[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
کرباسچی در مصاحبه با bbc رفتار شما شرافتمندانه نیست
1
کرباسچی در مصاحبه با BBC: رفتار شما شرافتمندانه نیست
دیروز صبح مراسم تشییع یار و همسنگر رهبری با حضور چند میلیون نفر در تهران با اقامه نماز بر پیکر آیت الله هاشمی در دانشگاه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب و پس از آن خداحافظی با این مرد  روز های انقلاب در خیابان انقلاب انجام شد.
البته دشمنان ملت همچون روز های قبل سعی نمودند با فریب عده ای این تشییع را مانند چند سال پیش به صحنه ای برای سوء استفاده تبدیل نمایند ولی خیل مردم عزادار و کسانی که برای پیروی از ولی امر مسلمین در مراسم تشییع حاضر شده بودند نگذاشت که آن عده اندک هم فرصت خودنمایی داشته باشند.
از دو روز قبل با در گذشت این همسنگر رهبری و یار دیرین امام راحل دشمنان نظام و مردم ایران در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی شادمانی خود را اعلام می کردند و مدام بر طبل تفرقه می کوبیدند تا جایی که توهین ها و تحریف هایی که از شخصیت مبارز روز های سخت انقلاب یعنی آیت الله هاشمی رفسنجانی می کردند صدای برخی از حامیان هاشمی و غرب گرایان را نیز در آورد.
بی بی سی فارسی که از اولین رسانه هایی بود که واقعه در گذشت هاشمی رفسنجانی را پوشش خبری داد در تمامی اخبار و تحلیل هایی که به صورت زنده منتشر می کرد از قدرت گیری جناح اصول گرا و ضعیف شدن حامیان دولت در ماه های آینده خبر می داد حتی در برنامه هایی مثل نوبت شما و بعضی از تحلیل گران خبر از این دادند که درگذشت ناگهانی این استوانه نظام نمی تواند طبیعی باشد حتی برخی از متوهمان ضد انقلاب احتمال ترور بیولوژیک را مطرح نمودند که اطرافیان و خانواده آیت الله هاشمی به شدت این شایعات را رد کردند.
رذالت های بی بی سی تا همین جا ختم نشد و در بخش های خبری دیگر خود به بهانه رسالت خبری و اصول سردبیری بی بی سی که بر مبنای دروغ و سانسور و رذالت بنا شده به سیاه نمایی از این چهره انقلابی پرداختند و با آوردن افراد ضد انقلاب که همگی در طول اقامت در ایران به جرم اقدام علیه نظام در زندان بسر برده بودند سعی نمود از زبان این افراد تهمت هایی را نثار این مرد انقلابی روا دارد.
همین مساله موجب شد که دیروز در مصاحبه ای که غلامحسین کرباسچی مسئول ستاد کروبی در انتخابات ۸۸ با این شبکه داشت سیاست بی بی سی را به باد انتقادبگیرد و این شبکه را به بی اخلاقی رسانه ای متهم نماید.
کرباسچی با متهم نمودن بی بی سی هاشمی را یک شخصیت تاریخی و بین المللی دانست و بر خورد بی بی سی را بسیار مورد نقد دوستان و ملت ایران دانست و گفت رویه بی بی سی در روز تشییع با روز قبل به کلی متفاوت است و این را می توان به جبران مافات بی بی سی تفسیر نمود.
وی همچنین در ادامه سخنان گفت که با این رویه ای که بی بی سی در پیش گرفته هیچ گاه ملت ایران آن را رسانه ای نمی دانند که مدافع حقوق ملت ایران است .
وی به تغییر رویه بی بی سی در روز های اول و دوم در گذشت آیت الله هاشمی اشاره نمود و گفت این شبکه در شب اول و دوم با افراد زیادی از مخالفین هاشمی مصاحبه نمود که همگی به این فرد انقلابی توهین های را روا داشتند ولی در شب بعد از تشییع بلافاصله رویه خود را عوض کرده و با حامیان آقای هاشمی مصاحبه می کند.
کرباسچی به مجری بی بی سی چندین بار تذکر می دهد که وسط صحبت های وی وارد نشود چرا که بی بی سی به آقای هاشمی توهین های زشتی نموده و وی باید جواب این توهین ها را بدهد. وی هم چنین چندین بار متذکر شد که هیچگاه قصد مصاحبه با بی بی سی را نداشته ولی الان که در حال مصاحبه است باید حرف های خود را بزند.
کرباسچی همچنان در ادامه گفت شما به عنوان یک ایرانی که تریبونی در اختیار دارید باید شرافتمندانه برخورد کنید و این گونه به کسی که برای ملت عزیز است توهین نکنید.
انتهای پیام/
ایران

پیام‌های این موضوع
کرباسچی در مصاحبه با BBC: رفتار شما شرافتمندانه نیست - توسط h.tavakkoli - 01-11-2017، 11:44 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل