[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
مصاحبه شهرام همایون با مهدی خزعلی درباره انتخابات تصویر
1
مصاحبه شهرام همایون با مهدی خزعلی درباره انتخابات+ تصویر
بسمه تعالی

از ابتدای اعلام نامزدی مهدی خزعلی برای انتخابات ریاست جمهوری معلوم بود که او ردصلاحیت خواهد شد؛ سابقه چندین بار محکومیت قضائی و تکرار اقدامات مجرمانه و خلاف قانون در سال های اخیر تنها بخشی از فعالیت های او در سال های اخیر است. مهدی خزعلی علاوه بر همه اینها با بسیاری از عناصر معاند در داخل و خارج از کشور ارتباط دارد.

مهدی خزعلی با توهم اینکه از اقبال عمومی برخوردار است، تاکنون نسخه های مختلفی را برای مخاطبان خود پیچیده است! به عنوان مثال او در برنامه «خنداونه» به طرفداری از امیرمهدی ژوله پرداخت با این عقیده که «امین حیایی» یک کمدین حکومتی است! مهدی خزعلی پیروزی امیرمهدی ژوله را به پای خود نوشت. توهم همراهی و استقبال عمومی از مهدی خزعلی در واقعیت اما رنگ می بازد! علیرغم ادعای مهدی خزعلی در واقعیت هیچ استقبالی از این او صورت نگرفته است. در مراسم سالگرد فوت ستار بهشتی، تجمع مقابل کانون وکلای دادگستری، مادران پارک لاله و .... هیچگاه شاهد حضور مردم نبودیم!

انتخابات ریاست جمهوری اما فرصت دیگری برای دغل کاری است. مهدی خزعلی هرچند که از ردصلاحیت خود آگاه است اما بازهم مخاطبان را به حضور در انتخابات تشویق می کند و به آنها اعلام می کند که در برگه های رای نام «مهدی خزعلی» را نوشته و در صندوق رای بیاندازند. او با این بازی قصد دارد تا آراء باطله را به نام خود تمام کند و در آینده ای نزدیک عنوان کند که درصد آراء باطله مربوط به اوست!

[عکس: khazalivshhomayoun0.jpg]

در مصاحبه شهرام همایون با مهدی خزعلی این شگرد سیاسی مورد نقد قرار می گیرد. شهرام همایون مدیر تلویزیون «کانال وان» و از مریدان خاندان منحوس پهلوی است. او از دیرباز به تحریم انتخابات اعتقاد داشته و عموم هموطنان در داخل و خارج کشور را به تحریم انتخابات تشویق کرده است.

مهدی خزعلی درباره انتخابات در ایران به این نکته تاکید دارد که در هیچکدام از انتخابات قبلی اصول دموکراسی رعایت نشده است با این وجود تصریح می کند که در انتخابات پیش رو باید شرکت کرد و رای «مهدی خزعلی» را به صندوق ها ریخته شود.

[عکس: khazalivshhomayoun1.jpg]

در دقایق ابتدایی برنامه شهرام همایون از مهدی خزعلی می پرسد: «چگونه است که شما تمام انتخابات گذشته را مردود اعلام می کنید اما بازهم هموطنان را به شرکت در انتخابات تشویق کرده و از آنها می خواهید که به نشانه اعتراض به شرایط حاکم نام شما را نوشته و به صندوق های رای بیاندازند؟».

مهدی خزعلی در پاسخ به شهرام همایون می گوید: «بله، تمام انتخابات گذشته فارغ از نتیجه آن مردود بوده است؛ اما درصد آراء باطله نشان خواهد داد که برنده واقعی چه کسی بوده است!!!». شهرام همایون در ادامه خطاب به مهدی خزعلی می گوید: «چطور ممکن است که شما تمام انتخابات گذشته را مردود عنوان می کنید اما در عین حال به آراء باطله اشاره می کنید؛ برای حکومتی مانند ج.ا.ا خیلی آسان است که آراء باطله را برعکس عنوان کند، وقتی شما می گویید درصد آراء باطله نشان خواهد داد که برنده واقعی چه کسی است پس آن سیستم انتخاباتی سالم است!».

مهدی خزعلی در ادامه به انتخابات شوراها اشاره می کند و می گوید: «ما به مردم گفته ایم که ما به عنوان بسیجی خیبر پشت خاکریز هستیم و آماده ایم که شهر تهران را فتح کنیم؛ گزینه های بسیاری هم داریم که اگر مردم به آنها رای دهند شاهد یک سیستم شفاف در نظام شهرداری تهران خواهیم بود که همه چیز به طریق سیستماتیک قابل پیگیری و مشاهده است، فقط کافی است که مردم به آنها رای دهند».

بدون شک درصد آراء باطله هیچگاه نشان از آراء مردمی به مهدی خزعلی و یا هر فرد دیگر نخواهد بود؛ درباره مهدی خزعلی باید گفت که حلقه هوداران او از تعداد اعضای کانال مجازی فراتر نخواهد رفت و او نمی تواند با چنین بازی مخاطبان را فریب دهد. مهدی خزعلی در حالی از اصلاح طلبی و اصلاح طلبان سخن به میان می آورد که نامداران این حزب سیاسی خواهان آشتی ملی و بازگشت به دامان انقلاب هستند. آیا وقت آن نرسیده است که مهدی خزعلی خود را با واقعیت ها محک زده و به جای مانور در فضای مجازی کمی هم وارد فضای واقعی رقابت شود؟

انتهای پیام / ما هستیم
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی
1 تشکر از ارسال عابدینی:
کیان

پیام‌های این موضوع
مصاحبه شهرام همایون با مهدی خزعلی درباره انتخابات+ تصویر - توسط عابدینی - 04-28-2017، 11:25 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید شهرام همایون : رضا پهلوی قهر کرده است! عابدینی 23 08-11-2017، 12:15 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید انتقادهای مهدی خزعلی صدای اپوزسیون را هم درآورد؛ مقایسه ترامپ و خزعلی! عابدینی 27 08-09-2017، 12:30 AM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید شهرام همایون: رضاشاه دیکتاتور بود و در حکومت پهلوی انتخابات آزاد نداشتیم!! h.tavakkoli 42 03-05-2017، 12:03 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  ویدئو شهرام همایون خواب تاجگذاری می بیند عابدینی 72 01-24-2017، 11:07 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  ویدئو داریوش همایون پدر معنوی شهرام همایون کیست؟ عابدینی 86 01-24-2017، 10:55 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل