[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
سردار کوثری خیلی از تجهیزات نظامی یمان را رو نکردیم
1
سردار کوثری:خیلی از تجهیزات نظامی یمان را رو نکردیم
ایران خبرگزاری میزان- رئیس اسبق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح گفت: وزارت دفاع و ارتش خیلی از تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح را به صورت تولید انبوه ساخته اند و زمانی که اس 300 را به ایران ندادند و بعد با تاخیر تحویل دادند ما سامانه هایی را در همان سطح ساختیم و دقیقا مشابه آن را تولید و عملیاتی کرده بودیم.
[عکس: 1100494_266.jpg]محمد اسماعیل کوثری، رئیس اسبق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درخصوص اینکه با استقرار سامانه اس 300، اظهار کرد: وزارت دفاع و ارتش خیلی از تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح را به صورت تولید انبوه ساخته اند و زمانی که اس 300 را به ایران ندادند و بعد با تاخیر تحویل دادند ما سامانه هایی را در همان سطح ساختیم و دقیقا مشابه آن را تولید و عملیاتی کرده بودیم.

رئیس سابق کمیه دفاعی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا نیازی به اس 400 هم داریم، خاطرنشان کرد: بله، این سامانه هم وجود دارد و نیروهای مسلح ما فقط به اس 300 اکتفا نمی کنند و همیشه دنبال به دست آوردن تجهیزات و دستاوردها و تکنولوژی های برتر هستند تا بتوانند با قدرت بومی آن را طراحی و تولید کنند.

کوثری افزود: نیروهای مسلح ایران که مستقل هم هستند و استکبار جهانی هم از دید خودش فکر می کند که می خواهد ما را تحت سیطره خود داشته باشد قطعا ما به دنبال خیلی از نیازهای خودمان در جهت برتری نسبت به دشمنان حرکت می کنیم.

 رئیس اسبق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: برای حفاظت از کشور ایده های علمی و تحقیقاتی مان را عملیاتی می کنیم تا کسی جرات نکند به مرزهای ما، کوچکترین چشمداشتی داشته باشد و اگر هم داشت در اسرع وقت با آن تجهیزات پاسخگویشان باشیم و امنیتی که در کل کشور برقرار است در همه مرزها هم داشته باشیم.

وی  عنوان کرد:  کشورهایی که در اطرف ما هستند باید حساب کار خود را بکنند که ما تجهیزات پیشرفته ای که خریداری کرده ایم و در کنار آن هم تجهیزاتی را تولید کرده ایم که ضرورت ندارد که بخواهیم آن ها را رو کنیم و به موقعش، هرگاه که فرماندهان و مسئولان صلاح دیدند حتما آنها را به سمع مردم می رسانیم.
 

پیام‌های این موضوع
سردار کوثری:خیلی از تجهیزات نظامی یمان را رو نکردیم - توسط کیان - 04-25-2017، 11:04 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل