[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
اخم «رادیو فردا» بر فتح حلب و تبسم در اشغال تدمر عکس
1
اخم «رادیو فردا» بر فتح حلب و تبسم در اشغال تدمر + عکس
رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در چند سال اخیر که گروه‌های تروریستی با حمایت دولت‌های غربی و عربی به جنگ در منطقه غرب آسیا مشغولند، به طرق مختلف در جهت تضعیف جبهه مقاومت و حمایت از گروه‌های تروریستی تلاش کرده‌اند.
در حالی که ساعاتی از پیروزی بزرگ و فتح شهر راهبردی حلب سوریه توسط ارتش این کشور و نیروهای هم‌پیمان می‌گذرد، اما بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه یا به این خبر بی‌توجهی کرده و یا با پرداختن به برخی موضوعات حاشیه‌ای سعی کرده‌اند بازپسگیری شهر حلب از دست تروریست‌ها را تحت‌شعاع قرار دهند.
یکی از این رسانه‌ها «رادیو فردا» است که زیر نظر مستقیم سرویس جاسوسی آمریکا در شرق اروپا فعالیت می‌کند. این رادیو آمریکایی همچون بسیاری از رسانه‌های غربی در برابر پیروزی بزرگ نیروی‌های جبهه مقاومت در برابر تروریست‌ها در حلب سکوت کرد و به‌جای آن، تصرف شهر پالمیرا (تدمر) توسط داعشی‌ها را بزرگ نمود.
[عکس: 2016-12-13_15-03-50.png]
تصویر از وبسایت «رادیو فردا»
«رادیو فردا» در خبری با خوشحالی برای بیرون رفتن نیروهای مقاومت از پالمیرا، نوشت: ” … به رغم پیشروی‌های ارتش سوریه در حلب، گزارش‌ها حاکی است که نیروهای وفادار به بشار اسد کنترل شهر تاریخی پالمیرا، را از دست داده‌اند و این مناطق در تصرف شبه‌نظامیان داعش قرار گرفته است …  بر پایه گزارش‌ها، روز یکشنبه گروه حکومت اسلامی بار دیگر بخش‌های عمده‌ای از شهر تاریخی پالمیرا، تدمر، را به تصرف خود در آورده است. در این زمینه رویترز گزارش کرده در نبردی که روز یکشنبه در شهر پالمیرا بین شبه‌نظامیان داعش، و نیروهای ارتش سوریه با حمایت هوایی روسیه در گرفت، هر دو گروه مدعی پیروزی هستند … گروه داعش روز گذشته، موفق شده بود با شکست دادن نیروهای ارتش سوریه وارد پالمیرا شود، و روز یکشنبه نیز در وب‌سایت خبری خود، ‌اعماق، مدعی شد که شبه‌نظامیان این گروه تنها در بخش‌های کوچکی عقب‌نشینی کرده‌اند و در حال بازگشت برای کنترل کامل پالمیرا هستند.”
این رادیو آمریکایی با نادیده گرفتن پیروزی بزرگ جبهه مقاومت در حلب، نشان داد مه هویتش چیزی جز پشتیبانی از تروریسم و خشونت نیست. این رادیوی آمریکایی در بخش دیگری از خبر مذکور نوشت: “… به رغم حملات هوایی روسیه، داعش همه پالمیرا را بازپس گرفته و گوشه گوشه شهر را به دنبال سربازان سوری جستجو می‌کند …”
حمایت از گروه‌های تروریستی و مسلح توسط رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا»، «صدای آمریکا»، «بی‌بی‌سی فارسی» و امثالهم برای نخستین بار نیست که روی می‌دهد و عوامل اینگونه رسانه‌‌ها بارها دشمنی خود را با ارزش‌های اسلامی و جبهه مقاومت نشان داده‌اند.
انتهای پیام/
ایران

پیام‌های این موضوع
اخم «رادیو فردا» بر فتح حلب و تبسم در اشغال تدمر + عکس - توسط h.tavakkoli - 12-13-2016، 04:34 PM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید تحلیلگر رادیو فردا: اپوزیسیون فاقد پایگاه مردمی در ایران هستند عابدینی 28 07-16-2017، 02:22 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید رادیو فردا مدافع دروغین حقوق زنان h.tavakkoli 37 02-16-2017، 09:24 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید کارکنان BBC و رادیو فردا عزادار شدند! زندگی سگی زوج ایرانی از هم پاشید h.tavakkoli 97 01-28-2017، 09:27 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید نگرانی رادیو فردا برای کانال‌های غیراخلاقی تلگرام h.tavakkoli 85 01-26-2017، 12:04 AM
آخرین ارسال: گمنام
  بدانید چه کسانی با اسم مستعار در رادیو فردا کار می‌کنند؟ h.tavakkoli 125 01-11-2017، 10:24 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل