[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
حضور سپاه در برخی مرزها برای جلوگیری از نفوذ داعش
1
حضور سپاه در برخی مرزها برای جلوگیری از نفوذ داعش
[size=undefined]
حضور سپاه در برخی مرزها برای جلوگیری از نفوذ داعش

فلاحت پیشه گفت: با توجه به اینکه وضعیت آن سوی مرز با پیدایش داعش، از حالت ایذایی خارج شد و به عرصه اقدامات تهاجی قدم نهاد،طی سالیان گذشته بخشی از محورهای غرب و شمال غرب کشور به دست سپاه پاسداران سپرده شد.

[عکس: qxq7OAeE6QVk.jpg]
به گزارش افکارنیوز، حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیونامنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه دستگاههای نظامی ایران در سال 1395 به خوبی به وظایفشان عمل کردند، اظهار کرد: مولفه‌های امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای منطقه مولفه های قابل دفاعی است و ما از عالی ترین سطح شاخص امنیت برخوردار هستیم.
فلاحت‌پیشه با اشاره به جابجایی‌هایی که بنا بر اقتضائات در قوای مرزی کشور صورت می‌گیرد،تصریح کرد: در برخی از موارد جابجایی‌هایی بین 3 دستگاه اصلی حفاظت از مرز که عبارت از ارتش، مرزبانی و سپاه است، صورت می‌گیرد و بر حسب توان عملیاتی و تجهیزاتی که این نیروها در اختیار دارند، موفقیت های لازم را به دست می‌آورند.
وی با اشاره به شرایط جدیدی که در برخی مناطق همچون غرب و شمال غرب کشور  حکمفرما شده است؛ گفت: با توجه به اینکه وضعیت آن سوی مرز با پیدایش داعش، از حالت ایذایی خارج شد و به عرصه اقدامات تهاجی قدم نهاد،طی سالیان گذشته بخشی از محورهای غرب و شمال غرب کشور به دستسپاه پاسداران سپرده شد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی
 و سیاست خارجی با اشاره به توفیق بالای سپاه پاسداران در تامین امنیت بویژه در مناطق مرزی، خاطرنشان کرد: سپاه طی سالیان گذشته در قالب توانمندی هایی که از خود ارائه کرده، در بالا نگه داشتن سطح امنیت کشور موفق عمل کرده است.

[/size]

پیام‌های این موضوع
حضور سپاه در برخی مرزها برای جلوگیری از نفوذ داعش - توسط کیان - 04-03-2017، 07:35 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  قطعه قطعه کردن اندام برای جلوگیری از آخرالزمان زامبی کیان 34 04-07-2017، 07:36 AM
آخرین ارسال: کیان
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل