[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
سوءاستفاده مالی دلیل اصلی انحلال دفتر سیاسی شورای ملی
1
سوءاستفاده مالی دلیل اصلی انحلال دفتر سیاسی شورای ملی
بسمه تعالی

[عکس: %D9%86%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%84%D8%A7-%DA...%D9%86.jpg]

اختلافات در میان شورای ربع پهلوی هر روز بیشتر از پیش می‌شود. از یک سال پیش در پی یکه تازی‌های رضا پهلوی در شورای ملی ایرانیان و پس از روی کار آمدن ترامپ بر سر قدرت گرفتن بیشتر در عرصه اپوزیسیون خارج کشور انتقادها بر وی بیشتر شد.
البته برخی از این انتقادات از طرف طیف میانه‌روی سلطنت‌طلبان بود که اعتقاد داشتند که با ترامپ که در بین آمریکائیان جایگاهی ندارد و از طرفی سیاستمداران جهانی هم‌روی خوش به وی نشان نداده‌اند نباید این قدر گرم گرفت و به وی اعتماد کرد چراکه با این کار در بین بدنه سلطنت طلب دچار انزوا می‌شویم ولی رضا پهلوی مثل اجدادش به حرف‌های اطرافیان خود گوش نکرد. برخلاف نظر آنها در اوایل به قدرت رسیدن ترامپ نامه‌ای به وی نوشت و از وی درخواست کرد مردم ایران زمین را بیش از پیش تحریم نماید تا حکومت ایران تسلیم درخواست‌های ظالمانه دولت آمریکا شود.
البته انتقاد به رضا پهلوی از طرف دیگر سلطنت طلبان ریشه در موارد دیگری هم دارد که در ظرف یک سال گذشته بیشتر هم شده است. سکوت در برابر نامیدن خلیج فارس با عنوان جعلی «خلیج عربی»، عدم حمایت از تمامیت ارضی ایران به‌ویژه جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی، تمسخر شاهان پهلوی، زیرسوال بردن نظام پادشاهی، حمایت از عناصر و گروه‌های تجزیه‌طلب، عدم حمایت از تحرکات سلطنت‌طلبانه در داخل کشور و در نهایت ارتباط با شاهزادگان سعودی و امثالهم از مهمترین جرم‌های «ربع پهلوی» از نگاه سلطنت‌طلبان رقیب وی است.
تا یک سال پیش «ربع پهلوی» در بین حامیان رژیم پهلوی از چنان جایگاهی برخوردار بود که کسی جرأت انتقاد کردن را نداشت و اگر انتقاد کوچکی به او وارد می‌دانست، با القابی مانند «شاهزاده»، «اعلیحضرت» و امثالهم او را صدا می‌کرد، اما مواضع «ربع پهلوی» در ماه‌های اخیر چنان تغییری در صف حامیان سابقش ایجاد کرده که کمتر سلطنت‌طلبی جرأت حمایت از وی را دارد. به عبارت دیگر، در بین بسیاری از سلطنت‌طلبان، حمایت از فرزند «محمدرضا پهلوی» با وطن‌فروشی و خیانت مساوی شده است.
یکی از زمینه های اختلاف سلطنت طلبان با رضا پهلوی اتفاقات رخ داده در شورای ملی ایرانیان است بسیاری از شلطنت طلبان اعتقاد دارند که شورای ملی از اهداف اولیه خود فاصله گرفته و دچار انحراف جدی شده است. شهرام همایون یکی از سلطنت‌طلبانی که همواره به عملکرد این شورا انتقاد دارد دلیل اصلی این انحراف در مواضع افرادی مثل رضا پهلوی را حضور دو نفر به نام‌های نازیلا گلستان و رضا پیر زاده در رأس هرم شورای ملی ایران می‌داند و این افراد را عامل اختلاف و تفرقه در میان سلطنت طلبان دانسته است.
نازیلا گلستان که از اقوام همسر رضا پهلوی است و هم‌اکنون ریاست دفتر سیاسی شورای ملی را هم به عهده دارد روابط بسیار نزدیکی با شازده پهلوی دارد و برخی به دلیل این روابط رضا پهلوی را متهم به داشتن رابطه جنسی با وی می‌کنند و در طول سه سال از تأسیس شورای ملی ایران بسیاری از سلطنت‌طلبان به دلیل این‌که رضا پهلوی در مسائل کاری این شورا بسیار تحت تأثیر نازیلا گلستان قرار دارد از اینن شورا استعفا داده‌اند.

[عکس: %D8%B1%D8%A8%D8%B9-%D9%BE%D9%87%D9%84%D9...%D9%86.jpg]

چندی پیش همایون اخباری از انحلال دفتر سیاسی شورای ملی داد و گفت که نازیلا گلستان در وبلاگ خود نوشته که دفتر سیاسی این شورا برچیده شده و دیگر وجود ندارد و رضا پهلوی هم ظاهراً قرار است انحلال شورای ملی را به زودی اعلام نماید.
حال اخباری از منابع موثق دریافت شده که ظاهراً درگیری‌ها در دفتر سیاسی شورای ملی بر سر مسائل مالی بوده و نازیلا گلستان بااینکه از اقوام رضا پهلوی است از طرف افراد دیگر در این دشورا در معرض اتهام اختلاس و سوءاستفاده مالی قرار گرفته و از طرف دیگر اعضای این دفتر تحت‌فشار قرارگرفته که هر چه سریع‌تر از این سمت استعفا دهد ولی با مخالفت شخص رضا پهلوی با این استعفا نهایتاً تصمیم بر آن شده که این دفتر برای همیشه تعطیل شود.

انتهای پیام/ امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
کیان (05-08-2017)

پیام‌های این موضوع
سوءاستفاده مالی دلیل اصلی انحلال دفتر سیاسی شورای ملی - توسط عابدینی - 05-08-2017، 01:26 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر شوک مرگبار به رضا پهلوی؛ انحلال شورای ملی ایران در آستانه انتخابات عابدینی 85 04-16-2017، 09:30 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر سوءاستفاده «ربع پهلوی» از دو فوتبالیست پرسپولیس!! + عکس عابدینی 37 02-20-2017، 11:10 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید آیا منابع مالی شورای رضا پهلوی از تجارت مواد مخدر تامین می شود؟ عابدینی 203 08-14-2016، 02:07 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل