[-]
اگر نمی دانید چگونه مطلب قرار دهید روی این متن کلیک کنید
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[-]
کلمات کلیدی
طعمه‌های جدید صادق صبا برای تجاوز در رادیو فردا
1
طعمه‌های جدید صادق صبا برای تجاوز در رادیو فردا
[عکس: Photo-Frame-2-600x330.jpg] 


 در چند ماهه اخیر برنامه ای در رادیو فردا ساخته شده که به قول تهیه کننده این برنامه قرار است با تابو ها برخورد کند و با مطرح نمودن این مسائل در رسانه ها به حساسیت های موجود در این زمینه حمله شود و مردم و مخاطبان از نقد نمودن و تابو شکنی ها هراسی نداشته باشند.
البته این برنامه در ظاهر می خواهد فهم و آگاهی مخاطب را به سمت واقعیت ها سوق دهد ولی از آنجایی که رسانه های فارسی زبان غربی در موارد مختلف دشمنی خود را با ملت های مسلمان به ویژه ملت ایران بارها نشان داده اند پیش بینی می شود که در این برنامه در آینده نزدیک به مسائل و موضوعاتی پرداخته خواهد شد که در نزد ایرانیان و مسلمانان از قداست و احترام خاصی برخوردار است و این برنامه در جهت توهین و قداست زدایی از آنها پیش خواهد رفت.
رادیو فردا اگرچه تاکنون به طور هدفمند به سمت ترویج فحشا حرکت می کرد اما باز هم از خود نجابتی به خرج می داد و خیلی مستقیم وارد این مقوله نمیشد تا اینکه اخیرا پای سردبیر اخراجی بی بی سی به آن باز شده و پس از ورود صادق صبا به این خبرگزاری، مکررا از مسائل جنسی در این شبکه برنامه تهیه می شود!
هر چند صادق صبا برنامه ای تحت عنوان میزبان را در رادیوفردا اجرا می کند اما گویا یکی از سناریو سازان سایر برنامه ها نیز می باشد. وی به خاطر فضاحت های مکرر جنسی و از جمله پذیرش تلویحی تجاوزش به پونه قدوسی، مجری بی بی سی در برنامه زنده تلویزیونی، به تدریج از بی بی سی اخراج گردید.
اخیرا برنامه تابو در رادیو فردا به موضوع بکارت زنان پرداخته و بر حسب پیش بینی که در سایت ما در ابتدای تولید این برنامه شده بود این برنامه دقیقا همان مسیری را که برایش گفته بودیم را طی می کند.در ابتدای این برنامه سوالی مطرح می شود که مستقیما به این موضوع می پردازد سوال این برنامه چنین است که “آیا حفظ بکارت برای زنان یک ارزش است؟ ‌هنجاری که «دست نخوردگی»، نداشتن تجربه جنسی پیش از ازدواج و باکره بودن را مهم تلقی می‌کند، هنوز در ایران خریدار دارد؟ چنین ارزشی از کجا می‌آید و ریشه در چه مسائلی دارد؟”
 
این مساله در حالی بیان می شود که کارشناس رادیو فردا هم مطلبی را عنوان می کند که در نتیجه آن فهیمه خضرحیدری مجری برنامه تابو اعتراف می کند تقریبا در هیچ کجای جهان بکارت از حالت تابو خارج نشده اما رادیو فردا می کوشد تا در ام القرای جهان اسلام این مساله را به خیال خام خویش حل نماید. 
 این مسائل در حالی در رادیو فردا قبح شکنی می شود که جامعه آمریکا به دلیل این قبح شکنی ها سال هاست که از درد و رنج مفاسد اخلاقی در ناامنی به سر می برد و این مفاسد حتی در رسانه ها به عنوان بخشی از دولت آمریکا که وظیفه تابوشکنی را در این زمینه بر عهده دارند رسوخ کرده است. به عنوان مثال در هفته های اخیر روایت های بسیار مستندی از تجاوز جنسی به کارکنان زن رسانه های صدای آمریکا و رادیو فردا منتشر شده از تجاوز مهدی فلاحتی به ستاکی کارمند زن این شبکه گرفته تا ازدواج سپید یا ازدواج غیر رسمی برخی از کارکنان رادیو فردا با یکدیگر که دیگر به امری عادی در این زمینه تبدیل شده است.
 
آنچه مشخص است این است که رادیو فردا در برنامه های بعدی خود هرچه بیشتر خواهد کوشید تا مساله ارتباطات نامشروع را دنبال نماید و از قرار معلوم صادق صبا که با یک تجربه گران از تجاوزات جنسی بی بی سی فارسی را ترک نمود اکنون با این تجربه به سراغ کارمندان زن رادیو فردا رفته تا طعم رسانه آمریکایی را نیز تجربه کند. باید به افرادی مثل خضر حیدری که در برنامه های خود نظریه های تجاوزگرانه صادق صبا را برای مخاطبین تئوریزه می کنند یادآور شد که خود وی می تواند اولین قربانی صادق صبا باشد و در آینده باید منتظر اخباری از این شبکه باشیم که شاید خوشایند کارکنان زن این رسانه نباشد.
منابع:
جام نیوز 
رادیو دیروز 
مشرق
انتهای پیام/
ایران

پیام‌های این موضوع
طعمه‌های جدید صادق صبا برای تجاوز در رادیو فردا - توسط h.tavakkoli - 12-07-2016، 09:17 AM
موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  بدانید تحلیلگر رادیو فردا: اپوزیسیون فاقد پایگاه مردمی در ایران هستند عابدینی 28 07-16-2017، 02:22 PM
آخرین ارسال: عابدینی
  بدانید رادیو فردا مدافع دروغین حقوق زنان h.tavakkoli 37 02-16-2017، 09:24 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید کارکنان BBC و رادیو فردا عزادار شدند! زندگی سگی زوج ایرانی از هم پاشید h.tavakkoli 97 01-28-2017، 09:27 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
  بدانید نگرانی رادیو فردا برای کانال‌های غیراخلاقی تلگرام h.tavakkoli 85 01-26-2017، 12:04 AM
آخرین ارسال: گمنام
  بدانید چه کسانی با اسم مستعار در رادیو فردا کار می‌کنند؟ h.tavakkoli 125 01-11-2017، 10:24 AM
آخرین ارسال: h.tavakkoli
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل