[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
تکرار اسم رمز «تقلب» توسط ضدانقلاب
1
تکرار اسم رمز «تقلب» توسط ضدانقلاب
 با آنکه هشت سال از وقایع سال ۸۸ و فتنه این سال می‌گذرد، هنوز تاثیر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در برآشفتن و دمیدن بر آتش این فتنه را فراموش نکردیم؛ فتنه‌ای که به بهانه تقلب در انتخابات آن سال، صدمات بسیاری به کشورمان وارد کرد.
رسانه‌های بیگانه و عواملشان هنوز دست از دشمنی با ملت ایران بر نداشته و همچنان سعی دارند تا ادعاهای گذشته و تاریخ مصرف گذشته‌شان را تکرار کنند، تا بیشترین ضربه را به جمهوری‌اسلامی و ملت ایران بزنند.
«رادیو فردا» یکی از رسانه‌های بیگانه‌ی وابسته به دستگاه امنیتی آمریکا است که چند روز پیش در یکی از برنامه‌هایش به موضوع انتخابات ریاست جمهوری در ایران پرداخت و با دعوت از افرادی مانند «محسن سازگارا» و «عمار ملکی» سعی نمود مخاطبینش را به عدم شرکت در انتخابات و یا افزودن به آرای باطله ترغیب کند.
در برنامه «دیدگاه» این رادیوی آمریکا که با اجرای «فرین عاصمی» مجری بدسابقه انجام شد، «محسن سازگارا» از حامیان فتنه۸۸ ، در سخنانی سخیف با تکرار ادعاهایش در سال ۸۸ ، شائبه تقلب در انتخابات امسال را هم مطرح و وزارت کشور دوره اصلاحات را زیر سوال برد و گفت: “… به احتمال زیاد در انتخابات امسال تقلب می‌شود. سال ۸۴ هم تقلب شد و در وزارت کشور عددسازی کردند …” وی در حالی این ادعا را مطرح کرد که مانند ایام فتنه ۸۸ به سازوکار دقیق این تقلب اشاره ننمود و این نکته مهم را هم اشاره نکرد که با نظارت هم زمان دو نهاد شورای نگهبان قانون اساسی و وزارت کشور در هر دولت که عمدتاً هم دارای گرایش‌های سیاسی مختلف هستند، امکان تقلب گسترده وجود ندارد و در صورت قصد یک طرف برای تقلب، نهاد نظارتی دیگر جلوی تقلب طرف مقابل را می‌گیرد.
سازگارا صراحتاً تاکید کرد که نه اصولگرا و اصلاح‌طلبان را قبول ندارد، بلکه باید دنبال افرادی بود که دنبال‌رو غرب و در پی مدرنیته و پیشرفت باشند.
«عمار ملکی» هم در این برنامه اذعان کرد که افزایش آرای باطله در انتخابات ریاست جمهوری نظام را با مشکل مواجه می‌کند، پس باید افراد را به حضور در انتخابات تشویق کرد. البته سخنان ملکی با واکنش‌هایی از سوی سازگارا هم همراه بود و نشان داد که عناصر ضدانقلاب در بین خودشان هم هنوز به نتیجه روشنی نرسیده‌اند.
انتهای پیام/
ایران

پیام‌های این موضوع
تکرار اسم رمز «تقلب» توسط ضدانقلاب - توسط h.tavakkoli - 04-27-2017، 10:53 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید تلاش ضدانقلاب برای تکرار شائبه تقلب در انتخابات! h.tavakkoli 40 04-13-2017، 08:24 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل