایات اختلافات تمام‌نشدنی در اردوگاه سلطنت‌طلبان
بسمه تعالی

در روزهایی که دیگر کسی ارزشی برای «ربع پهلوی» قائل نیست و بسیاری از حامیان دیروزش با صدور بیانیه‌هایی از اعمال و رفتار او اعلام برائت می‌کنند، برخی از چهره‌های نوظهور در بین سلطنت‌طلبان، به عنوان رقیب جدی شاهزاده ورشکسته پهلوی مطرح شده‌اند.

[عکس: %D8%B1%D8%A8%D8%B9-%D8%B4%D9%85%DB%8C%D8...%DB%8C.jpg]

یکی از رقبای سیاسی «ربع پهلوی» که در ماه‌های اخیر انتقادات بسیاری به او داشته، «سعید شمیرانی» مجری اخراجی شبکه لس‌آنجلسی «ایران آریایی» است. او پس از اعلام مبارزه سیاسی با جمهوری‌اسلامی، به‌طور ناگهانی از شبکه مذکور اخراج شد. به گفته خود شمیرانی و برخی دیگر از عناصر اپوزیسیون، او با فشار اطرافیان «ربع پهلوی» اخراج شده، چون اطرافیان شازده پهلوی شمیرانی را یک رقیب سیاسی برای تنها بازمانده خاندان پهلوی می‌دانستند.
شمیرانی که سابقه همکاری با هخا (اهوراپیروز خالقی یزدی سلطنت‌طلب متوهمی که در سال ۸۳ با ۵۰ هواپیما می‌خواست به ایران بیاید و در توهمش ایران را آزاد کرده و حکومت هخامنشی را دوباره پایه‌گذاری کند) را در پرونده دارد، از مردم ایران خواست از او حمایت کنند.
«سعید شمیرانی» با بیان اینکه اکنون خودش را واجد شرایط‌ترین شخص در بین اپوزیسیون برای رهبری مبارزه با جمهوری‌اسلامی می‌داند و به نوعی به توهم خودبزرگ‌بینی دچار شده است، از «ربع پهلوی» انتقاد نمود و گفت: “از جناب شاهزاده می‌خواهم که از شورایی که برایشان درست کردند (شورای ملی ایران) استعفا بدهند. من با کسی کار نمی‌کنم، فقط جلو می‌روم به عنوان لیدر و از دیگران می‌خواهم از من حمایت کنند … شاهزاده باید به حرف‌های من گوش کند …”
از طرفی این روزها اختلافات بین طرفداران ربع پهلوی و سعید شمیرانی در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی سلطنت‌طلبان افزایش یافته به طوری که طرفداران ربع پهلوی اقدامات شمیرانی را بیشتر بر اساس رفتارهای هیجانی تعبیر کرده‌اند که بدون پشتوانه مردمی بوده و بیشتر از منزوی‌شدن اپوزیسیون بیش از پیش منجر خواهد شد.
چنددستگی و نبود رهبری واحد بین اپوزیسیون خارج از کشور مساله‌ای است که این روزها سلطنت‌طلبان را سخت درگیر خود کرده است که در روزهای آینده اخبار جدیدی از اردوگاه سلطنت‌طلبان به گوش خواهد رسید.

انتهای پیام/امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
حسنعلی ابراه (05-16-2017)

پیام‌های این موضوع
اندرحکایات اختلافات تمام‌نشدنی در اردوگاه سلطنت‌طلبان - توسط عابدینی - 05-15-2017، 10:57 PM