[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
همدستی مسیح علی نژاد با پیمان عارف و آرش صادقی برای کلاه برداری
1
همدستی مسیح علی نژاد با پیمان عارف و آرش صادقی برای کلاه برداری
[عکس: %D8%A2%D8%B1%D8%B4-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9...00x330.jpg] 

 در چند هفته اخیر طیفی از ضد انقلاب با هماهنگی اتاق فتنه در لندن و همزمان با برخی از گماشته هایشان در داخل کشور با هدف زیر سوال بردن قوه قضائیه و به چالش کشیدن اقدامات قانونی آنها و همچنین سیاه نمایی از اوضاع زندانیان امنیتی داخل ایران همت گماشته اند .
از آنجایی که برخی از زندانیان امنیتی در ایران در راستای همکاری با ضد انقلاب هنوز در زندان ها از اقدامات خود توبه نکرده و در راستای برنامه های آنها قدم بر می دارند از هفته ها پیش در زندان دست به اعتصاب غذا زده اند و دلیل این کار را هم وضعیت بد زندان یا بهانه های بی جای دیگر قرار داده اند.
از مدت ها پیش اعتصابات غذا در زندان های ایران رسمی برای زندانیان شده تا به این وسیله به حامیان خود در بیرون زندان این پیام را ابلاغ کنند که با رسانه ای نمودن این اقدامات می توانند ضمن فشار به حکومت برای آزادی آنان هم زمان می توانند حیثیت قوه قضائیه را هم خدشه دار کنند و پرونده حقوق بشری ایران را هم در مجامع بین المل سنگین تر نمایند.
البته لازم است قوه قضائیه اقداماتی مقتضی از جمله روشنگری هایی در زمینه شرایط و اتهامات این زندانیان را در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی که ماوای این سوء استفاده کنندگان است را بیشتر نماید.
در یک هفته اخیر در حرکتی از قبل اعلام شده از فعالین ضد انقلاب دعوت شده بود که برای آزادی سه تن از زندانیان که به اتهام اقدام بر علیه امنیت ملی که به گفته خود چند هفته ای را در اعتصاب غذای تر به سر می برد در شبکه توئیتر پیام بگذارند.
این موج به اصطلاح توئیتری با همکاری ربات های توئیتری که با هشتگ کردن موضوعی توانست ترند جهانی را بگیرد هرچند این حرکت با تمسخر برخی کاربران این شبکه که اتفاقا در جمع فعالین خارج کشور هم دیده می شوند  رو به رو شد.
حال فیلمی منتشر شده که در آن آرش صادقی یکی از همین زندانیان امنیتی ادعا می کند که چند سال پیش زمانی که از زندان آزاد شده بود و در خانه پدربزرگ خود سکونت داشت و مدتی در انظار عمومی ظاهر نمی شد بسیاری از شبکه های ضد انقلاب ادعا کرده بودند که وی دستگیر شده است و خود وی نیز بر این شایعات دامن می زد البته وی توضیح نمی دهد هدف از این گونه دروغ پراکنی ها چه بوده ولی آن گونه که وی می گوید در تماسی با مسیح علی نژاد خبرنگار فراری و ساکن آمریکا خود را پدر آرش جا می زند و در این مصاحبه مدعی می شود که آرش در زندان در حال شکنجه شدن است.
آرش صادقی که در این مصاحبه خود را جای پدرش جا زده می گوید آرش در زندان به شدت لاغر شده و وزن او کم شده و در حال فنا شدن است.
وی در این فیلم می گوید اصل این برنامه ریزی توسط پیمان عارف انجام شد که این فرد مرا مجاب نمود تا با جعل عنوان پدرم این مصاحبه ساختگی را انجام دهم حتی وی می گفت اگر صدای من مانند تو بود این مصاحبه را خودم انجام می دادم و خود را جای پدرت معرفی می کردم .
پیمان عارف همان فردیست که دو هفته پیش در ترکیه به جرم اقدامات ضد امنیتی توسط پلیس ترکیه دستگیر شد و به لبنان تبعید شد. این فرد که در سال ۸۸ به دلیل حمل مواد مخدر شیشه در دوران خدمت سربازی در ایران دستگیر شده بود بعد ها خود را دانشجوی ستاره دار معرفی نمود و با تنش هایی که در عرصه رسانه ای به وجود آورد مدتی را درزندان به سر برد و بعد ها به واسطه همین بازداشت ها به ترکیه پناهنده شد ولی به واسطه همکاری با برخی از ضد انقلابیون و فراریان از وطن در برخی از پروژه های آنها با یکدیگر دچار اختلاف شدند و به جان یکدیگر افتادند.
در این اواخر عارف با یکی از لیدر های جریان ضد انقلاب به نام احمد شمس در ترکیه دچار درگیری های شدیدی شد و هم اکنون ادعا می کند که وی باعث دستگیری اش شده است. اما احمد شمس هم ادعا می کند که وی قصد ترکه کردن برخی از ضد انقلاب را با جعل عنوان داشت که با افشاگری های وی نتوانسته به مقصود خود نائل آید.
اصولا کسی که در ایران برای امرار معاش خود و دریافت پول دست به هر شیادی و جعل عنوان می زند انتظار نیست در کشور ترکیه با راه حلال کسب روزی کند.
انتهای پیام/
ایران

پیام‌های این موضوع
همدستی مسیح علی نژاد با پیمان عارف و آرش صادقی برای کلاه برداری - توسط h.tavakkoli - 01-07-2017، 10:12 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید دل‎نگرانی‎های مدیر علی نژاد برای پدر معنوی منافقین عابدینی 24 07-22-2017، 11:30 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید کابوس این شب‌های مسیح علی نژاد h.tavakkoli 69 02-12-2017، 11:23 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید سوءاستفاده مسیح علی‌نژاد؛ عملیات مشترک فرقه‌ای همزمان با فرمان ترامپ h.tavakkoli 47 01-31-2017، 04:30 PM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید کمین بی‌بی‌سی برای بهره‌برداری از درگذشت “رفیق دیرین” رهبری h.tavakkoli 148 01-11-2017، 10:22 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید شاهین نجفی دوباره خود را برهنه می کند؛ این بار برای آرش صادقی h.tavakkoli 159 01-07-2017، 10:15 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل