[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
فخرآور اپوزیسیون شهر زامبی‌ها است
1
فخرآور: اپوزیسیون شهر زامبی‌ها است
بسمه تعالی

سلطنت طلب ها در فکر اجاره نشینی
اپوزیسیون شهر زامبی‌ها است
امیرعباس فخرآور در شبکه سلطنت‌طلب پارس با اشاره به ذات و نیت سلطنت‌طلبان آن‌ها را آدم‌حسابی‌های شهر زامبی‌ها خطاب کرد.

[عکس: 149365758590051.jpg]

سال‌های زیادی است که جماعت بازمانده از قدرت و سلطنت در پی به دست آوردن توانی هستند که قدرت را به آن‌ها بازگرداند. این در حالی است که ضعف مدیریت و اتحاد در بین این تشنگان قدرت و مدعی بودن هرکدام از سویی دیگر کارنامه‌ای سیاه از این افراد را در میان خودشان رقم‌ زده است.
این موضوع تا حدی است که حتی ربع پهلوی هم دیگر در میان آن‌ها هیچ جایگاهی ندارد و در برخی مواقع حتی وی را تهدید و از اقدامات خودسرانه‌اش جلوگیری و یا آن را تقبیح می‌کنند.
گفتنی است در برنامه "اشک‌ها و لبخندها" در شبکه سلطنت‌طلب پارس، امیرعباس فخرآور جمع کردن اپوزسیون برای برگزاری کنفرانسی در کنگره آمریکا را یکی از مشکلات درونی سلطنت‌طلبان عنوان کرده و افراد مختلف در این گروه‌های مدعی قدرت و سلطنت را به زامبی‌ها تشبیه می‌کند.
فخر آور در افشاگری خود از سلطنت‌طلبان و نحوه برخورد آن‌ها در برپایی جلسه و کنفرانسی چنین می‌گوید:
"به دلیل تجربیات فراوانی که ما داشتیم، چون این اجلاس چهارم گذار به دموکراسی است. در سه کنفرانس قبلی همیشه این مشکل وجود داشته که وقتی ما اعلام می‌کردیم که چه کسانی مهمان‌ها هستند، چه کسانی سخنران‌ها هستند و چه کسانی میزبانان هستند، متأسفانه ما شاهد یکسری رفتارهای زشتی که نمی‌توانیم آن‌ها را مخفی بکنیم بودیم، در اپوزیسیون این مسائل است. مثل شهر زامبی‌ها می‌ماند. یعنی هستند کسانی که در این شهر زامبی‌ها آدم‌حسابی هم هستند. ولی زامبی‌های فراوانی هم هستند که اگر ببینند یک آدم‌حسابی از کنارشان رد می‌شود، به سمت جایی می‌رود. به او حمله‌ور می‌شوند و تکه‌پاره‌اش می‌کنند."
وی در ادامه چنین می‌گوید: "هیچ‌کس، مخصوصاً در آمریکا، دنبال دردسر نمی‌گردد این‌که ما بتوانیم برویم یک ارتباطی، برقرار کنیم. تعدادی که گاهی خودشان را رهبران اپوزیسیون می‌دانند، گفته‌اند شما چهارصد دلار به‌حساب بریزید، آنجا اتاق اجاره کنید و این افراد این‌قدر نادان هستند که چیزی نمی‌دانند کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند معلوم است الفبای کار سیاسی را نمی‌دانند و با هیچ پولی شما نمی‌توانید در کنگره اتاق اجاره کنید."
در قسمتی از برنامه دلایل سقوط حکومت پهلوی از سوی مجری برنامه چنین بیان می‌شود:
"ما می‌گوییم که هنوز که هنوز است، این آمریکا بود، برژینسکی بود، کارتر بود، سخنرانی شاه بود و بسیاری از مسائل دیگر بود، بی‌خبری مردم هم در این قضیه بود، درحالی‌که امروز ما باید سرنوشت را بدهیم دست کنگره آمریکا؟"
بعد از این رسوایی و افشاگری‌ها فخرآور در حالتی تدافعی چنین می‌گوید:
" اولاً چه کسی گفته که نمایندگان مجلس آمریکا و یا آمریکایی‌ها و این غیر ایرانی‌ها می‌خواهند برای ایران قانون اساسی بنویسند هرکسی که این حرف‌ها را زده یا مغرض‌ است یا مزدور."
جالب این که این جمله فخرآور باعث می‌شود مجری برنامه نسبت به وی واکنش دهد و چنین بگوید: " نمی‌توانم (این موضوع را) باشعور ملتی که دارد یک سؤال با درایت و با منطق می‌پرسد، قاطی کنم."
پرواضح است که این دسته از افراد در ابتدای هر موضوعی که آن را وطن‌پرستی، آزادی، حقوق و... عنوان می‌کنند، در درجه اول منافع مالی خود را در نظر دارند و حمایت از کنگره آمریکا توسط افرادی مانند فخرآور و یا دیگر وطن‌فروشان بیشتر برای گذران زندگی و سود مالی خود بوده تا نگرانی برای مردم و آینده و نظام حاکم بر آن‌ها.
از سوی دیگر گروه مخالف و ناتوانی که در میان خود اتحادی نداشته و دچار چندگانگی رفتاری و اعتقادی است، چگونه می‌تواند ادعای حکومت بر مردم را داشته باشد؟!انتهای متن/ دیده بان
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
کیان (05-01-2017)

پیام‌های این موضوع
فخرآور: اپوزیسیون شهر زامبی‌ها است - توسط عابدینی - 05-01-2017، 09:23 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر فخرآور خطاب به رضا پهلوی: اسرار شما را افشا می کنم! عابدینی 11 07-15-2017، 10:13 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید پشت‌پرده کتاب کذایی فخرآور رو شد! h.tavakkoli 58 05-27-2017، 12:27 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید آقای فخرآور! دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را ؟! h.tavakkoli 53 02-25-2017، 01:25 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید راز HR4490چیست؟ / فخرآور: منتظر «طوفان ها» علیه «VOA» باشید! عابدینی 157 12-03-2016، 12:24 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر نوری‌زاده: فخرآور دروغ می‌گوید! h.tavakkoli 157 09-08-2016، 10:22 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل