[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
در ایران ملی شورای انحلال پهلوی؛ رضا به مرگبار شوک آستانه انتخابات
1
شوک مرگبار به رضا پهلوی؛ انحلال شورای ملی ایران در آستانه انتخابات
بسمه تعالی


ماه آوریل سال ۲۰۱۳ تعدادی از افراد اپوزیسیون که قریب به‌اتفاق از شکست‌خوردگان و افسردگان سیاسی و فراریان خارج از کشور بودند در شهر پاریس فرانسه به گرد یکدیگر جمع شدند تا بلکه بتوانند پس از گذشته بیش از ۳۰ سال از انقلاب اسلامی علیه آن با یکدیگر متحد شوند. این اتحاد قرار بود به آرزوی دیرینه برخی از این افراد از جمله «ربع پهلوی» در خصوص ایجاد یک آلترناتیو برای جمهوری اسلامی، جامه عمل بپوشاند اما از آنجا که منطبق با سنت الهی وحدت بر غیر محور الله محکوم‌به شکست خواهد بود، این گروه نیز پس از چند روز رقص و پای‌کوبی و مصرف انواع و اقسام نوشیدنی‌های الکلی و برقرار نمودن انواع روابط جنسی در میان خود نهایتاً با جنگ و دعوا و درگیری داخلی و دلخوری از یکدیگر جدا شدند و کل فعالیت سیاسی آن همایش چند روزه محدود به انتخاب نوه رضاخان دیکتاتور به عنوان سخنگوی این به اصطلاح شورا که پیش از تأسیس از هم پاشید، بود.

[عکس: IMG16540748.jpg]

از ابتدای شروع به کار شورای ملی به ریاست شاهزاده رضا پهلوی، یکی از کسانی که همواره به انتقاد از این شورا و شخص شاهزاده پرداخته، شهرام همایون است. او از هر فرصتی برای تخریب شورای ملی استفاده می‌کند.
شورای ملی ایران که در سال ۹۳ با همکاری جمعی از سلطنت‌طلبان مقیم خارج کشور تشکیل شد از همان ابتدا مورد نقدهای شدید دیگر سلطنت‌طلبانی که به این شورا دعوت نشده بودن واقع شد حتی گفته شد که در جریان انتخابات درون تشکیلاتی این گروهک تقلب صورت گرفت و به یاری از افراد بعد از اولین جلسه این شورا به افشاگری در خصوص آن پرداختند و رضا پهلوی را به تقلب و دودوزه‌بازی در این شورا متهم نمودند.
اما شورای ملی کار خود را با افراد انتخابی ادامه داد و حتی رضا پهلوی که به‌عنوان سخنگوی این شورا در انتخابات درون تشکیلاتی انتخاب‌شده بود هم‌اکنون خود را رئیس این شورا می‌داند و همین امر باعث اختلافات بنیان افکن در این شورا شده هرچند تلویزیون‌هایی مثل افق ایران به عنوان رسانه اختصاصی این شورا به تبلیغ برای این گروهک می‌پردازند ولی هم زمان تلویزیون‌هایی مثل کانال یک و ایران آریایی به تقابل جدی با این شبکه مشغول‌اند و به محض اطلاع از یک گاف در شورای ملی آن را در بوق و کرنا می‌کنند و تا جایی که توان داشته باشند به این تشکیلات ضربه وارد می‌کنند.
شهرام همایون یکی از سلطنت‌طلبانی که همواره به عملکرد این شورا انتقاد دارد دلیل اصلی این انحراف در مواضع افرادی مثل رضا پهلوی را حضور دو نفر به نام‌های نازیلا گلستان و رضا پیر زاده در رأس هرم شورای ملی ایران می‌داند و این افراد را عامل اختلاف و تفرقه در میان سلطنت طلبان دانسته است.

[عکس: 149236175876631.jpg]

نازیلا گلستان که از اقوام همسر رضا پهلوی است و هم‌اکنون ریاست دفتر سیاسی شورای ملی را هم به عهده دارد روابط بسیار نزدیکی با شازده پهلوی دارد و برخی به دلیل این روابط رضا پهلوی را متهم به داشتن رابطه جنسی با وی می‌کنند و در طول سه سال از تأسیس شورای ملی ایران بسیاری از سلطنت‌طلبان به دلیل این‌که رضا پهلوی در مسائل کاری این شورا بسیار تحت تأثیر نازیلا گلستان قرار دارد از این شورا استعفا داده‌اند. (برای اطلاع بیشتر از نحوه آغاز و روند شورای ملی پهلوی رجوع شود به مطلب شورای ربع پهلوی چکار کرده است ادامه - وی پی ان -
در ادامه این افشاگری‌ها شهرام همایون در برنامه روز جمعه ۲۵ فروردین از پایان همکاری رضا پهلوی و شورای ملی خبر داد. شهرام همایون گفت شنیده‌ها حاکی از آن است که شورای ملی ایرانیان به ریاست رضا پهلوی منحل شده است. البته این مباحث تاکنون به‌صورت رسمی در هیچ رسانه‌ای منتشرنشده است و بعید نیست به خاطر ضربه زدن شهرام همایون به رضا پهلوی باشد.
همایون در تلویزیون کانال یک می‌گوید که نازیلا گلستان در وبلاگ خود نوشته که دفتر سیاسی این شورا برچیده شده و دیگر وجود ندارد و رضا پهلوی هم ظاهراً قرار است انحلال شورای ملی را به زودی اعلام نماید.
این مسائل در حالی رخ می‌دهد که در آستانه انتخابات طیف‌هایی از اپوزیسیون تلاش دارند خود را متحد جلوه دهند تا در برابر رأی مردم بتوانند بایستند و نظام را یک بار دیگر با چالش‌های امنیتی مواجه نمایند.

انتهای پیام/امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
شوک مرگبار به رضا پهلوی؛ انحلال شورای ملی ایران در آستانه انتخابات - توسط عابدینی - 04-16-2017، 09:30 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر جنگ قدرت در اطرافیان رضا پهلوی؛ شورای ملی ایران منحل شد عابدینی 29 07-11-2017، 11:27 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید استقبال طرفداران «ربع پهلوی» از ادامه حملات تروریستی داعش در ایران! عابدینی 73 06-17-2017، 11:18 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید «شاهزاده انتصابات» از انتخابات ایران انتقاد کرد!! عابدینی 49 05-23-2017، 11:09 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید سوءاستفاده مالی دلیل اصلی انحلال دفتر سیاسی شورای ملی عابدینی 45 05-08-2017، 01:26 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر تحرکات جدید سلطنت‌طلبان در آستانه انتخابات عابدینی 49 04-26-2017، 09:59 PM
آخرین ارسال: عابدینی
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل