[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
تلاش ضدانقلاب برای تکرار شائبه تقلب در انتخابات
1
تلاش ضدانقلاب برای تکرار شائبه تقلب در انتخابات!

[عکس: elecction-600x330.jpg]

  هنوز مردم ایران از یاد نبرده‌اند که در روزهای پیش و پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ، برخی از افراد با کمک رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، بر تبل تقلب در انتخابات و مهندسی آرا کوبیدند و مسبب وقوع فتنه و اغتشاشات و سوءاستفاده دشمنان اسلام و ایران از فضای غبارآلود آن ایام شدند.

حال، در شرایطی که کمتر از ۴۰ روز تا انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری در تاریخ ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ باقی مانده است، برخی از رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون، بدشان نمی‌آید تا بار دیگر شبهه تقلب در انتخابات را مطرح کنند، شبهه‌ای که به گفته برخی فعالان فتنه ۸۸، اسم رمزی برای اغتشاشات بود.
سایت «سهام‌نیوز» یکی از رسانه‌های اپوزیسیونی است که از خارج کشور اداره می‌شود و در ایام فتنه ۸۸ و پس از آن، همواره از حامیان فتنه و سران آن بود و در سالهای اخیر هم تلاش دارد خود را به یکی از جناح‌های سیاسی داخل ایران بچسباند. این سایت چند روز پیش در یادداشتی با تکرار شائبه تقلب در انتخابات آتی و معرفی کردن یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهور به‌عنوان گزینه مورد نظر حاکمیت، ادعا کرد: “… این عده از تحلیلگران برای این منظور از بسیج امکانات حکومت برای پیروزی او سخن می گویند و از احتمال تکرار تجربه ۸۸ یا جابجایی آرا یا استفاده از امکانات حکومتی برای خریدن رای مناطق محروم بیم دارند. اما بیشتر از هر چیز باید نگران عدم مشارکت مردم بود زیرا او ترسی ندارد و امکان تجربه ۸۸ با وجود یکدست نبودن مجری و ناظر بر انتخابات میسر نیست …”
این سایت با استفاده از تیتر «از صندوق های رای پاسداری کنیم»، ادعاهایی که در سال ۸۸ بیان کرده بود را تکرار کرد و نوشت: “این وظیفه فعالان سیاسی و مدنی است که از آرای مردم در برابر  دستبرد اصحاب قدرت محافظت کنند. باز هم باید تا صبح بیدار بود و  باید در برابر هر گونه تعدّی نسبت به آر ای مردم هشدار داد. دولت هم موظف است  از تک تک آرای شرکت کنندگان در انتخابات محافظت کند …”
مطمئناً در هفته‌های باقی‌مانده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شاهد شیطنت‌های دیگری از سوی رسانه‌های بیگانه برای القای تقلب در انتخابات خواهیم بود که در این صورت توجه به تجریه سال ۸۸ می‌خواهد برهم زننده نقشه دشمنان ایران اسلامی بوده و فتنه‌ای جدید را در نطفه بکشد. حکومت جمهوری‌اسلامی هم در طول چهار دهه اخیر به خوبی نشان داده که محافظ آرای مردم است و آن را حق‌الناس می‌داند و به آرای مردم خیانت نکرده و نمی‌کند.
انتهای پیام/
ایران
1 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
عابدینی (04-13-2017)

پیام‌های این موضوع
تلاش ضدانقلاب برای تکرار شائبه تقلب در انتخابات! - توسط h.tavakkoli - 04-13-2017، 08:24 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر نامه نگاری و تلاش اپوزیسیون برای دیدار با ترامپ: ایران را بیشتر تحریم کنید عابدینی 176 06-25-2017، 06:17 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید تکرار اسم رمز «تقلب» توسط ضدانقلاب h.tavakkoli 37 04-27-2017، 10:53 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  عکس تلاش ضدانقلاب برای امنیتی کردن فضای انتخابات عابدینی 48 04-17-2017، 04:17 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید برنامه جامع ضد انقلاب برای تجزیه ایران در آستانه انتخابات عابدینی 121 12-19-2016، 11:55 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید تلاش مجری بدنام «رادیو فردا» برای تابوشکنی! h.tavakkoli 142 12-09-2016، 09:47 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل