[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
درباره سربازان گمنام امام زمان عج
1
درباره سربازان گمنام امام زمان (عج)
درباره سربازان گمنام امام زمان (عج)
در: سياسي
کشف هر گونه توطئه ي خرابکاري ، براندازانه و پيشگيري از اقدامات ضد امنيتي و در نطفه خاموش کردن آتش فتنه و شرارت بدخواهان نظام از شاهکارهاي مجاهدان و سربازان گمنام امام زمان (عج)است.
پس از پيروزي انقلاب اسلامي و تشکيل وزارت اطلاعات اينک ايران اسلامي مفتخر است که بخشي از پتانسيل ملي و بين المللي آن داشتن سيستم اطلاعاتي قوي، کارآمد،دانش بنيان ،و روز آمداست که اقتدار و هوشياري آن در سطح بين المللي سرآمد است.
آنچه برهيمنه ساختار اطلاعات در نظام مقدس جمهوري اسلامي افزوده است مولفه مردمي و مکتبي بودن اين تشکيلات ولايي و آرماني است که اقتدار آن منبعث از اعتماد مردمي و در عين حال کرامت انساني و ارزشهاي ديني و اسلامي است که با روح خدمت در اين عرصه پرمعنويت و در عين حال پيچيده و يرمشقت گره خورده است.
تامين امنيت اين حياتي ترين نياز انساني براي جامع و از طرفي رصد هرگونه اقدام جاسوسي و خرابکارانه در ابعاد مختلف در کشوري که از تاسيسات حياتي عظيمي برخوردار است، ارمغان تلاش مجاهدان گمنامي است که فارغ از هرگونه چشم داشتي، مديريت هوشمندنه آنها مايه افتخار ملت قدرشناس ايران است.
سربازان گمنام اين مجاهدان خوشنام اين چشمان هميشه بيدار،اين ديده بان هاي نامرئي اما اقتدار و ابهت مرئي ،انسان هايي ولايتمدار و اخالاص پيشه اند که اينک بخش زيادي از امنيت مثال زدني ايران اسلامي مديون تلاش هوشمندانه آنهاست.
رصد تاکتيک ها و تکنيک هاي دشمنان داخلي و خارجي ،جمع آوري و پردازش اطلاعات و تحرکان دشمنان عليه امنيت ملي از جمله وظايف سربازان گمنام امام زمان (عج)است که به لحاظ درخشش اين نيروي امين نظام در اين عرصه ايران اسلامي در دنيا از جايگا ويژه اي برخوردار است.
خنثي سازي توطئه هاي مختلف ،شناسايي و دستگيري باندهاي مخل امنيت ملي ،پيشگيري از وقوع اقدامات خرابکارانه و برخورد با مظاهر فساد اقتصادي از افتخارات انکارناپذير سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
ايمان قوي ،ولايت پذيري، برخورداري از دانش روز سربازان گمنام اين مجاهدان نستوه و ايجاد تشکيلات اطلاعات قوي وکارآمد به پشتوانه مقتدري براي حفظ نطام جمهوري اسلامي و تحقق اهداف آن و رصد به موقع خنثي سازي توطئه هاي دشمن مبدل شده است.
روزتان مبارک اي دلاورمردان حماسه عشق ، ايثار و خدمت ، عاشقان مکتب انتظار در شادباش ولادت قائم آل محمد(ص) ،دواردهمين خورشيد بوستان ولايت ،خدمت صادقانه وتلاش سربازان مکتب آن امام همام را مي ستايند و روح گمنامي وسربلندي تان را ارج مي نهند.
ميلاد حضرت ولي عصر (عج)بر عاشقان مکتب انتظار مبارکباد باد. تابناک: به نقل از بولتن نيوز، پس از انقلاب، سربازان گمنام و دلسوزان انقلاب و نظام، به اصلاح ساختار اطلاعاتي و امنيتي کشور پرداختند و در ارتش، نهادهاي نظامي و ساختار به جاي مانده از ساواک زمان شاه، علاوه بر اصلاح ساختار نيروي انساني، تسويه نيروهاي قديمي، معرفي کساني که در دوران ستم شاهي به مردم ايران و مبارزان انقلاب اسلامي ظلم کرده بودند، ساختارهاي جديد را شکل دادند و بلافاصله با اقدامات دشمنان، تحرکات آمريکا و ضد انقلاب مقابله کردند و به شناسايي آنها پرداختند.
افشاگري عليه اقدامات زمان شاه، ماجراجويي هاي آمريکا در ايران، انتشار اسناد خيانت سرسپردگان آمريکا و اسرائيل و انگليس، شناسايي عوامل خيانت در گذشته، شناسايي انحراف هاي موجود در داخل و آگاهي از انواع روش هاي دشمن در اقدامات اقتصادي، سياسي، فرهنگي و نظامي عليه نظام جمهوري اسلامي و انقلاب اسلامي و ملت ايران و… اقداماتي بوده که از ابتداي انقلاب مورد توجه بوده استشناسايي انحراف و عوامل منافقين، انحراف بني صدر و عوامل و وابستگان به او، عوامل ضد انقلاب داخلي و خارجي، شناسايي خيانت کاران به انقلاب، شناسايي عوامل کودتا و انواع انحراف هايي که در زمان حيات امام خميني و ابتداي انقلاب وجود داشت و … تنها گوشه اي از اقدامات و تلاش هاي سربازان گمنام امام زمان است.
در دوران دفاع مقدس نيز سربازان گمنام در جبهه هاي جنگ و داخل شهرها، همواره حرکت هاي دشمن و عوامل داخل و خارج آن را شناسايي مي کردند. چه در مناطق عملياتي و چه در شهرها که برخي افراد مشخصات مورد نياز دشمن را تهيه و منتقل مي کردند، توسط سربازان گمنام شناسايي مي شدند و ايثار و شهادت و جانبازي آنها در جبهه هاي جنگ باعث پيروزي رزمندگان اسلام شد.
عمليات گشت و شناسايي در مناطق جنگي از نفوذ در عمق نيروهاي دشمن گرفته تا رشادت نيروهاي اطلاعاتي در سخت ترين شرايط جنگ که نيازمند اطلاعات جديد براي مقابله با دشمن بوده ايم و برنامه ريزي براي مقابله با جاسوسان خارجي و داخلي که در شرايط سخت روزهاي انقلاب، قصد رخنه در ارکان نظام و دولت را داشته اند و… کارهاي سخت و پيچيده اي بوده که جز تلاش هاي 24 ساعته و گذشت و فداکاري و جدايي از زندگي و خانواده و شهر وديار امکان پذير نبوده است.
اين گونه اقدامات ادامه داشت تا كه اوج آن در فتنه‌ 88 خود را نمايان شاخت. شناسايي رفتار برخي افراد و گروه هايي که در آستانه انتخابات، به اهداف و نيات خود توجه داشتند و بعد از جريانات انتخابات رياست جمهوري، جريان فتنه را ايجاد کردند، يکي از برنامه هاي جدي نيروهاي اطلاعاتي در شناسايي جريان فتنه و ضد انقلاب ومنافقين بوده است.
در مقابله با جريان فتنه بسياري از افراد که قصد تخريب اموال عمومي و خدشه دار کردن اعتقادات مردم در روز عاشورا و … را داشتند توسط نيروهاي اطلاعاتي کشور مهار شدند.
فتنه‌ 88 از حيث پيچيدگي‌هاي اطلاعاتي و امنيتي شايد سرآمد همه طرح‌ها و نقشه‌هاي قبلي دشمن بود. در فتنه‌ي 88 دشمنان نظام هر آنچه در چنته داشتند رو كردند. تمامي گروه‌هاي ضد انقلاب و اپوزيسيون كه شايد از منظر انديشه و ديدگاه با يكديگر داراي تضادهاي اساسي بودند در اين ماجرا گرد هم آمدند. چرا كه آنها در يك چيز و آن هم سرنگوني جمهوري اسلامي مشترك بودند.
بدون شك اگر اقدامات به موقع و به هنگام سربازان گمنام امام زمان از يك سو و حضور مردم و به خصوص جوانان انقلابي ايران از سويي ديگر در اين ماجرا نبود، دشمن مي‌توانست به اهداف خود دست يابد. اما همين دو عامل باعث شد كه همه‌ي آرزوهاي ضد انقلاب بر باد رود.
وزارت اطلاعات در طول اين سي سال از عمر انقلاب اسلامي نشان داده كه وجودش تا چه حد مي‌تواند به انقلاب اسلامي خدمت كند. مخصوصا انقلابي كه با انواع و اقسام تهديدها مواجه است. چه تهديدهاي داخلي و چه تهديدهاي خارجي. اين موضوعات باعث شده در سال‌هاي اخير كه دشمنان سعي كرده‌اند براي ضربه زدن به انقلاب از هزاران ترفند و راه مختلف استفاده كنند، اهميت اين مجموعه چند برابر شود. به همين روي، چند وقت پيش رهبر انقلاب بعد از سال‌ها، براي ملاقات از دستاوردهاي وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان به اين وزارت‌خانه رفتند.
به دليل همين خدمات مخلصانه‌ي ياران گمنام، اين وزارت‌خانه همواره در معرض هجوم حملات دشمنان و منافقان داخلي انقلاب بوده است. آنان از هر فرصتي براي ضربه زدن و شكستن ابهت و اقتدار اين نهاد استفاده كرده‌اند و به محض ديدن روزنه‌ا‌ي اميد، اعمال و طرح‌هاي شوم خود را شروع كرده‌اند. در دروان حكومت سياه اصلاح‌طلبان، منافقين جديد سعي كردند با طراحي و پياده‌كردن نقشه‌هايي چون قتل‌هاي زنجيره‌اي، ماجراي كوي دانشگاه و ترور سعيد حجاريان اين نهاد انقلابي را متلاشي كنند كه با درايت و هوشياري رهبر انقلاب و ياران گمنام امام زمان همه‌ي اين نقشه‌ها نقش بر آب شد.
حتي در دوران خدمت دولت اصولگرا هم دسيسه‌ها عليه اين وزرات و سربازان گمنام امام زمان خاتمه نيافت. به‌طوري كه برخي افراد سعي در حذف وزير محترم اطلاعات، حيدر مصلحي كه به حق يكي از بهترين وزراي اين وزارت‌خانه در طول حيات اين سي سال بود، داشتند. اما اين طرح هم با درايت و هوشياري ناخداي انقلاب، سيدنا القائد دفع و رفع شد. پس از انتشار نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به وزير اطلاعات، شعار «مرگ بر منافق» در نمازخانه اين وزارتخانه طنين انداز شد و سربازان گمنام نشان دادند كه به هيچ وجه خود را در دايره تنگ منافع حزبي و سياسي جاي نداده و تنها و تنها دل در گرو امر ولايت ترديد رهبر انقلاب بهتر از هر كس ديگري در جريان حركت‌ها و عمليات‌ها و طرح‌هايي كه سربازان گمنام امام زمان به فرماندهي جناب مصلحي آغاز كرده بودند، بوده است. رهبر به خوبي مي‌دانست كه با رفتن مصلحي بسياري از كارهايي كه شروع شده، ابتر خواهد ماند. و يقينا يكي از دلائل مخالفت با عزل ايشان همين مسأله بوده است.
هر حال وزارت اطلاعات در طول اين سي سال از عمر انقلاب اسلامي نشان داده كه وجودش تا چه حد مي‌تواند به انقلاب اسلامي خدمت كند. مخصوصا انقلابي كه با انواع و اقسام تهديدها مواجه است. چه تهديدهاي داخلي و چه تهديدهاي خارجي. اين موضوعات باعث شده در سال‌هاي اخير كه دشمنان سعي كرده‌اند براي ضربه زدن به انقلاب از هزاران ترفند و راه مختلف استفاده كنند، اهميت اين مجموعه چند برابر شود.
به نظر مي‌رسد وزارت اطلاعات وارد فاز جديدي از دوران مسئوليت خود شده است. مرحله‌اي كه بي شك اين ابتداي راه است و افتخارات بزرگ ديگري نيز در راه است.
ما سربازان گمنام امام زمان را نمي‌شناسيم. حتي نمي‌دانيم نام و نشان آنها چيست و اهل كجايند. اما از صميم قلب و با نهايت خلوص و ايمان خود دعا مي‌كنيم خداوند تك تك آنان را موفق و پيروز و سالم نگاه دارد تا در راه رسيدن به آرمان‌ها و اهداف مقدس انقلاب اسلامي باز هم حماسه بيافرينند. انشاء‌الله آن روز نيز نزديك است كه امام زمان با نداي «انا المهدي» خود جهان را زير و زبر خواهند كرد. و آن روز يقينا روزي است كه ديگر سربازان گمنام امام زمان، «گمنام» نيستند
1 تشکر از ارسال کیان:
حسنعلی ابراه
[-]
زمان کنونی: 08-18-2017، 10:51 PM

پیام‌های این موضوع
درباره سربازان گمنام امام زمان (عج) - توسط کیان - 05-12-2017، 12:24 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  گمنامی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اوج خوشنامی کیان 53 05-12-2017، 11:04 AM
آخرین ارسال: کیان
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل