[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
سیاه نمایی علیه عراق
1
سیاه نمایی علیه عراق/
سیاه نمایی علیه عراق/آمریکایی ها برای دومین سال بغداد را بدترین شهر جهان معرفی کردند
بغداد-ایرنا- در حالی که عراقی ها در آخرین مرحله از گام های خود برای شکستن کمر تروریسم مخوفی به نام داعش قرار دارند، کمپانی آمریکایی 'مرسر' (MERCER) در تازه ترین رده بندی خود پیرامون بهترین پایتخت های جهان، بغداد پایتخت عراق را برای دومین سال متوالی به عنوان بدترین شهر برای زندگی معرفی کرد.

[عکس: 82491786-71536997.jpg]به گزارش ایرنا، سایت خبری اتحادیه میهنی کردستان عراق روز پنجشنبه لیست کامل تهیه شده از سوی کمپانی آمریکایی را منتشر کرد که در آن، بغداد در 2017 برای دومین سال متوالی جزو بدترین پایتخت های جهان برای زندگی معرفی شده است.
براساس این گزارش، 'وین' پایتخت اتریش برای هشتمین سال متوالی بار دیگر در صدر این جدول رده بندی قرار گرفته است.
به نوشته سایت خبری 'PUKmedia' ،کمپانی مرسر در رده بندی خود معیارهای امنیت، ثبات سیاسی، میانگین جرم و جنایت، اعمال قانون و مناسبات بین کشور میزبان با کشورهای دیگر را مبنا قرار داده است.
کمپانی آمریکایی که بغداد را به عنوان بدترین پایتخت جهان معرفی کرده، کلیه معیارهای 5 گانه را در ارتباط با عراق معکوس جلوه داده است، بطوری که این کشور در کمتر از سه سال توانست 5 استان خود را از گروه تروریستی داعش پس بگیرد و دارای روابطی در سطح عالی با تمامی پایتخت های جهان است و حتی برای بهبود روابطش با برخی کشورهای منطقه که بصورت علنی از تروریست ها حمایت کردند، تلاش می کند.
گزارش آمریکایی در خصوص کیفیت شرایط زندگی در شهرهای جهان، پایتخت های کشورهای اروپای غربی را در 2017 در صدر جدول خود قرار داده، بغداد را در رده 231 و قبل از آن 'بانگی' پایتخت آفریقای مرکزی در رده 230 و 'صنعاء' پایتخت یمن را در رده 229 این جدول ثبت کرده است. 
طبق رده بندی مرسر ، تهران هم از سیاه نمایی این کمپانی آمریکایی بی بهره نمانده است، بطوری که پایتخت ایران را در رده 199 جدول خود گنجانده است.
1 تشکر از ارسال کیان:
حسنعلی ابراه (04-13-2017)

پیام‌های این موضوع
سیاه نمایی علیه عراق/ - توسط کیان - 04-13-2017، 06:58 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل