[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
ضد‌انقلابی که می‌گوید ۴۵ میلیون رای دارد
1
ضد‌انقلابی که می‌گوید ۴۵ میلیون رای دارد!
[عکس: %D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%AD%D9...00x330.jpg]

 هوشنگ امیراحمدی که اواخر سال گذشته به ایران آمده در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶  ثبت نام نموده .امیر احمدی که نزدیک به ۴۵ سال است در آمریکا زندگی می‌کند و تابعیت این کشور را داراست، آمریکا را “کشور خود” می داند.
وی که چهار سال پیش در مصاحبه با یک پایگاه خبری صهیونیستی از پایان بخشیدن به برنامه هسته ایی ایران به عنوان یکی از اقدامات خود در صورت تصدی سمت ریاست جمهوری نام برده بود چندی پیش در مصاحبه با ایران وایر توافق هسته ای را مصیبت بزرگ برای جمهوری اسلامی دانسته است! این چرخش ایده های وی در این زمان که عده زیادی به توافق هسته ای انتقاد دارند قابل تامل است.
برخی کارشناسان از هوشنگ امیراحمدی که گفته می‌شود با سرحلقه جریان انحرافی ارتباطات خوبی دارد، به عنوان رابط بین جریان فتنه و جریان انحرافی یاد می‌کنند.
چند سال پیش روزنامه کیهان در اخباری  که راجع به هوشنگ امیراحمدی منتشر کرده بود وی را از عوامل شناخته شده سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا- CIA- و از ضد انقلابیون تابلودار ساکن آمریکا دانسته بود.
امیر احمدی در سال ۸۹ با دعوت مستقیم رئیس دفتر رئیس جمهور و شورای ایرانیان خارج از کشور  به همایش پر حاشیه “ایرانیان خارج از کشور” دعوت شده بود.وی  همچنین در پروژه های مشترکی از جمله ساخت و ساز در کیش با برخی اعضای حلقه موسوم به انحرافی هستند، همکاری کرده است.
وی در مصاحبه خود با ایران وایر می گوید که در ایران از ظرفیت بالایی برای رای آوری برخوردار است و در صورت تائید صلاحیت بالای ۴۵ میلیون رای می آورد و ۸۰ درصد مردم به وی اقبال نشان می دهند.
وی در ادامه مصاحبه خود گفته سال ۹۲ هم می خواستم در انتخابات ثبت‌نام کنم که اجازه ندادند. وقتی وارد کشور شدم، در فرودگاه من را دستگیر کردند. بعد من را بردند هتل «آزادی». ۴۸ ساعت توی یک اتاق هتل نگه داشتند و بعد هم گفتند برگردم آمریکا.
امیر احمدی در اثبات حرف خود که مردم به وی اقبال دارند می گوید :کاش دوستان خارج کشور می‌آمدند و می‌دیدند وقتی من وارد ستاد ثبت‌نام شدم، جوانان عکاس و خبرنگار برایم چه کار کردند. واقعا غوغایی شد. یکی از بهترین روزهای زندگی‌ام بود.”
وی که سال ها در ایران زندگی نکرده و به دلال رابطه ایران و آمریکا مشهور است می گویدمن به نفع کسی کنار نمی‌روم اما فکر می‌کنم در مرحله نهایی، احمدی نژاد به نفع من بروند کنار. با ایشان صحبت می‌کنم که این کار را انجام بدهد برای این که من بهتر از ایشان کار می‌کنم، قدرت بیش تری هم دارم از لحاظ مردمی.
سال ۹۲ کیهان در ستون پاورقی های خود وی را جاسوس سیا نامید که قصد دارد از طریق یکی از دیپلمات های ایرانی در سازمان ملل با رئیس جمهور سابق و فعلی ایران دیدار نماید که البته موفق شد این دیدار را داشته باشد.
وی که بارها به ایران سفر کرده ظاهرا در سال ۸۷ قبل از سفر به ایران به اسرائیل سفر کرده و در آنجا با شائول موفاز ایرانی الاصل که جانشین نخست وزیر اسرائیل بود دیدار کرد و برنامه های خود را از وی گرفت و به ایران آمد. ظاهرا محور گفت وگوهای این دو در آن سال بر سر ارسال و دریافتِ «یک سیگنال جدید» از سوی ایران بوده.
انتهای پیام/
ایران
2 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
عابدینی (04-20-2017), کیان (04-20-2017)

پیام‌های این موضوع
ضد‌انقلابی که می‌گوید ۴۵ میلیون رای دارد! - توسط h.tavakkoli - 04-20-2017، 09:12 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل