[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
التماس رضا پهلوی از کارگران ایرانی تصویر
1
التماس رضا پهلوی از کارگران ایرانی+ تصویر
بسمه تعالی

رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران راه های مختلفی را برای پیروزی در عرصه سیاسی امتحان کرده است؛ با اینکه سلطنت طلبان از حامیان اصلی او در خارج از کشور به شمار می آیند اما رضا پهلوی نتوانست آنچنان که باید و شاید نظر آنها را به خود جلب نماید. حتی شبکه های تلویزیونی به اصطلاح سیاسی نیز از او روی برگرداندند و به نقد عملکرد وی پرداختند.

شاید ورود به جریان «شورای ملی ایران» را بتوان آخرین اقدام رضا پهلوی برای بازگشت به تاج و تخت دانست اما عملکرد ضعیف در آن شورا و سلسله حاشیه هایی که پیرامون مسائل مالی مطرح شد در نهایت به شکست ختم شد. رضا پهلوی همزمان با ورود به شورای ملی ایران طرح اقامه دعوا علیه مسئولان نظام ج.ا.ا در دادگاه بین المللی لاهه را مطرح کرد؛ علیرغم تمام تبلیغات رسانه ای اما نتیجه به عکس یادگاری مقابل درب دیوان بین المللی لاهه ختم شد.

[عکس: 2016-12-06_10-33-06.jpg]

رضا پهلوی پس از شکست فضاحت بار در موضوع شورای ملی ایران از فکر تاج و تخت فاصله گرفت و عنوان کرد که دیگر دغدغه پادشاهی ندارد، رویکرد اخیر او موجب نارضایی و انتقاد بسیاری از هواداران سلطنت طلب در خارج و داخل کشور شد به نحوی که بسیاری از آنها در شبکه های مجازی گزینه های دیگری را برای سلطنت مطرح کردند. شاید بتوان اشاره صریح شهرام همایون [مدیر تلویزیون ماهواره ای کانال وان] به فرزندان مونث خاندان منحوس پهلوی را آشکارترین این موارد عنوان کرد.

این روزها رضا پهلوی دست به قمار دیگری زده و در تازه ترین مصاحبه خود با خبرگزاری آسوشیتدپرس عنوان کرده است: «حکومت ج.ا.ا اصلاح‌پذیر نیست و راه ایجاد تغییر اساسی در ایران را انقلابی مسالمت‌آمیز است که باید با اعتصاب کارگران ایرانی آغاز شود.

این مصاحبه روز یک‌شنبه ۲۰فروردین از سوی آسوشیتدپرس منتشر شده و محل انجام آن امارات متحده عربی ذکر شده است. از زمان برگزاری انتخابات اخیر در آمریکا، رضا پهلوی مصاحبه‌های متعددی با رسانه‌های آمریکایی داشته است.

او در بخش دیگری از مصاحبه خود با آسوشیتدپرس تاکید کرده که: «تمرکز من بر آزاد کردن ایران است و برای این کار، بدون به خطر انداختن منافع ملی و استقلال کشور، هر راهی باشد پیدا می‌کنم، با هرکسی، چه ایالات متحده چه سعودی‌ها یا اسرائیلی‌ها یا هرکس دیگر.»

[عکس: 9decrajavi1.jpg]

دست و پا زدن های رضا پهلوی بر عرض اندام سیاسی در حالی است که سازمان تروریستی منافقین با پرداخت پنجاه هزار دلار به یکی از اعضاء کابینه فعلی دولت آمریکا به دنبال برگزاری سخنرانی با حضور دونالد ترامپ است. در همین رابطه رضا پهلوی درباره سازمان تروریستی منافقین به آسوشیتدپرس گفته که این سازمان تا حد زیادی به یک ساختار فرقه مانند شباهت دارد و به دلیل عملکرد گذشته [جنایت و کشتار هموطنان] نمی تواند شریک مناسبی برای آینده فعالیت های سیاسی باشد.

با توجه به گذشته فعالیت ها و اقدامات رضا پهلوی باید گفت که التماس او از طبقه زحمتکش کارگر نیز نتیجه ای جز شکست به همراه نداشته باشد و همانند گذشته این بار نیز عدم اقبال عمومی همراه همیشگی او خواهد بود.

انتهای پیام / ما هستیم
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
التماس رضا پهلوی از کارگران ایرانی+ تصویر - توسط عابدینی - 04-15-2017، 10:49 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر شادی نوچه «ربع پهلوی» از اخراج محقق ایرانی از آمریکا! عابدینی 28 07-18-2017، 10:56 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  خبر بیانیه (ای دیگر از جانب ) سلطنت طلبان علیه رضا پهلوی منتشر شد+ تصویر عابدینی 116 12-05-2016، 11:58 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  پای رضا پهلوی فاسد هم به فراخوان کشف حجاب باز شد+تصویر farshid 1,416 05-16-2014، 12:29 PM
آخرین ارسال: دلفی
  منشاء تمام اختلاف ها پهلوی است/ این بار نام رضا پهلوی آتش افروخت+سند mearaj 820 12-10-2012، 10:59 PM
آخرین ارسال: mearaj
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل