[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
شاهین نجفی دوباره خود را برهنه می کند؛ این بار برای آرش صادقی
1
شاهین نجفی دوباره خود را برهنه می کند؛ این بار برای آرش صادقی
 موضوع  اعتصاب غذای یکی از زندانیان امنیتی در یک هفته اخیر بحث های بسیاری را در مجامع رسانه ای به وجود آورده.
تحرکات سازمانی در اجرای پروژه‌های رسانه‌ای به اصطلاح حقوق بشری و لشکرکشی‌های توئیتری با هدف نوسازمانی عملیاتی همه گروه‌های ضدانقلاب، با مدیریت تیم مشترک نایاک، منافقین، ارتش سایبری سعودی و اپوزیسیون داخلی غربگرا زنگ‌های خطر را به صدا درآورده است.
چند روز پیش از این نخستین تجمع هماهنگ با تعیین زمان و مکان گردهمایی ضدحاکمیتی در توئیتر، مقابل زندان اوین شکل گرفت. البته تعداد شرکت‌کنندگان در این تجمع از ۵۰نفر بیشتر نبود اما پرواضح است که روند مورد بحث را می‌توان اجرای آزمایشی پروژه‌هایی با اهداف فراگیر در موقعیت‌های پیش رو مطابق با آنچه سال ۸۸ شاهدش بودیم در نظر گرفت. جالب این که این تجمعات در خارج کشور به وسیله ضد انقلاب فراری در حال مدیریت شدن است.
این حرکت اول و اساسی ضد انقلاب در یک هفته اخیر در واقع یک استارت قوی برای مطرح کردن بحث زندانیان سیاسی و اعتصاب های داخل زندان است که رنگ و بوی مقابله با حاکمیت را دارد. این حرکت آن چنان متحد الشکل اداره شده که هر کدام  از ضد انقلاب نقشی را بر عهده داشته اند.
در روز های اخیر صفحات فیس بوک مسیح علی نژاد را که نگاه کنیم می بینیم بر خلاف گذشته که مسیح همواره به بحث ترویج بی حیایی های خودش مشغول بود این بار یک هفته فقط به موضوع اعتصاب غذای زندانیان امنیتی پرداخته و موضوع اصلی اش به فراموشی سپرده شده.
[عکس: 9-696x464.jpg]
این حمله بی صدا آنچنان هماهنگ بوده که فردی مثل شاهین نجفی که تا قبل از این کارش خوانندگی حول محور تمایلات جنسی و توصیف اندام جنسی اش بوده و بزرگترین افتخارش برهنه شدن گروهی در هنگام کنسرتش در کانادا بود هم اکنون به کمک این جنبش اعتصاب زندانیان آمده و برای آزادی آرش صادقی تجمعی را در کلن آلمان راه اندازی نموده است.
شاهین نجفی، خواننده مرتد چند روز پیش با همراهی چندین جوان ایرانی با نواختن طبل و عکس‌هایی از آرش صادقی و علی شریعتی در خیابان‌های اصلی شهر کلن  به حرکت در آمدند تا توجه  افکار عمومی آلمان را جلب کنند.آنها اعتقاد دارند که با طبل و با عنوان «طبل‌ها برای که به صدا در می‌آیند» یک جنبش هنری را آغاز کردند. جنبشی که شاهین نجفی مدعی است مبتکر آن است.
[عکس: 10-696x464.jpg]
شاهین نجفی در اطلاعیه‌ای قبل از این حرکت گفته جنبش «فری درام» گروهی متشکل از هنرمندان و فعالینی است که قصد دارند با نواختن طبل و سازهای  کوبه‌‌اى، در شهرهای مختلف اروپا و آمریکا اعتراض خود را نسبت به شرایط سیاسى و اجتماعى ایران و جهان، به گوش جهانیان برسانند.
منابع:
کیهان لندن
وطن امروز
انتهای پیام/
ایران
2 تشکر از ارسال h.tavakkoli:
دل گمنام (01-08-2017), گمنام (01-08-2017)

پیام‌های این موضوع
شاهین نجفی دوباره خود را برهنه می کند؛ این بار برای آرش صادقی - توسط h.tavakkoli - 01-07-2017، 10:15 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید گفتگوی بهزاد بلور و شاهین نجفی بر سر ابتذال BBC h.tavakkoli 49 05-30-2017، 12:20 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  خبر کنسرت شاهین نجفی در اسرائیل عابدینی 157 03-05-2017، 03:31 PM
آخرین ارسال: گمنام
  بدانید همدستی مسیح علی نژاد با پیمان عارف و آرش صادقی برای کلاه برداری h.tavakkoli 183 01-07-2017، 10:12 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  تلاش علینژاد برای بازگشت دوباره به عرصه شهرت h.tavakkoli 87 11-24-2016، 09:08 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  دادن بهانه توسط نئومنافقین برای تحریم دوباره ملت ایران h.tavakkoli 83 09-19-2016، 10:02 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل