[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
تبدیل یگان‌های تکاوری سپاه به ویژه و واکنش سریع
1
تبدیل یگان‌های تکاوری سپاه به یگان‌های "ویژه" و "واکنش سریع
تبدیل یگان‌های تکاوری سپاه به یگان‌های "ویژه" و "واکنش سریع"

 

[عکس: 13940612173312666019264.jpg]
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: براساس منویات فرمانده معظم کل قوا بنا بر این شده که یگان‌های تکاور نزسا به یگان‌های نیروهای ویژه تبدیل شوند.
سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» درباره میزان آمادگی رزمی نزسا در مقابل تهدیدات گفت: نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با سایر قوای مسلح وظیفه دفاع از امنیت پایدار کشور جمهوری اسلامی ایران را دارد. براساس مسئولیت‌هایی که به نیروی زمینی سپاه واگذار کردند، مأموریت حضور در مرزهای جنوب‌شرق، شمال‌شرق، شمال‌غرب و بخشی از جنوب‌غرب را به ما سپرده‌اند.

وی افزود: به‌فضل خدا با توجه به آمادگی‌هایی که نیروی زمینی داشته، نیروهای واکنش سریعی داریم که ابتدا به‌صورت تکاور بودند ولی از یک سال پیش براساس منویات فرمانده معظم کل قوا، بنا بر این شده است که نیروهای ما به "نیروهای ویژه" تبدیل شوند، مانند یگان ویژه صابرین که ما از قبل  این یگان را در اختیار داشتیم.

نقل قول:
[عکس: 139511051653155139791654.jpg]


جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: بر این اساس، نیروها و تیپ‌های تکاور ما به نیروهای واکنش سریع، نیروی ویژه و نیروی مخصوص تبدیل می‌شوند که قادرند در زمان کمی، فراخوان و سازماندهی و آماده به جنگ شده و در کمتر از 24 ساعت به هر نقطه‌ای از کشور اعزام شوند و به اجرای عملیات پرداخته و وارد جنگ شوند.

سردار عراقی تصریح کرد: ما با آموزش‌های خیلی خوب و با ارتقای آمادگی رزم توانستیم به اهداف‌مان نزدیک بشویم اما بالابردن کیفیت همچنان ادامه دارد چون کیفیت حد و مرزی ندارد. همچنین از لحاظ کمیت هم سعی می‌کنیم امکانات و نیازمندی‌هایی را که یگان‌های واکنش سریع دارند برای‌شان تأمین کنیم. در بازرسی‌هایی هم که ستادکل نیروهای مسلح از نیروی زمینی داشته یگان‌های نیروی زمینی به‌اذعان خود این برادران، یگان‌های نزسا از توان بالا و بسیار خوبی برخوردار بوده‌اند.

پیام‌های این موضوع
تبدیل یگان‌های تکاوری سپاه به یگان‌های "ویژه" و "واکنش سریع - توسط کیان - 04-03-2017، 01:55 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل