[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
اصرار کارشناس سگ‌بازِ «من و تو» بر نگهداری سگ در خانه
1
اصرار کارشناس سگ‌بازِ «من و تو» بر نگهداری سگ در خانه!!
 همواره یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ بوده است.
این رسانه‌ها با روش‌های مختلف حیوانات خانگی را جایگزینِ دوستِ خوب و حتی به‌عنوان بهترین دوست انسان معرفی می‌کنند و به بینندگانشان القاء می‌کند که «اگر انسانی برای درد دل پیدا نکردید، به سراغ یک سگ بروید و با او درد دل کنید تا آرام شوید!»
شبکه‌های ماهواره‌ای و دیگر رسانه‌های ضدفرهنگی به اندازه‌ای که تلاش می‌کنند جوانان را از ازدواج و فرزندآوری منصرف کنند، به همان اندازه می‌کوشند تا فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی را در فکر افراد و حتی خانواده‌ها جا بیندازند. این رسانه‌ها در برنامه‌های متفاوت علاوه بر ترغیب مخاطبین به نگهداری سگ در محیط خانه و خانواده، به بیننده‌ها القاء می‌کند که سگ عضو جدایی‌ناپذیر خانواده است و در هر خانه حداقل یک سگ باید باشد!
رسانه‌های وابسته به قدرت‌های استکباری در تلاشند تا رابطه انسان و حیوان را جایگزین روابط انسانی کنند و در دفاع از آن مزایای زیادی برای نگهداری از حیوانات عنوان می‌کنند. به‌طور مثال تلویزیون ضدفرهنگی «من و تو» در یکی از برنامه‌های خود از زبان «میترا بابک» روانشناسِ همجنس‌بازِ لندن‌نشین ادعا کرد «سگ و حیوان خانگی ناجی انسان است» و گفت: “زندگی با سگ تاثیر بسیاری بر سلامت روان انسان دارد …”

[عکس: %D9%85%DB%8C%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8...%DA%A9.jpg]
«میترا بابک» که از همسرش طلاق گرفته و در زندگی شخصی‌اش موفق نبوده، گویا سگش را با بچه‌اش اشتباهی گرفت و گفت: “نترسید از این فسقلی که از گربه هم کوچکتر است و آپارتمان‌نشینی را بهانه نکنید، بلکه خیلی راحت جای سگ و گربه است … من شب و روز قربون صدقه سگم می‌روم. یک سگ دیگر هم دارم که آن را نیاوردم، اینقدر وجدانم ناراحت است. پشت پنجره نشسته بود و به من گفت این را می‌بری و من را نمی‌بری … کسانی که سگ ندارند، نمی‌دانند که چه هدیه‌ای است و چه عشقی می‌توان از آن گرفت …”
این روانشناس بهایی که گویا بیش از روانشناس بودن یک سگ‌باز است، در یکی از برنامه‌های اخیر شبکه بهایی-صهیونیستی «من و تو»، با بیان سخنانی که پیشتر حتی از سوی پزشک‌ها و کارشناسان غربی و غیرمسلمان هم رد شده بود، گفت: “خیلی‌ها میگویند که سگ میکروب دارد و مریض می‌شویم … اگر قرار بودن تمام این مشکلات باشد که اکنون باید تمام اروپا مرده بودند. باید از نظر علمی نگاه کنیم و نه عاطفی و باورهای عقیدتی … اکنون نمی‌توان علم را انکار کرد. این نهایت نادانی است که بتوان علم را به این آسانی کتمان کرد و باوری را که به ما تزریق کرده‌اند را باور کنیم …”

[عکس: %D9%85%DB%8C%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8...%D9%88.jpg]
این ادعاهای سراسر دروغ در حالی از سوی این روانشناس بهایی از طریق آنتن شبکه بدنام «من و تو» پخش شد که حتی رئیس جامعه دامپزشکی آمریکا هم صراحتاً و مفصل به عوارض داشتن حیوانات خانگی بخصوص سگ در خانه‌ها پرداخته بود و ادعاهای افرادی مانند «میترا بابک» را رد کرده بود.

«جف وربر» رئیس جامعه دامپزشکی آمریکا چند پیش با بیان اینکه سگ‌ها بیماری‌های مختلفی دارند که می‌تواند به خانواده‌ها و بخصوص کودکان آسیب‌های جدی بزند، گفته بود: ” نگهداری سگ می‌تواند سبب خارش در پوست و طاسی در سر، جوش‌های عفونی و نفوذ کرم‌های روده و حلقوی به بدن انسان شود.”
رئیس جامعه دامپزشکی آمریکا در ادامه با تصریح بر اینکه نگهداری سگ به‌طور غیرمستقیم در ابتلا با بیماری‌های گوارشی و اسهال، آسم و بیماری‌های ریوی موثر است، افزود: “بیماری مانند طاعون از طریق سگ انتقال پیدا می‌کند و نگهداری سگ برای زنان باردار و کودکان خطرناک است.”
گفتنی است، بر اساس گزارشی که «اتحاد جهانی علیه هاری» منتشر کرده نشان می‌دهد سالانه حدود ۵۹ هزار نفر در جهان با ابتلا به این بیماری عفونی در اثر گازگرفتگی سگ جان خود را از دست می‌دهند، یعنی بیشتر از جنگ آمریکا در ویتنام که حداکثر ۵۸ هزار کشته داشت.
انتهای پیام/
ایران
1 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
عابدینی (04-16-2017)

پیام‌های این موضوع
اصرار کارشناس سگ‌بازِ «من و تو» بر نگهداری سگ در خانه!! - توسط h.tavakkoli - 04-16-2017، 02:18 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل