[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
چرا bbc میخواهد احمدی‎نژاد را اپوزیسیون نظام جلوه دهد
1
چرا BBC میخواهد احمدی‎نژاد را اپوزیسیون نظام جلوه دهد
بسمه تعالی

روند انتشار اخبار و تحلیل های بی بی سی فارسی را اگر در چند روز اخیر مشاهده کنیم به روشنی پی خواهیم برد که این رسانه شبه جاسوسی تلاش زیادی را صرف می کند تا در انتخابات ریاست جمهوری هدفی را که برای آن برنامه ریزی نموده را محقق نماید که البته همان طوری که قبلا هم گفته شد بی بی سی سعی می کند که برنامه های خود را در قالب تحلیل و پیش بینی چند هفته زودتر به اطلاع جامعه هدف خود برساند و این گونه وانمود کند که تحلیل هایش ردخور ندارد.

[عکس: Photo-Frame.jpg]

یکی از این برنامه ها بحث تقلب در انتخابات است که از مدت ها قبل هم این موضوع در رسانه هایی مثل بی بی سی و رسانه های وابسته به آن در حال القا به مخاطب است. یکی از تاکتیک های زمینه سازی این باور در ایام انتخابات دوقطبی سازی فضای انتخاباتی است.
برخی از ضدانقلاب به دنبال پروژه‌هایی که درگذشته و در تمام انتخابات‌ها کم‌وبیش دنبال می‌کرده اند و آن القای تقلب در انتخابات بوده است از هم‌اکنون هم در جهت دو قطبی نمودن انتخابات در تلاش‌اند و برای این‌که خود را از این اتهام مبرا سازند کاندیداتوری ابراهیم رئیسی را عامل دو قطبی شدن انتخابات می‌دانند و درصددند تا از دوقطبی سازی فضای انتخابات چنین نتیجه ای را بگیرند که نظام و جریان‌های حامی رهبری مثل سپاه ازآنجایی‌که برای پروژه رهبری ابراهیم رئیسی به زعم خود نیاز به آرای بالای وی برای ریاست جمهوری دارند تا وی را مقبول جامعه بدانند بنابراین در این انتخابات هم حتماً دست به مهندسی انتخابات خواهند زد تا کاندید موردنظرشان در انتخابات پیروز شود و این پیروزی را اجماع ملی برای وی بدانند و زمینه‌های رهبری وی هم فراهم گردد.
در روز های اخیر هم زمان با این سیاست و در حالی که محمود احمدی نزاد هم برای انتخابات ریاست جمهوری خود را کاندید نمود رسانه های ضد انقلاب بیش از همه بر تقابل وی با رهبری نظام تاکید نمودند و در تحلیل ها و اخباری که از رسانه های خود به خورد مخاطبان می دادند انی گونه وانمود می کردند که در این اقدام وی بیش از همه به رهبری نظام دهن کجی شده و این گونه نتیجه گیری کردند که احمدی نژاد فردی بوده که از ابتدا خلقیات نامعقول داشته ولی نظام سالها از وی حمایت کرده و به حرف مخالفین احمدی نژاد وقعی ننهاده و حالا باید تقاص حمایت خود از احمدی نژاد را پس دهد.

[عکس: 2017-04-13_13-03-42.png]

در حال حاضر در رسانه‌هایی هم چون بی‌بی‌سی فارسی در حال القا چنین مطالبی هستند که حرکت احمدی نژاد در راستای مقابله وی با فرمایش رهبری مبنی بر شرکت نکردن وی در انتخابات است و به‌صورت مداوم این حرکتش را تیتر اول اخبار خود نشان می دهند و از طرفی چون می‌دانند که باقی ماندن وی درصحنه انتخابات تا حد زیادی از سبد رأی اصولگرایان می‌کاهد به‌شدت وی را تشویق به باقی ماندن در انتخابات می‌کنند. البته این رسانه‌ها رد صلاحیت احمدی‌نژاد و دوستانش را هم برای نظام پرهزینه دانسته‌اند و از الان خود را آماده می‌کنند که در صورت رد صلاحیت وی هجمه‌های خود را به بهانه این موضوع به نهادهای نظارتی بیشتر نمایند.
ظاهرا بی بی سی فارسی همزمان که دوقطبی بین روحانی و رئیسی را دامن می زند سعی می کند با وارد کردن احمدی نژاد به صحنه وی را همراه روحانی و منتقد نظام نشان دهد تا دوقطبی مذکور را شدیدتر نماید تا بتواند نتیجه دلخواه خود را از این صحنه آرایی بگیرد.

پانوشت: یک نظام سیاسی همانند ایران که دشمنان بسیار دارد و طیف های سلطنت طلب، منافق و اصلاح طلب (ضدانقلاب نفوذی) همواره در صدد ضربه زدن به اصل نظام و ولی امر مسلمین می باشند؛ در دست گرفتن دشمنی توسط نیروهای خودی، در دست داشتن اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک (رجوع شود به مطلب دکترین اعصاب - وی پی ان می باشد و کشور را از طیفهای نامبرده به تدریج می رهاند. عابدینی

انتهای پیام / امپراتوری دروغ
و من الله التوفیق

ایران
علیرضا عابدینی

پیام‌های این موضوع
چرا BBC میخواهد احمدی‎نژاد را اپوزیسیون نظام جلوه دهد - توسط عابدینی - 04-14-2017، 05:00 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید چرا بی‌بی‌سی دوست دارد واکنش رهبری در مقابل ترامپ نرم جلوه دهد؟ h.tavakkoli 22 02-12-2017، 11:21 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل