[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
«فاضلاب‌ها به یک جا ختم می‌شوند»
1
«فاضلاب‌ها به یک جا ختم می‌شوند»
بسمه تعالی

[عکس: %D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B3-%D9...%DB%8C.jpg]

هر روز شاهد چندین مورد درگیری و اختلاف بین عناصر اپوزیسیون و مخالفان جمهوری‌اسلامی هستند و گویا اگر هر روز به دعوا با یکدیگر نپردازند، روزشان شب نمی‌شود.
شبکه‌های اجتماعی هم فضا را محیا کرده یا عناصر اپوزیسیون که در غربت روزگار می‌گذرانند، وقت خود را با حمله و فحاشی و افشاگری علیه یکدیگر پر کنند و از این طریق سعی کنند تا رقبای سیاسی و اقتصادی خود را کنار بزنند و خودشان را به‌عنوان مخالف اصلی جمهوری‌اسلامی معرفی کنند، تا بتوانند پول‌های بیشتری از سرویس‌های امنیتی کشورهای غربی بگیرد.
«امید دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون و پادشاهی‌خواه است که هنوز در سودای حکومت هخامنشیان و ساسانیان روزگار می‌گذراند و سعی دارد تا به قول خودش عناصر اپوزیسیون تقلبی و ساختگی را الک کند.
حال این عنصر اپوزیسیون مقیم سوئد که بسیار دوست دارد به روش‌های مختلف «ربع پهلوی» را تخریب کند، با انتشار تصویری از «مهدی آقازمانی» و «داریوش اقبالی» نوشت: “فاضلاب‌ها به یک جا ختم می‌شوند …”
«مهدی آقازمانی» یکی از اطرافیان «ربع پهلوی» و مجری تلویزیون «افق ایران» وابسته به ربع است که چند روز پیش در حاشیه کنسرت «داریوش اقبالی» در آمریکا با او عکس یادگری گرفت.
جالب آنجاست که داریوش در قبل از انقلاب از منتقدان رژیم پهلوی بود و حتی به همین دلیل و استعمال مواد مخدر مدتی به زندان رفت، اما اکنون نوچه‌های فردی عکس‌یادگاری می‌گیرد که پدرش او را به زندان انداخته بود. در اینجا می‌تواند جمله‌ای «امید دانا» در وصف اینگونه افراد گفته را درست دانست که نهایتاً همه فاضلاب‌ها به یک جا ختم میشوند …

[عکس: 2017-04-19_18-03-12-768x392.png]
تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

انتهای پیام / امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
«فاضلاب‌ها به یک جا ختم می‌شوند» - توسط عابدینی - 04-26-2017، 10:07 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل